آکاایران: آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟

لوازم دکوری: تا به حال به لوازم دکوری شیشه ای دقت کرده اید؟ این وسیله ها ماهیت جالبی دارند. آن ها قابلیت سحر انگیزی دارند که می تواند حسابی جذاب و گیرا باشد و آن قابلیت، شفافیت آن ها است. این شفافیت باعث می شود تا آن ها در مواجه با نور رفتاری متفاوت از دیگر وسیله های اطرافشان دارا باشند، آن ها نور را از خود عبور می دهند و باعث می شوند تا خانه تان شفاف تر و روشن تر و در نتیجه بزرگ تر جلوه کند. این وسیله ها بی اندازه با شکوه و دلپذیر هستند، تا انتهای این مطلب با آکا ایران همراه باشید تا با هم تعدادی از این وسیله های دکوری را بررسی کنیم.  

آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟

آکاایران: آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟

آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟
شرکت معماری دکوکو

۱. شمعدان های شیشه ای و دلپذیر 

این شمعدان ها می توانند هاله ای از لوکس بودن را به دکوراسیون داخلی خانه شما اضافه کنند. این شمعدان های شیشه ای می توانند پایه کوتاه و یا پایه بلند باشند و در هر قسمتی از خانه که شما ترجیح می دهید، استفاده شوند. جلوه این شمعدان ها را باید زمانی که داخل آن ها شمع روشن است ببینید بعد راجع به آن ها قضاوت کنید. 

آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟

۲. آینه هایی به شکل سینی تزیینی 

آینه ها هم نوعی شیشه هستند که کمی قابلیت هایشان بالاتر است. آن ها به جای آن که نور را از خود عبور دهند، آن را منعکس می کنند و این خود می تواند جلوه ای نو از خلاقیت و زیبایی باشد. فکرش را بکنید که برای میز های شیشه ای تان سینی های تزیینی درست کنید آن هم از جنس آینه؛ تقابل این دو متریال که تقریبا ماهیتی یکسان دارند می تواند زیبایی خاص و منحصر به فردی را ایجاد کند که در عکس بالا هم می توانید آن را ببینید. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: چگونه از آینه ها در دکوراسیون داخلی استفاده کنیم

آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟

۳. تراریوم های رومیزی شیشه ای 

اگر قصد دارید برای تزیین میزهای جلو مبلی تان از یک وسیله دکوری جذاب و خاص استفاده کنید، تراریوم های شیشه ای با اشکال مختلف بهترین گزینه هستند. حتی می توانید این تراریوم های دوست داشتنی را خودتان بسازید؛ کافی است به مطلب چگونه یک تراریوم بسازیم؟ مراجعه کنید تا آسان ترین روش آن را ببینید. 

آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟

۴. جعبه های تزیینی شیشه ای برای گوشه و کنار خانه 

اگر وسیله هایی دارید که از زیبایی منحصر به فردی برخوردار هستند و شما دوست دارید که آن ها را به نمایش بگذارید و در عین حال از صدمه دیدن آن ها می ترسید، می توانید از جعبه های شیشه ای مانند عکس بالا استفاده کنید تا هم یک وسیله دکروی دلپذیر در دکوراسیون داخلی خانه تان داشته باشید و هم از لطمه خوردن به وسیله های با ارزش تان جلوگیری کنید. 

آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟

۵. قاب عکس های تمام شیشه ای برای دکوراسیون داخلی منزل 

یکی دیگر از لوازم دکوری شیشه ای که می تواند حسابی در خانه شما غوغا کند، قاب عکس های مینیمال تمام شیشه ای هستند. این قاب عکس ها به قدری دلپذیر، جذاب و دوست داشتنی هستند و آن قدر حس حضورشان خوب است، که نمی توان ساده از کنارشان گذشت. عکس بالا را ببینید و بعد اگر توانستید آن ها را تهیه نکنید. 

آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟

۶. شلف های شیشه ای جذاب برای دکوراسیون داخلی خانه 

امان از دست این شلف های بازیگوش که هر دفعه به یک شکل خودشان را نمایان می کنند. طراحی شلف های خلاقانه برای دکوراسیون داخلی منزل می تواند به شما کمک کند تا تجربه های جدیدی از حضور در یک فضا پیدا کنید. یادتان باشد که شلف، عنصری کاربردی برای خانه ای دلپذیر است. 

آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟

۷. دستگیره های در شیشه ای برای دکوراسیون داخلی 

شیشه ها می توانند حضور ظریف تری در دکوراسیون داخلی خانه شما دارا باشند؛ حضوری به ظرافت دستگیره های در ورودی خانه. مطمئن باشید با این کار هر وقت کسی به خانه شما مراجعه کند از شدت شکوه و زیبایی این دستگیره ها به وجد می آید و حسابی غافلگیر می شود. 

اگر هنوز هم در رابطه با لوازم دکوری شیشه ای برای تان سوال هایی مطرح است، خوشحال می شویم این سوال ها را در قسمت مشاوره دکوراسیون آکا ایران بپرسید تا به بهترین نتیجه برسید. 

مطالب پیشنهادی آکا ایران به شما: با سینی های دکوراتیو به دکوراسیون منزل نظم دهید!
جین های دوست داشتنی را به دکوراسیون منزل بیاورید!
روشنایی و جذابیت دکوراسیون با چراغ های دکوراتیو
۱۰ وسیله قدیمی فراموش شده در خانه های امروزی
ساعت هایی که دکوراسیون منزل شما را زیباتر می کنند!

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
معماری را حرفه ای بیاموزید!
تجربه یک خواب رویایی!
<>
.

منبع : chidaneh.com


تبلیغات