خانه شناور، خانه شناور این زوج کانادایی! - دکوراسیون

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خانه شناور، خانه شناور این زوج کانادایی! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +خانه +شناور را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران تصاویری از یک خانه شناور را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: یک خانواده کانادایی از هیاهوی زندگی شهری فرار کرده تا در خانه و باغ رنگارنگ و شناور خود زندگی کنند. آنها این قلعه را «خور آزادی» نامیده اند. وِین آدامز و کاترین کینگ یک مجموعه بی نظیر ساخته اند؛ مجموعه ای شامل 12 سکو که بر روی آن خانه های چوبی، گلخانه و فضای زندگی مجزا ساخته شده و همگی از طریق یک معبر چوبی به یکدیگر متصل هستند.
 این سازه چوبی قرمز و آبی فیروزه ای در کنار ساحل  توفینو در بریتیش کلمبیا واقع شده و در سال 1992 ساخته شده است. این زوج دو فرزند دارند و تمام طول سال در این خانه زندگی می کنند.

خانه شناور,خانه های شناور,پلان خانه شناور

خانه شناور زیبا

خانه شناور,خانه های شناور,پلان خانه شناور

خانه های شناور

 

در طول زمستان، این زوج باران را در ظروفی جمع می کنند و می نوشند. در تابستان نیز آب شرب خود را از یک آبشار تهیه می کنند. میوه و سبزی های مورد نیاز خانواده نیز توسط گلخانه ها تامین می شود. برق هم از طریق صفحات خورشیدی و مبدل های مربوط تامین می شود. این خانه یک فانوس، چندین گلدان پر از گل و گیاه و یک مجموعه هنری نیز دارد.

علاوه بر تمام این موارد، یک مرغدانی نیز در این مجموعه وجود داشت، اما کینگ و آدامز تصمیم گرفتند که از خیر آن مرغدانی بگذرند. دلیلش نیز مشخص است: شکارچیان براحتی به مرغدانی دسترسی داشتند! آنها می گویند خانه ای که بر روی آن زندگی می کنند حاصل یک پروژه بیست سال بوده و در آینده نیز تکمیل تر خواهد شد.

 
خانه شناور,خانه های شناور,پلان خانه شناور

خانه های شناور

 

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران 

اخبار اکاایران

تبلیغات