آکاایران: ۱۲ آباژور که اتاق خواب شما را رمانتیک می کنند!

روشنایی و چراغ های تزئینی: مگر می شود از آباژورها و حس آرامش دهنده آن ها در اتاق خواب به راحتی گذشت؟  آباژورهای شیک دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند و من به راحتی به شما این اطمینان را خواهم داد که اصلا از حضور آن ها در فضای اتاق خواب تان و حتی دکوراسیون داخلی منزل تان پشیمان نخواهید شد، اما اگر نمی دانید که چگونه باید این عناصر زیبای آرامش دهنده را به اتاق خواب تان بیاورید این مطلب به شما کمک خواهد کرد، به شرط آن که تا انتهای آن با آکا ایران همراه باشید. 

آباژورهای آویزان از سقف

اگر می خواهید دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان متفاوت باشد، به جای آباژورهای رومیزی می توانید از آباژورهای سقفی استفاده کنید. این آباژورها می توانند سیم های بلندی دارا باشند و از سقف تا کنار تخت خواب تان پایین بیایند. جلوه مدرن این آباژورها را به سادگی نمی توان نادیده گرفت.

اتاق خواب

آباژورهای سقفی پایه کوتاه

آباژورهای سقفی شما می توانند پایه و سیم های کوتاه دارا باشند و بعد با ایده های شما تزیین شوند. دقیقا مثل اتفاقی که در عکس بالا افتاده است، این آباژورها دارای پایه های کوتاه هستند اما به وسیله پارچه های بلندی که در اطراف آن ها نصب شده است، به نظر می رسند که بسیار بلند هستند. اباژورهای بلند چهره ای لوکس به اتاق خواب شما می دهند. شما می توانید این آباژور ها را خودتان بسازید

اتاق خواب

آباژورهایی با دو سبک طراحی

هیچ اشکالی ندارد که از دو آباژور با دو سبک طراحی استفاده کنید. حتما که همه چیز نباید با هم ست باشند. گاهی وقت ها هم یک آباژور با سبک مدرن و یک آباژور با سبک صنعتی حسابی با هم جور می شوند.

اتاق خواب

ست کردن کوسن ها و آباژورها

هم آباژورها و هم کوسن ها، عناصر کوچک اما تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی منزل هستند. حالا فکر کنید که این دو عنصر دست به دست هم دهند، بی شک معجزه ای دل نشین در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان به وجود می آید. پس کلاهک آباژورها و رویه ی کوسن هایتان را با هم ست کنید.

اتاق خواب

آباژورها و پرده ها

اگر امکان آن را ندارید که آباژورها را در کنار تخت هایتان تعبیه کنید، پس باید به نوع دیگری آن ها را در اتاق ست کنید. بعد از کوسن ها که در قسمت قبلی آن ها را بررسی کردیم، حالا نوبت پرده ها است، مطمئن باشید پارچه ای هماهنگ با پرده های تان برای آباژورهایتان پیدا خواهید کرد.  آباژورها آن قدر قدرتمند هستند که می توانند حتی با پرده های اتاق هم ست شوند.

اتاق خواب

آباژورهای دیواری

اتاق خواب تان آن قدر کوچک است که نمی توانید میز های پاتختی را در آن جای دهید؟ خب اگر این میزها در اتاق نباشند باید قید آباژورهای تان را هم بزنید، ولی ما به شما یک ترفند دکوراسیونی پیشنهاد می دهیم تا بتوانید در اتاق کوچکتان از نعمت وجود آباژور ها بهره مند شوید، آن هم استفاده از آباژورهایی دیواری است که هیچ احتیاجی به میزها ندارند.

اتاق خواب

آباژورهای تک در اتاق خواب

یکی دیگر از قوانینی که می توانید زیر پا بگذارید این است که تنها از یک آباژور در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان استفاده کنید. کافی است تنها یک میز در اتاق بگذارید و از همان هم به عنوان میز آرایش و جایی برای قرار گیری آباژور ها استفاده کنید.

اتاق خواب

آباژورهایی با پایه های متفاوت

آباژورهای تان می توانند کلاهک های یکسان و بدنه و پایه ای متفاوت دارا باشند، خب چه اشکالی دارد؟ خیلی خودتان را درگیر قواعد و قوانین نکنید، گاها شکستن برخی از قوانین نتیجه بهتری را حاصل می کند.

اتاق خواب

آباژورهایی با رنگ های فانتزی

تا به حال از خودتان پرسیده اید که چگونه با آباژورها می توانید اتاق تان را چشمگیر تر کنید؟ جواب این است که اگر آباژورهایی با رنگ های فانتزی انتخاب کنید دقیقا به هدف تان خواهید رسید. عکس بالا را ببینید تا متوجه شوید.

اتاق خواب

آباژورها و لوسترها

سعی کنید برای هماهنگی بیشتر میان اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون اتاق تان تا جای ممکن لوازم دکوری را با هم ست کنید. ست کردن آباژورها و لوسترها هم می توانند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند.

اتاق خواب

آباژور آرته ATTL آرپ دیزاین

۳۶۷,۵۰۰تومان
اتاق خواب

آباژور کد ۰۱۳۳ خانه نور

قیمت نامشخص
اتاق خواب

مشکات رومیزی ۳ صورت و معنا

۱۳۰,۰۰۰تومان

ویترین کالاهای آکا ایران جای مناسبی است که شما می توانید انواع مختلفی از آباژورها را ببینید و به سلیقه خودتان و با توجه به دکوراسیون داخلی خانه تان یکی از مناسب ترین آن ها را انتخاب و خزیداری کنید. 

اتاق خواب

آباژور لدو LDFL آرپ دیزاین

۸۱۰,۰۰۰تومان
اتاق خواب

آباژور پارابولا PRFL آرپ دیزاین

۶۷۰,۰۰۰تومان
اتاق خواب

مشکات ایستاده زمینی صورت و معنا

۸۵۰,۰۰۰تومان

عکس های بالا هم تعدادی از آباژورهای پایه بلند را به شما نشان می دهد که به راحتی می توانید آن ها را در ویترین کالاهای آکا ایران ببینید.

از بخش نورپردازی و بخش لوستر، آباژور و روشنایی ها در اهالی فن آکا ایران غافل نشوید تا شما را در انتخاب بهترین ها و مناسب ترین ها یاری کنند. ضمنا می توانید ایده ها و نظرات خود را با ما و کاربران آکا ایران در دیدگاه ها و مشاوره دکوراسیون به اشتراک بگذارید.

مطالب بیشتر دررابطه با آباژورها: ساخت آباژور با پایه ای از چوب در منزل
نورپردازی: کاربرد لوستر، آباژور و روشنایی ها در دکوراسیون داخلی
خودتان بسازید: ساخت آباژور در کم تر از یک ساعت
ویدئو: ساخت آباژور های دلپذیر تنها با بطری های شیشه ای
لوستر و آباژورهای شیک و متفاوت در دکوراسیون داخلی

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com


تبلیغات