اتاق خواب

آکاایران: مدل های شیک پرده برای اتاق خواب و پذیرایی (مدل پرده در نگ های دلپذیر و متفاوت)

آکاایران: مدل های شیک پرده برای اتاق خواب و پذیرایی 

اگر برای خانه خود دنبال پرده هستید میتوانید برای اتاق خواب و پذیرایی خود بهترین و شیک ترین مدل ها را انتخاب کنید. از انواع طرح ها گرفته تا رنگ های لاکچری و دلپذیر.

مدل پرده پرده از اعضای دکوراسیون هر منزل مخصوصا خانه های ایرانی می باشد پرده ضمن زیبایی به خانه پوشاننده عیب و مشکل در و پنجره ها هم هست ودر برابر نور و سرما محافظ است اگر قصد خرید پرده شیک یا انتخاب مدل پرده ای مناسب با خانه خودرا دارید با ما همراه باشید

اتاق خواب

تقریباً همه ی طراحان داخلی معتقدند که پرده ها اگر درست انتخاب بشوند تاثیر زیادی بروی زیبایی دکوراسیون اتاق نشیمن و هال پذیرایی می گذارند.

زمانی که به تزئین پنجره می رسیم رنگ،پارچه، طرح و اندازه پرده باید به دقت مورد توجه قرار بگیرد تا بهترین انتخاب را در میان انواع مختلف پرده ها داشته باشیم چرا که پرده ها درصورت انتخاب غلط میتوانند براحتی بر تمام دکوراسیون محیط غلبه کنند و جلوی دیده شدن انها را بگیرند.

اتاق خواب

پارچه پرده مهمترین فاکتور در انتخاب مدل پرده های پذیرایی و اتاق نشیمن است چرا که مواد به کار رفته در پرده تعیین میکنند چه مقدار پرده شما در طول زمان شکل و زیبایی خودرا حفظ می کند. اگر خیلی سنگین باشند

ممکن است موقع کشیدن پرده ها چین ها به خوبی خودشان را نشان ندهند و اگرهم خیلی سبک باشند ممکن است قواره خوبی هنگام آویزان شدن نداشته باشند. همانگونه که می دانید پرده ها بر اساس نور آفتاب درخشندگی خودرا از دست میدهند.

اتاق خواب

بنابر این انتخاب پرده با پارچه های روشن برای اتاق هایی که نور زیادی جذب میکنند هوشمندانه نیست چرا که پرد های روشن زودتر درخشندگی خودرا از دست میدهند البته اگر قصد دارید پرده های خودرا در مدت زمان کوتاهی مرتب عوض کنید در اینصورت مشکلی در انتخاب پردهای رنگ روشن وجود نخواهد داشت.

اتاق خواب

استفاده از پارچه های کتانی، ابریشم، ابریشم مصنوعی و پارچه های مخملی انتخاب های بسیار مناسبی برای مدل پرده های پذیرایی و اتاق نشیمن هستند. از بین نوع های بالا، پارچه های ابریشمی مصنوعی از مقاومت بالاتری برخوردار هستند

ودر اتاق های پذیرایی و نشیمنی که نور زیادی در خود دارند خیلی دیرتر خراب می شوند. البته پارچه های مخملی بدلیل ضخیم تر بودن به گرم شدن اتاق در فصل زمستان کمک زیادی میکنند و از ورود سرما از طریق پنجره به داخل اتاق پیشگیری میکنند.

اتاق خواب

اگرهم با نور زیاد رابطه ای ندارید و می خواهید اتاق خواب تان همیشه تاریک و تیره باشد، بهترین انتخاب مخمل است؛ آن هم در رنگ های گرم. این وسط تنها مشکل یک دست شدن محیط است که میتوان با کمی ایده آنرا هم اصلاح کرد. بهترین کار استفاده از دو پارچه مخمل با رنگ مکمل هم است؛

اتاق خواب

مثلاً صورتی و خاکستری، قهوه ای تیره و زرد و. . . پرده هایی با طرح های هندسی فضای اتاق را مدرن تر می کنند و پرده هایی با ترکیب رنگ های مختلف حالت رسمی اتاق را از بین می برند.

اینروزها خیلی ها استفاده از پارچه های رنگی ساده درکنار هم را برای اتاق ترجیح میدهند و البته پرده گلدار به خصوص زمانی که با پس زمینه ای سفید انتخاب شده باشد همراه معدود گل های درشت. این نوع پرده دست تان را برای تغییر دکوراسیون بازمی گذارد و اجازه میدهد هرطور که خواستید رنگ روتختی یا فرش و. . . را تغییر دهید.

اتاق خواب

برای انتخاب پرده اتاق خواب سوای رنگ و طرحی که باید مورد علاقه شما باشد به مقاوم بودن جنس آن هم توجه کنید وگرنه مجبورید هرازگاهی پرده های رنگ و رو رفته تان را کنار بگذارید. برای انتخاب یک پرده مقاوم یک ترفند ساده یادتان میدهیم. کافی است پارچه را از جاییکه بریده شده کمی بکشید. اگر تار و پود پارچه به سرعت از هم جدا شد، بهتر است بی خیال خریدن آن شوید. چون دراین صورت خیلی زود باید به سراغ یک پرده دیگر بروید.

اتاق خواب

اگرهم خیلی علاقه مند به خرید آن بودید ایرادی ندارد فقط باید حتماً پشتش آستر بزنید تا دیگر آفتاب نتواند کاری با تار و پود پرده تان داشته باشد. به گزارش پارس ناز طبق معمول جنس آسترها از کتان یا تترون است و زیر پرده های حریر نصب میشود. رنگ پارچه آستری باید یک درجه روشن تر یا یک درجه تیره تر از رنگ پارچه اصلی پرده باشد تا طرح و رنگ پرده اصلی در آن گم نشود یا پنجره اتاق،

اتاق خواب

نمای نامرتبی پیدا نکند. برای انتخاب رنگ و طرح اتاق خواب هم باید سوای علاقه خودتان نیم نگاهی به در و دیوار اتاق و باقی دکوراسیون فضا داشته باشید. برای داشتن یک اتاق رویایی می توانید از دانتل و حریر سفید استفاده کنید.درست است که دانتل ها نازک هستند اما برای زوج های جوان فضایی دوست داشتنی ترتیب می دهند.

اتاق خواب

مدل پرده های نوین اتاق خواب شیک و ساده

اتاق خواب

مدل پرده پذیرایی نوین و شیک با سبکهای سنتی و مدرن

اتاق خواب

نوین ترین مدلهای پرده سالن پذیرایی لوکس و شیک

اتاق خواب

مدل پرده فانتزی برای اتاق خواب و آشپزخانه های شیک

اتاق خواب

نوین ترین مدل پرده های شیک و خاص اتاق خواب و پذیرایی

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

پرده شیک برای اتاق خواب ،مدلهای پرده دلپذیر برای اتاق خواب

اتاق خواب

مدلهای پرده ،مدل پرده برای اتاق خواب

اتاق خواب

مدلهای شیک پرده برای اتاق خواب و پذیرایی «مدل پرده در نگ های دلپذیر و متفاوت»

اتاق خواب

.

منبع : parsnaz.ir


تبلیغات