آکاایران: چگونه خانه تان را ارزان و دلپذیر طراحی کنید؟

طراحی مقرون به صرفه: در این مطلب تلاش های طراح دکوراسیون این خانه در ساختن برخی از وسایل تزئینی و نیز ابتکارش در پیداکردن وسایل ارزان قیمت و ساده متناسب با نیاز ها و علایق صاحبان خانه و تبدیل کردن آن ها به اشیایی دلپذیر و مناسب را می بینیم. ما از او خواستیم که نحوه کارش را با ما در میان بگذارد و نیز این خانه سه اتاق خوابه را به ما نشان دهد. با آکا ایران همراه شوید.

چگونه خانه

آکاایران: چگونه خانه تان را ارزان و دلپذیر طراحی کنید؟

اولین چیزی که در برخورد اول نگاه ها را به خود جلب می کند اثر هنری موجود در اتاق نشیمن است. این اثار هنری در واقع تعدادی قاب بندی های تزئینی به رنگ سفید هستند وبر دیواری تیره تر از خودشان نصب شدند که این امر هماهنگی زیبایی با دیوارپوش های فوق العاده زیبای اتاق نشمین ایجاد کرده است.

مطلب پیشنهادی: ۶ ترفند عالی برای نصب تابلوها در خانه

چگونه خانه

طراح این خانه شجاعت خاصی در ترکیب رنگ های برجسته دارد، او همچنین علاقه خاصی به خانه هایی که دارای سبک تلفیقی هستند دارد؛ خانه هایی که در آن ها رنگ ها و الگوها بی وقفه در هم ترکیب می شوند. او طراحی اتاق نشیمن را با کوسن های راه راه آغاز کرد و بعد از رنگ های موجود در آن کوسن ها در سراسر اتاق استفاده کرده است.

چگونه خانه

در بسیاری خانه ها اتاق نشیمن فضای مورد علاقه بسیاری از اعضای خانواده است. این اتاق تنها فضایی است که شما، همسر و فرزندانتان را در کنار هم به عنوان یک خانواده نشان می دهد.اگر از آن دسته از آدم های سرخوش و ساده گیری هستیم که زندگی را جدی نمی گیرند و باید اتاق نشیمن دوست داشتنی ترین فضای خانه تان باشد. 

مطلب پیشنهادی: راه حل های آسان برای ۷ معضل عمومی در دکوراسیون منزل !

چگونه خانه

 یکی از سه اتاق خواب این خانه تبدیل به یک دفتر کار رنگارنگ و جذاب شده است. پرده های با طرح زیگزاک این اتاق در کنار دیوار طوسی فضا را تیره می کند برای تلطیف آن از رنگ های صورتی و زرد در کوسن ها و صندلی استفاده شده است.

چگونه خانه

اشیای روی میز اشیایی هستند که طراح آنها را از جاهای مختلف پیدا کرده است.

چگونه خانه

آیا باورتان می شود که این چراغ ها و کمد بسیار ارزان قیمت هستند؟ بله. این ها همه به خاطر هوشیاری طراح در خریدن و انتخاب وسایل مناسب و ارزان قیمت است. جنس اصلی چراغ ها از برنج بود، اما او آن ها را با اسپری رنگ کرد و ظاهری نوین و دلپذیر به آن ها بخشید. شما هم برای خرید لوازم دست دوم می توانید سری به جمعه بازار پروانه بزنید.

چگونه خانه

میز اتاق نهارخوری را یک نجار ساخت که الهام گرفته از طراحی های کمپانی West Elmاست.

چگونه خانه

طراح این بشقاب ها را از مغازه های آنتیک فروشی و دسته دوم فروشی و سمساری ها پیدا کرده است. وقتی زمان نصب آن ها روی دیوار رسید، او ابتدا چیدمان مورد نظر را بر روی کف زمین چید و از آن عکس گرفت، سپس آن ها را با آویزهایی که در پشت بشقاب ها قرار می گرفتند بر روی دیوار نصب کرد.

چگونه خانه

 رنگ کابینت ها قبل از طراحی زرد و بسیار زشت بود. یکی از اولین کارهای طراح در این خانه تعویض رنگ کابینت ها بود.

چگونه خانه

رنگ قهوه ای-طوسی کابینت ها هماهنگی فوق العاده ای با دیگر اجزای آشپزخانه دارد.

چگونه خانه

یک قفسه دلپذیر فضایی اضافی برای نگهداری از وسایل آشپزخانه فراهم می کند.  رنگ دیوارهای پشت از همان رنگ های استفاده شده در دیگر قسمت های آشپزخانه است.

چگونه خانه

میله های پرپیچ وخم سفید که در پشت تخت خواب بزرگ اتاق خواب قرار گرفته اند در پس زمینه طوسی تیره پرده ها نمایی دلپذیر خلق کرده اند.نمی دانیم طراح این میله ها را از کجا پیدا کرده.

مطلب پیشنهادی: ایده های بی نظیر برای طراحی اتاق ۱۴ متری

چگونه خانه

او می گوید: «من تخته میله ای پشت تخت خواب را در یک آنتیک فروشی پیدا کردم. این میله ها در واقع دو قطعه دوقلو بودند که به هم متصل شده بودند. ما آن ها را رنگ کردیم و به عنوان تخته پشت تخت خواب استفاده کردیم.»

چگونه خانه

آباژور اتاق خواب نیز مانند دیگر وسایل می توان  از فروشگاه های آنلاین و یا سمساری های محلی یافت کرد.

چگونه خانه

هم چنین در این عکس می توانید اشیای تزئینی موجود در اتاق خواب را ببینید. طراح می گوید: «با چند رنگ، چند پارچه، و کمی سلیقه می توان معجزه کرد.» به راستی پارچه با طرح ایرانی، اصالت در دکوراسیون داخلی منزل هستند.

چگونه خانه

این خانه یک خانه مدرن تلفیقی است یک چراغ برنجی در مقابل دیوار اتاق می درخشد که همگی  دوباره رنگ وترمیم شده اند.

چگونه خانه

برعکس فضاهای دیگر این خانه، اتاق خواب مهمان دارای پالت رنگی خنثی است.  برای ایجاد جذابیت در این اتاق به جای اضافه کردن رنگ از بافت ها و الگوهای متنوع استفاده شده.  پارچه پرده های این اتاق از یک حراجی خریداری شده است.

چگونه خانه

توصیه طراح این خانه: در طراحی خانه تان حتما کاری را بکنید که شما را خوش حال می کند و قبل از خریدن وسایل خوب فکر کنید. برای زیباشدن خانه نیازی نیست که حتما از فروشگاه های لوکس و گران قیمت خرید کنید.

مطلب پیشنهادی: گشتی در خانه نیم وجبی یک دختر ایرانی

مد و طراحی لباس با الهام از معماری ایرانی

خانه داری: جلوی روزمرگی و کهنه شدن زندگی را بگیریم!

تبلیغات
معماری را حرفه ای بیاموزید!
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com


تبلیغات