loading...

آکاایران: ایده های ساده برای دکوراسیون منزل زوج های جوان

یکی از دغدغه های زوج های جوان انتخاب سبک دکوراسیون برای خانه ی مشترکشان است. همه ی زوج های جوان تمایل دارند که فضای خانه ی خود را برای دور هم جمع شدن دوستان و آشنایانشان بی نظیر باشد و در جای جای خانه ی خود نشانی از عشق و صمیمیت بی حدشان باشد. در همین راستا ایده هایی برای شما زوج های جوان و دوست داشتنی در نظر گرفته است پس با ما همراه باشید.

دکوراسیون منزل

آکاایران: ایده های ساده برای دکوراسیون منزل زوج های جوان

نکته ای که پیش از هر چیز باید به آن توجه کنید انتخاب رنگ مناسب برای فضای داخلی شماست. رنگ های خنثی و بسیار آرام را برای رنگ آمیزی دیوارهای خود انتخاب کنید تا زمینه ای مناسب برای قسمت های دیگر دکوراسیون منزل شما ایجاد شود.
انتخاب دکوراسیون تک رنگ با طیف رنگ های متنوع برای دکوراسیون داخلی شما بسیار مناسب است زیرا هرچه تعداد رنگ های مختلف در دکوراسیون شما کمتر باشد فضای خلوت تر و شیک تر به و جود می آورد که آرامش بصری را نیز برایتان با خود به همراه دارد.
به گزارش آکاایران: نکته ی دیگر که در انتخاب رنگ ها باید به آن توجه کنید انتخاب رنگ هایی است که علاوه بر جذابیت و مدرن بودن برای شما آرامش به همراه داشته باشد و نشان دهنده ی روحیه ی شما باشد، حتی می توانید به جای رنگ های همیشگی سفید یا کرم از رنگ هایی مانند طوسی روشن و یا زرد ملایم استفاده کنید و لذت ببرید.
در انتخاب مبلمان مناسب آنچه که در ابتدا حائز اهمیت است سلیقه ی مشترک شماست یک مبلمان با سلیقه ی مشترک احساس بهتری برای شما در فضای داخلی منزلتان ایجاد خواهد کرد.مبلمان خود را طوری کنار هم بچینید که محیطی صمیمی و گرم در زمانی که میزبانید برای گفت و گو به وجود آید .
نکته ی دیگر در انتخاب مبلمان توجه به رنگ و مدل مبلمان است، نمی خواهم قاعده و قانون وضع کنم اما مبلمان مدرن با خطوط صاف یکی از مناسب ترین گزینه ها برای دکوراسیون داخلی زوج های جوان است، و درکنار آن انتخاب یک رنگ زنده و جسورانه جلوه ی پیچیده تر اما مهیج تر به دکوراسیون داخلی شما می بخشد.
برای عناصر و لوازم دکوراتیو به دنبال ایده های جالب و خاص باشید،یکی از این ایده های جالب و خاص گنجاندن نام عروس و داماد به اشکال دکوراتیو کنار هم در دکوراسیون است. استفاده از شمع های مختلف هم در دکوراسیون شما می تواند جلوه ی شاعرانه و متفاوتی برایتان داشته باشد.
یکی دیگر از عناصر دکوراتیو بی نظیر که به دیوارهایتان شما جلوه ی خاصی می بخشد، عکس های دو نفره ی پر خاطره است که در مدت آشناییتان آن ها را جمع کرده اید، این خاطرات به خوبی زینت بخش فضای داخلی شما خواهند بود، آن ها را به شکلی مبتکرانه قاب بگیرید و در گوشه وکنار فضای خود قرار دهید و لذت ببرید.
.

منبع : tebyan.netتبلیغات