جدیدترین مدل ها و
دکوراسیون استخر
برترین ها: استخرهای سرپوشیده و زیبای زیر، لذت شنا در زمستان را زیر سقف و به دور از سرما زنده نگه می دارند. اکثر ما در زمستان به استخرهای سرپوشیده عمومی پناه می بریم، ولی تعدادی از ما هم این شانس را دارند که چنین استخرهایی را به عنوان بخشی از خانه خود داشته باشند.

این استخر جالب با شیشه و نور پس زمینه داخل استخر، محیطی آرام و زیبا پدید آورده است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراین استخر را شاید در رویاهایتان هم نبینید، سقف تاقی آن به زیبایی نقاشی شده است و یک صدف دریایی هم در انتهای استخر تعبیه شده است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخردر این استخر که ترکیبی از سبک ایتالیایی و مدیترانه ای است، اصلاً نمی دانیم اول کجا را نگاه کنیم. سقف فیبر-اپتیک آن آسمانی گرگ و میش را شبیه سازی می کند.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخرفواره، سرسره آبی، تخته شیرجه، آشپزخانه کامل و تلویزیون، از این استخر کامل تر چه می خواهید؟

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخرپنجره های متعدد، سقف آبی رویایی و تزئینات و جلوه های دیگر این استخر وسیع، حالتی تجملی به آن داده است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراین استخر با سرسره توکار ما را یاد مناظر خانه های سفید سانتورینی در یونان می اندازد.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراستخر مرداب مانندی با جزئیاتی همچون آبشار، سرسره و آکواریوم، در خانه های لوکس و اعیانی یافت می شود.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراین تصویر نیز نمای دیگری از استخر فوق الذکر است.


استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراگر شما از آن دسته افرادی هستید که بیشتر به فضاهای آرام و ساکت اهمیت می دهید، و رنگ های روشن و نور زیاد را دوست دارید، این استخر با سلیقه شما می خواند.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخررسمیت غیرمنتظره این استخر چشم را نوازش می دهد. ردیف لوسترها شیک در طول استخر، زیبایی بیشتری به آن داده است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخردر این استخر هم می توانید شنا کنید و هم بسکتبال بازی کنید.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخرشومینه در انتهای استخری شبه آتریوم مانند این استخر، یکی از جلوه های اصلی آن محسوب می شود.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراین استخر پرنور هم با معماری صنعتی پیشرفته ای به شکل چهارچوب محاصره شده است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخرالوارها و دیرک های سقفی این استخر ساده، به آن جلوه خاصی بخشیده اند. انعکاس آنها بر روی سطح آب استخر هم زیبایی مضاعف می آفریند.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراین استخر کلمه "غار" را دوباره تعریف می کند. گیاهان استوایی و دیوارهای سنگی و نورپردازی زیبا، این استخر را از بقیه جاهای خانه متمایز می کند.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراستخر سرپوشیده اولیمپیا سوئیم هال در مونیخ آلمان، که برای المپیک 1972 ساخته شد احتمالاً شگفت انگیزترین استخر سرپوشیده روی زمین است که حالا به روی عموم مردم باز است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخر
 

دکوراسیون استخر

طراحی استخرهای سرپوشیده در فضا داخلی منزل

دکوراسیون استخر

مدل دکوراسیون استخرهای مجلل و لوکس سرپوشیده

دکوراسیون استخر

عکس و مدل استخرهای لوکس و مدرن سرپوشیده

دکوراسیون استخر

طراحی استخرهای سرپوشیده در داخل خانه و منزل

دکوراسیون استخر

مدل استخرهای لوکس سرپوشیده در فضای داخلی منازل سلطنتی و مجلل

دکوراسیون استخر

مدل استخرهای لوکس و مدرن خانگی

دکوراسیون استخر

طراحی و اجرا استخرهای کوچک در فضای داخلی منازل

دکوراسیون استخر

استخرهای سرپوشیده مدرن خانگی

دکوراسیون استخر

طراحی و ساخت استخرهای سرپوشیده مدرن و زیبا

دکوراسیون استخر

طراحی و ساخت استخر در مجتمع ها و برج های مسکونی

دکوراسیون استخر

طراحی و ساخت استخر در مجتمع ها و برج های مسکونی

دکوراسیون استخر

مدل های جدید استخر سرپوشیده شیک و مدرن خانگی

دکوراسیون استخر

طراحی و ساخت استخرهای سرپوشیده لوکس و مدرن

دکوراسیون استخر

طراحی و ساخت استخرهای سرپوشیده لوکس و مدرن

دکوراسیون استخر

عکس و مدل استخر خانگی شیک و کوچک

دکوراسیون استخر


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دکورااسین داخلی استخر , استخر های کوچیک وزیبا , دکوراسیون داخلی استخر , استخرهای لوکس تهران , استخر لوکس تهران , استخر سر پوشیده


دکوراسیون کاملا رویایی و جذاب استخر + تصاویر

دکوراسیون کاملا رویایی و جذاب استخر + تصاویر

دکوراسیون کاملا رویایی و جذاب استخر + تصاویر دکوراسیون کاملا رویایی و جذاب استخر دکوراسیون کاملا رویایی و جذاب استخر دکوراسیون کاملا رویایی و جذاب استخر دکوراسیون کاملا رویایی و
دکوراسیون

تخت کنار استخر - دکوراسیون

آکاایران تابستان، گرم ترین فصل سال است. چه خوب است که با سپری کردن زمان بیشتری در بیرون از خانه، از هوای مطبوع تابستان بهره
تبلیغات