آکاایران: آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آشپزخانه: گاهی آدم نمی داند برای آشپزخانه چه نوع لوستری باید انتخاب کند تا هم به فضای آشپزخانه بیاید و هم نور لازم را به همه قسمت ها برساند. یکی از ایده های خوب، لوسترهای آویز است. این آویزها اصولا به صورت مجموعه های دو یا سه تایی یا بیش تر استفاده می شوند تا نمایی زیباتر و نوری بیش تر به آشپزخانه بدهند.

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آکاایران: آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویزهای استیلی ضدزنگ.لوسترهای آویز در شکل ها، طرح ها، و رنگ های مختلف در بازار وجود دارند تا شما به راحتی نمونه ای متناسب با خانه خود را پیدا کنید. برای آشپزخانه هایی که جزیره آن در وسط قرار دارد و بیش تر وسایل به رنگ و جنس استیل هستند، بهتر است از سه آویز استیلی ضدزنگ در بالای جزیره استفاده کنید. با این کار یک زیبایی مدرن به فضا می بخشید.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

دوقلوهای آویزان.در این آشپزخانه، دو آویز یک شکل و همسان را می بینید که در بالای جزیره نصب شده اند. این محل قرارگیری لوسترها، به روشن شدن فضای غذاخوری کمک می کند. طرح این آویزها منحصربه فرد و رنگ شان با فضای کلی آشپزخانه در تضاد است. همین کنتراست باعث نمای بهتر آن ها شده است.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویزهای پراِفاده.طرح این آویزها به گونه ای است گه انگار برای دیگر اجزای آشپزخانه قیافه گرفته اند و با افاده رفتار می کنند. یک جفت از این پرافاده های دلپذیر را می توان در بالای پیش خان آشپزخانه، که میز صبحانه خوری هم به حساب می آید، نصب کرد. اگر کابینت ها تیره هستند، ترجیحا لوستر را به رنگ روشن انتخاب کنید تا تضاد ایجاد شده، باعث بهتر دیده شدن آن ها شود.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویزهای براق.اگر می خواهید آشپزخانه یتان درخشش بیش تری داشته باشد، یک جفت لوستر آویز براق در بالای پیش خان یا جزیره آشپزخانه آویزان کنید. برای مثال، آویزهایی که بدنه طلایی براق دارند در مقابل کابینت های رنگی آشپزخانه چشم انداز جالبی درست می کنند.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویزهای سنتی.طراحی این آشپزخانه کلاسیک اما وسایلش مدرن است. در واقع تلفیقی است از سنت و مدرنیته! کف پوش چوبی، کابینت های سفید با پیش خان سنگی ترکیب این سبک ها را به خوبی نشان می دهد. اما برای تکمیل این تلفیق، می توانید سه عدد لوستر تک آویز کلاسیک با حاشیه های طلایی و حباب سفید در بالای پیش خان نصب کنید.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویزهایِ سقف های بلند.سقف های بلند خانه را می توان با تیرچه های چوبی بسیار شیک تزئین کرد. برای نصب لوستر نیز می توان از همین تیرچه ها کمک گرفت. برای این کار باید لوسترهای تک آویز در بالای جزیره را از این تیرچه ها آویزان کنیم. کابل بلند این آویزها باعث زیبایی بیش تر لوسترها می شود. در این جا باید به طرح آویزها نیز توجه داشته باشید که کاملا مناسب فضا باشد.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویز سه شاخه.لوسترهای آویز فقط تک شاخه نیستند. آن ها را می توانید در مجموعه های سه تایی و پنج تایی هم پیدا کنید. یکی از بهترین استفاده ها از آویزهای سه شاخه، که هر سه در یک ردیف و هم قد هستند، در بالای پیش خان آشپزخانه است. آویز با حباب سفید و بدنه طلایی بهترین انتخاب برای آشپزخانه سفید و طلایی است.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

لوستر مدرن و شیک.این آشپزخانه بسیار شیک و مدرن، سیستم نورپردازی شیک و مدرن هم می خواهد. همان طور که در عکس می بینید، در این آشپزخانه از دو لوستر کاملا منحصربه فرد با سیم های بلند و جالب، که درست تا فاصله یک متری بالای پیش خان آویزان شده اند، استفاده شده است.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویزهای دیسک مانند.در بالای سینک و پیش خان آشپزخانه می توانید از دو یا سه لوستر تک آویز دیسک مانند استفاده کنید که علاوه بر طرحی نو، نور خوبی هم دارند.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویز های فانوسی.آویزهای فانوسی، به ویژه اگر بدنه مشکی دارا باشند، با طرح چوبی کف آشپزخانه و جزیره به خوبی هماهنگ می شوند. در بالای سینک هم می توانید لوستر متفاوتی نصب کنید تا تضاد جالبی در فضا ایجاد شود.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویزهای فلزی.آویزهای فلزی در بالای جزیره، بازتاب دهنده همه وسایل آشپزخانه هستند و حس جالبی به بیننده منتقل می کنند. این نوع لوسترها برای خانه های ویلایی، کلبه ها، و روستاهایی مناسب هستند که می خواهند دکور مدرن و متفاوتی دارا باشند.

 

آویز هایی برای زیبایی آشپزخانه

آویزهای حصیری.دو لوستر آویز بسیار بزرگ در بالای جزیره باعث نورانی شدن فضای اطراف می شوند. برای تنوع می توانید این لوسترها را از نوع حصیری انتخاب کنید. مخصوصا اگر کف پوش و کابینت های آشپزخانه چوبی هستند، آویزهای حصیری بهترین انتخاب به شمار می روند.

تبلیغات
بهترین را به ساختمان بپوشانید
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com


تبلیغات