آکاایران: پارتیشن اتاق خواب، با این جداکننده ها تخت بخواب!

استودیو آپارتمان، یک آپارتمان بسیار کوچک فاقد دیوارهای جدا کننده (پلان باز) است. همان طور که از اسمش پیداست؛ محلی برای کار و زندگی در کنار هم می باشد. جدا کردن اتاق خواب در این فضای یکپارچه بسیار مهم و گاهی دشوار می شود. تعیین مرز اتاق خواب فقط در استودیو آپارتمان کاربرد ندارد. خیلی از اوقات برای جدا کردن فضای خواب نوزاد یا کودک هم به کارتان می آید. با آکا ایران همراه باشید!

پارتیشن اتاق خواب

آکاایران: پارتیشن اتاق خواب، با این جداکننده ها تخت بخواب!

پارتیشن اتاق خواب

پارتیشن اتاق خواب یا اتاق خواب مخفی!

استودیو آپارتمان در طول روز فضای کار و قرار های کاری شماست. طبیعیست اگر دوست نداشته باشید فضای خوابتان در محل کار دیده شود. اگر قرار های کاریتان در طول روز زیاد است از تخت خواب های دیواری استفاده کنید. تخت خواب های تاشو با پنهان شدنشان در دیوار، این امکان را فراهم می کند تا فضای استودیو آپارتمان شما رسمی تر جلوه کند.

پارتیشن اتاق خواب

پارتیشن اتاق خواب یا تعیین مرز اتاق خواب!

برعکس مورد بالا اگر استودیو آپارتمان شما میزبان مهمانان کاری شما نیست و تنها شغل شما ایجاب می کند که در خانه کار کنید، نیازی به مخفی کردن یا پارتیشن اتاق خواب ندارید. می توانید تنها با رنگ کردن قسمتی از دیوار که تخت کنارش قرار می گیرد، مرز اتاق خواب را تعیین کنید و فضای صمیمی تری داشته باشید. 

 مطالعه کنید: پارتیشن ها و جداکننده ها، نجات دهنده فضاهای پلان باز!

پارتیشن اتاق خواب

پارتیشن اتاق خواب

پارتیشن پارچه ای و لوکس اتاق خواب!

می توانید به حالت بالا یک یا دو پرده حریر سقفی هم اضافه کنید. با این کار فضای اتاق خواب و استودیو آپارتمانتان شیک تر جلوه می کند. از پارتیشن های پارچه ای می توانید برای جدا کردن فضای خواب نوزادان در اتاق خواب مستر نیز استفلاده کنید. پارتیشن های شفاف یا نیمه شفاف پارچه ای مانند حریر امکان دیدن نوزاد را در هر شرایطی فراهم می کند.

 مطالعه کنید: پارتیشن های پارچه ای، کی گفته پرده فقط برای پنجره هاست؟

پارتیشن اتاق خواب

پرده ویدئو روژکتور و پارتیشن اتاق خواب!

استفاده و چیدمان بهینه وسایل داخل استودیو آپارتمان شما را از خرید پارتیشن معاف می کند. یکی از وسایلی که در تمام دفاتر کار پیدا می شود ویدئو پروژکتور و پرده نمایشش است. شما می توانید از پرده نمایش به عنوان جدا کننده فضای اتاق خواب استفاده کنید و بعد از اتمام کارتان این پرده را به راحتی جمع کنید و استودیو آپارتمانتان را به یک خانه گرم و صمیمی تبدیل کنید.

پارتیشن اتاق خواب
پارتیشن اتاق خواب
سازه تزیین

پارتیشن اتاق خواب

میز کار و پارتیشن اتاق خواب!

طراحی های جالب و در عین حال ساده میزهای کار به ما این امکان را می دهد تا علاوه بر استفاده حداقل از فضا، بتوانیم فضاها را نیز از هم تفکیک کنیم. داشتن کتابخانه ای متصل و کوچک به میز تحریر بهترین پارتیشن برای فضای اتاق خواب است.نظر شما چیست؟ 

پارتیشن اتاق خواب

پارتیشن

قیمت نامشخص

مطالب زیر در آکا ایران به شما کمک می کنند تا بیش تر با پارتیشن ها و جداکننده ها آشنا شوید:

  • پارتیشن های دکوراتیو برای تفکیک فضاهای داخلی منزل 
  • ۱۰ پارتیشن منزل دکوراتیو 
  • ساخت پارتیشن های مقوایی دلپذیر، به آسانی! 
  • پارتیشن پلکسی گلاس، این دیوارهای دکوراتیو نیاز به تزیین ندارند! 

نویسنده: فاطمه مرادی(کیمیا) | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
راحت تکیه کنید!
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com


تبلیغات