loading...

جدیدترین مدلهای دکوراسیون با گل

تزیین ظرف با گل های خشک

چند عدد گلدان سفالی داریم که می‌توان آن‌ها را به شکل‌های مختلف تزیین کرد.

گل مصنوعی

 

 برای تزیین این گلدان‌ها از برگ‌های خشک شده ی گل رز استفاده می‌کنیم.
بدین صورت که برگ‌های خشک شده را با چسب به بدنه ی گلدان‌ها می‌زنیم. هر چقدر گل‌ها را کوتاهتر کنیم تا کامل بر روی ظرف بچسبند نمای زیباتری خواهند داشت. هم‌چنین برای تزیین این گلدان‌ها می‌توان از گل‌های خشک شده ی رنگ دیگر استفاده کرد.
گلدان‌های سفالی را می‌توان با خزه پوشاند و یک شاخه ی بید را در روی بدنه ی آن تزیین کرد. خزه‌ها را با چسب داغ یا چسب چوب به بدنه ی گلدان می‌چسبانیم. و شاخه بید را هم به وسیله یک سیم روی کار فرم می‌‌دهیم و قسمت‌های اضافه ی شاخه ی بید را کوتاه می‌کنیم. طوری شاخه ی بید را روی بدنه ی گلدان وصل می‌کنیم که حرکت آن کاملاً مشخص باشد و چند تا میوه ی جنگلی از جمله خوشه‌های انگور را به شاخه ی بید آویزان می‌کنیم.
چند عدد آرتی شوی خالی داریم که به عنوان جا‌شمعی از آن‌ها استفاده می‌کنیم. کنار هر کدام از این آرتی‌شوها را با دو تا گل، یک پاپیون و نیز میوه ی خشک شده تزیین می‌کنیم.
▪ تزیین دیگر:
برای تزیین دیگر سبدی را آماده کرده‌ایم که روی آن را با خزه می‌پوشانیم و دور تا دور سبد را با میوه‌های کاج تزیین می‌کنیم.
همچنین یک اسفنج مخصوص گل‌آرایی خشک را با خزه پوشانده و در درون سبد دیگر قرار می‌‌دهیم.
گل‌های خشک را با رنگ‌های اسپری و پارچه‌ای، رنگ می‌کنیم.
این رنگ‌ها که پودری بوده را در داخل آب حل می‌کنیم و گل‌های خشک مانند سبزه ریزه یا عدسی را در آن فرو برده و به مدت ۵ دقیقه می‌جوشانیم تا کاملاً رنگ بگیرند.
رنگ جوهری، رنگ دیگری است که گل‌های خشک را با آن رنگ می‌کنیم نام دیگر آن رنگ نجاری است که تینر، حلال آن است. بهتر است برای رنگ کردن گل‌ها از رنگ پارچه‌ای که پودری و بی‌خطر بوده و آب حلال آن است استفاده کنیم.
بنابراین فضای اسفنج را با پر کننده‌های عدسی می‌پوشانیم. البته این عدسی‌ها را دسته‌بندی می‌کنیم سپس آن‌ها را با چسب و سیم بر روی اسفنج تزیین می‌کنیم. عدسی و سبزه‌ریزه دو پر کننده ی خوب و مناسب برای فضای خالی گل‌های خشک هستند.
لاله سوزنی از گل‌های خشکی است که در طبیعت به همین شکل یافت می‌شود. یعنی بعد از مدت کوتاهی که رشد می‌کند خشک می‌شود. این گل بومی ایران است. چند دسته از لاله زنبوری‌ها را در داخل سبد تزیین می‌کنیم.
قبلاً برگ‌های سبزی را در گلیسیرین خشک و یا اسپری به رنگ طلایی در آورده‌ایم. بنابراین برای اینکه هماهنگی در رنگ داشته باشیم این برگ‌ها را در داخل سبد قرار می‌دهیم و پشت سبد را با شاخه‌های کشیده فرم می‌‌دهیم. میوه‌هایی از جمله بالنگ و کدو خشک را در سبد تزیین می‌کنیم.
این سبد تزیین شده را می‌توان بر روی شومینه یا ستون جلوی آشپزخانه گذاشت. توجه داشته باشید که گل‌های خشک معمولاً باید چیدمان نافرم داشته باشند.

گل ها سرشار از انرژی، زیبایی و وقار اند.بر اساس اصول فنگ شویی، تنها رنگ گل ها اهمیت ندارد بلکه تعداد گل هایی که استفاده می کنید نیز مهم است. پیشنهاد ما برای ایجاد موثرترین فضا به کمک گل ها در اتاق خواب، استفاده از گل های ظریفی چون گل صدتومانی، نیلوفر، شکوفه های گیلاس، ارکیده، نرگس وگل داوودی است. رایحه این گل ها چندان تند نیست و خوابی راحت و نمایی زیبا به همراه دارند.

 

گل آرایی اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب با گل


اتاق خوب مدرن با گل های زیبا

 

گل آرایی اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب با گل


گل های سفید در تنگ بلور در کنار تخت

گل آرایی اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب با گل


گل های سفید برای میز کنار تخت

 

گل آرایی اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب با گل
گل های سفید آسیای برای اتاق خواب

 

گل آرایی اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب با گل
گل های تازه در اتاق خواب زیرشیروانی

 

گل آرایی اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب با گل
گل های مناسب اتاق خواب

 

گل آرایی اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب با گل
گل های رنگارنگ اتاق خواب

 

گل آرایی اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب با گل
گل های آبی برای اتاق خواب

 

گل آرایی اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب با گل
اتاق خواب رنگارنگ با گل های بنفش

استفاده از گل های طبیعی در دکوراسیون منزل

گل های طبیعی همراه خود طراوت و شادابی به ارمغان می آورند. با بکارگیری این گل ها در دکوراسیون منزل، فضایی شاداب و آرامش بخش برای خود فراهم کنید.
 دسته گل صدتومانی

دسته گل صدتومانی برای هدیه دادن عالی است، زیرا زیبا، شیک و جهت دار است. این گل ها بسیار مدرن بوده و در عین حال ما را یاد گذشته می اندازند.

گل های ارکیده

مرتب کردن گل های ارکیده به این شکل، دقت زیادی می طلبد. زیرا هر کدام مانند یک مجسمه جداگانه، در گلدانی جدا مرتب شده و چیده می شوند.

گل های وحشی

نیکولت اوون، طراح دکوراسیون داخلی، استاد چیدن این نوع گل ها برای مناسبت ها و مراسم خاص است. رویکرد او برای طراحی و چیدمان گلدان ها ملهم از هر فصل است و گویی هر چیدمان او یک اثر هنری است.

گل های لیلیوم و لاله

این مدل چیدمان را هر گلفروشی بلد است. دسته گل های لیلیوم و لاله در منزل برای روحیه اعضای خانه بسیار خوب و آرامش بخش هستند. تنوع رنگی لاله و لیلیوم باعث می شود که به راحتی دکوراسیون هر منزلی را به طرز شیک و زیبایی ارتقا دهید.

کاکتوس

کاکتوس ها انواع مختلفی دارند و در ضمن گل هم می دهند. نگهداری از آنها بسیار آسان است و می توانید آنها را به شکل تراریوم یا گلدان های کوچک در منزل قرار دهید.

گل های صدتومانی و اطلسی

این دو گل محبوب تمام طراحان دکوراسیون داخلی و بیرونی هستند. زیبایی و ظرافت گل صدتومانی و رنگ های متنوع و مدل خوشه ای گل اطلسی، در کنار هم ترکیبی عالی می سازند.

دسته گل های کوچک

برای تزئین میز ناهار یا شام مراسم و مناسبت ها یا در کل، منزلتان می توانید دسته گل های کوچک و مرتبی از گل های دلخواهتان درست کنید و شادابی و زیبایی را به منزل خود هدیه کنید.

گل های نیلوفر و شیپوری

این دو گل، گل های حساس و ظریفی هستند، ولی زیبایی رمانتیک آنها بر کسی پوشیده نیست. رنگ های صورتی و بنفش این دو گل ترکیب بسیار زیبایی است.

گل های سبز و سفید

ترکیب گل های سفید و شاخ و برگ های ظریف در گلدان های غیرعادی برای هر دکوراسیونی نقطه قوت محسوب می شود. جسارت به خرج دهید و مدل دلخواهتان را درست کنید.

گل های رز، شقایق و شکوفه های کوچک

اگر در تزئین دسته گل از گل های بزرگ استفاده می کنید، جادوی گل ها و شکوفه های ریز را فراموش نکنید. از میوه های ریز هم می توان استفاده کرد.

گل های موسمی

با آنکه گل رز در هر فصلی از سال پیدا می شود. ولی سعی کنید در تزئین گلدان ها و دسته گل های منزلتان از گل های فصلی هم بهره ببرید.

ویرایش و تلخیص:آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نمونه ای از نورگیرکارشده درسقف آشپزخونه , عکس باکس های چوبی تزیین با گل کریستالی , انواع شاخ ها تزیینی مصنوعی داخل گلدون , انواع شاخ ها تزیینی مصن عی داخل گلدون , گلدان های طبیعی در دکوراسیون داخلی , تغییر دکوراسیون منزل با گل وگیاه , ایده های شیک در دیزاین گل و گیاه , طراحی داخلی با گلهای آپارتمانی , مدل گلهای زیبا برای گلدان بلند , طراحی فضای منزل با گلهای طبیعی , طراحی فضای منزلبا گلهای طبیعی , چند قدم تا یک کمد لباس رویایی , گل تزیینی کوچک برای داخل سینی , با گلهای مصنوعی قدیمی چه کنیم , برچسب روی شیشه مغازه دون دون , کوسن‌هایی با تن‌پوش کاموایی , نمونه تزیین باکس با گل میخک , چیدمان گل مصنوعی در گلدان , اهمیت گلدان در دکور خانه , قشنگترین گل وگلدان رومیز , دیزاین خانه با گل وگیاه , گلدانهای تزیینی در منزل , گاهای مثنوعی داخل خانه , تزیین خانه با گل طبیعی , زیر پودری بوم و ستون , گل طبیعی در اشپزخانه , مدل گلدان با گل بزرگ , تزیین سبد گل مصنوعی , دکوراسیون گل و گیاه , گلدان طبیعی در خانه , تزیین دستشویی با گل , گل های تزیینی طبیعی , مدل سبد گل مصنوعی , تزیین خانه با گل , گلدون با گل قرمز , تزیین منزل با گل , گل مصنوعی گلدان , گلدان های اطبسی , تزیین گل مصنوعی , گل تزیینی منزل , گل آرایی طبیعی , تزیین گل طبیعی , گلدان گل طبیعی , گل آرایی منزل , مدل گل وگلدون , گل ارایی منزل , نماشیشه ایکیا , دیزاین با گل , گلدان با خزه , گل پرپر شده , گلدان طبیعی , تزیین با گل , گل دیزاین


دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سفید

دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سفید

دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سفید دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سفیدوسایل و لوازم خانگی سفید در هر آشپزخانه ای پیدا می شوند.شاید تصور کنید وسیله های سفید به اندازه لوازم استیل شیک و
طراحى دکوراسیون آشپزخانه

طراحى دکوراسیون آشپزخانه

طراحى دکوراسیون آشپزخانه طراحى دکوراسیون آشپزخانهطراحى دکوراسیون آشپزخانه دریایى است که با فرصت هاى بسیارى براى خلاقیت پرشده است.در آشپزخانه عناصر و اجزاى بسیارى موجود است.با صرف
دکوراسیون حمام

دکوراسیون حمام ، آشپزخانه + عکس

دکوراسیون حمام ، آشپزخانه + عکس دکوراسیون حمام ، آشپزخانه + عکسبرای دیدن تمامی عکسها ، روی عکسهای زیر کلیک کنید حمام و سرویس بهداشتی اتاق خواب برای دیدن تمامی عکسه
دکوراسیون آشپزخانه کوچک

دکوراسیون آشپزخانه کوچک و نقلی شیک + تصاویر

دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک که از دیدنشان لذت خواهید برد ایده های مدرن در چند دهه پیش محبوبیت حال حاضر خود را نداشتند و این به این دلیل بود که صاحبخانه ها و اجاره دهندگان
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل با طراحی احساس گرا + عکس

طراحی احساس گرا در دکوراسیون داخلیطراحی احساس گرا، هم عنوان کتابی از Donald Norman است و هم به مفهومی اطلاق می شود که در آن ارائه می کند. اساسی ترین موضوع در این بحث این است که ا
دکوراسیون داخلی

زندگی سالم با فنگ شویی در دکوراسیون داخلی

فنگ شویی یک فرم هنری است که بر پایه مجموعه ای از دستورالعمل هایی شکل گرفته است که از فلسفه شرق باستان ریشه می گیرد دکوراسیون منزلآکا ایران برای ایجاد حسی از تعادل و هماهنگ
رنگ ها

بهترین رنگ های مد 2017 در دکوراسیون -

بهترین رنگ های مد ۲۰۱۷ در دکوراسیون , اگر تصمیم دارید از رنگ های خنثی برای دکور داخلی استفاده کنید آن ها را همراه با ترکیبی از رنگ های بژ، قهوه ای و کرم به کار ببرید. بهتری

تبلیغات