دکوراسیون بهاری

دکوراسیون بهاری - دکوراسیون

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دکوراسیون بهاری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +دکوراسیون +بهاری را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد دکوراسیون بهاری را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

اگر برای تعطیلات عید نتوانستید دکوراسیون منزل را تغییر دهید، حال وقت مناسبی است تا فکری به حال رنگ و روی پرده ها، ملحفه و رومیزی و البته مبلمان کنید. با ما همراه شوید و این مطالب را مطالعه کنید.

دکوراسیون بهاری,دکوراسیون بهاری منزل,دکوراسیون بهاری خانه

دکوراسیون بهاری

رنگ های طوسی، کرم، قهوه ای و بژ را کنار بگذارید و به سراغ رنگ های بهاری بروید. اگر زندگی در فضای رنگین اعصابتان را به هم می ریزد لازم نیست تمامی اثاثیه منزل را از رنگ های زنده تهیه کنید. تنها آویزان کردن پرده ای به رنگ روشن و زنده و یا انداختن رومیزی به رنگ شاد می تواند حال و هوای خانه را تغییر دهد.

آکاایران: بنفش، ارغوانی، صورتی و سبز جزء بهترین رنگ های بهاری هستند که می توانند شما را از دل گرفتگی بیرون آورده و سر ذوق آورند. رنگ های بهاری علاوه بر زیبایی، خاصیت فوق العاده ای در بهبود وضعیت روح و روان دارند که در این فصل که اغلب آدم ها دچار یک نوع خستگی و کسالت هستند، مناسب است.رنگ بنفش ذهن، جسم و روح را تحریک می کند و نشاط می بخشد ضمن اینکه از بیماری های روانی و عصبی جلوگیری می کند. ارغوانی رنگ خلاقیت است و منجر به افزایش حس خوش بینی در شما می شود. رنگ سبز با ایجاد نظم و آرامش در سامانه عصبی کمک بزرگی به وضعیت روحی شما کرده و خواب شما را نیز کنترل می کند که با کمی رنگ زرد و ذره ای ارغوانی کمک بزرگی به تجسم سازی شما خواهد کرد. ممکن است فکر کنید، رنگ های زنده فقط برای اتاق های بزرگ مناسبند ولی یک اتاق بسیار کوچک نیز می تواند با رنگ های بهاری تزئین شود. این دیگر به سلیقه شما برمی گردد، قرارگیری رنگ های متضاد کنار هم را برای منزلتان می پسندید یا اینکه ترجیح می دهید تمامی وسایل از یک ردیف رنگی تهیه شوند. در گروه رنگ های زنده تضاد رنگی و کنتراست های شدید نقش اساسی ایفا می کند و نتیجه ای جذاب و چشمگیر می آفریند چنانکه تیره ترین در کنار درخشان ترین رنگ یکی از ترکیب های ویژه این گروه است. در نظر داشته باشید اتاق هایی که با این رنگ ها تزئین می شوند باید متشکل از دکوراسیون ساده با اجزایی محدود باشند. شلوغ کردن چنین فضایی با وسایل تزئینی متعدد از تاثیر مورد نظر رنگ می کاهد.

ویرایش و تلخیص:آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله دکوراسیون بهاری شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات