آکاایران: با کوسن تخت خواب خود را از یکنواختی در بیاورید!

پرده و لوازم پارچه ای: همه ی ما می دانیم که بخش عمده ی جلوه ی دکوراسیون اتاق خواب منحصر به تختخواب و رو تختی و سایر متعلقات آن است. برای داشتن یک اتاق خواب منحصر به فرد نیاز به طراحی های خارق العاده و دکوراسیون های اعجاب انگیز ندارید کافی است شرایط آرامش را در فضای اتاق خواب خود فراهم کنید! کوسن ها یکی از متعلقات تختخواب ها هستند که می توانند برای شما این امکان را فراهم کنند تا از فضای اتاق خواب خود بیشتر لذت ببرید. آکا ایران امروز می خواهد شما را با کوسن های اتاق خواب و بهترین چیدمان آن آشنا کند با ما  همراه باشید.

خواب

آکاایران: با کوسن تخت خواب خود را از یکنواختی در بیاورید!

خواب
گروه مبلمان یاتاش

پیش از هر چیز ابعاد و فضای اتاق خواب خود را جدی بگیرید. اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است حضور کوسن های بزرگ با طرح های شلوغ و متعدد تنها برای شما اغتشاش بصری ایجاد می کند برای جلوگیری از این موضوع باید از کوسن های ساده و فاقد طرح استفاده کنید.

خواب
خواب
دیوارپوش دکورات...

 توجه داشته باشید که در اتاق خواب هایی با ابعاد و تخت خواب کوچک یک یا دو کوسن دلپذیر برای فضای شما کفایت می کند و ظاهر اتاق خواب شما را متمایز می کند.

خواب
خواب
هفت رنگ

برای پیدا کردن اندازه مناسب کوسن های خود به ابعاد تخت خود توجه کنید، اگر ابعاد تختتان به تناسب فضای داخلی اتاق خوابتان استاندارد انتخاب نشده است می توانید برای آن از کوسن فانتزی یا کوسن های استوانه ای را انتخاب کنید که فضای زیادی از تختتان اشغال نمی کند و ظاهر آن را نا متعارف نشان نمی دهد.

خواب
خواب
رضا صوفی
عکاس: 
رضا صوفی

هماهنگی یک کوسن دلپذیر با روتختی می تواند ظاهر اتاق خواب شما را شیک تر جلوه دهد و از اغتشاش بصری احتمالی که طرح ها و رنگ های مختلف در فضای داخلی شما به وجود می آورند جلوگیری کنید و آرامش بیشتری را برای دکوراسیون اتاق خواب شما ایجاد کند.

خواب
خواب
هتل بام سبز رامسر

کوسن های طرح دار گزینه ی بسیار مناسبی برای روح بخشیدن به اتاق خواب های بی رنگ و کسل کننده است. به سادگی می توانید با انتخاب رنگ ها و طرح های شاد برای کوسن های خود فضای بی روح اتاق خوابتان را سرزنده کنید.

خواب
خواب
کابک دکور

در انتخاب کوسن های طرح دار دقت زیادی باید داشته باشید اگر تم روتختی شما شلوغ است بهتر است طرح و رنگ کوسن شما خلوت و ملایم باشد تا سبب ایجاد اغتشاش بصری در فضای شما نشود.

خواب
خواب
عرفان شریف

انتخاب رنگ مناسب کوسن های خود را جدی بگیرید، این رنگ باید با سایر عناصر موجود در فضای شما هماهنگی داشته باشد و در ترکیب با رنگ زمینه تختخواب شما فضای اتاق خواب شما گرفته نکند و سبب سلب آرامش شما نشود.

خواب
خواب
طراحان آلما

در انتخاب جنس پارچه ی کوسن های خود دقت زیادی کنید، بهتر است جنس کوسن شما هماهنگ با روتختی و قابل شست و شو باشد تا به راحتی بتوانید در فواصل کوتاه اقدام به نظافت آن داشته باشید. کوسن های پرزدار و پشمی ها هرچند جذابیت زیادی دارند اما اگر نوع مرغوبشان انتخاب نشود پس از مدتی ظاهر خود را از دست می دهند و جلوه ی چندانی در فضای شما نخواهند داشت.

خواب

کوسن کد ۱۱۲ آرتمیس گالری

۳۵,۰۰۰تومان
خواب

کوسن رنگی گالری صوفیان

۵۸,۰۰۰تومان
خواب

کوسن گلیم ۱۱۷ نقشبندان مینا

۴۵,۰۰۰تومان

 همان طور که دید کوسن های کوچک، تغییرات بزرگ در دکوراسیون داخلی! شما ایجاد می کنند اگر شما هم تمایل به تهیه کوسن برای فضای اتاق خواب خود دارید ویترین کالاهای آکا ایران کوسن های متنوع را برای شما ارائه داده است می توانید به آن سری بزنید و کوسن مورد علاقه خود را در آن بیابید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
مبلمانی متفاوت داشته باشید
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com


تبلیغات