میز عسلی، چیدمان میز عسلی مثل حرفه ای ها - دکوراسیون

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد میز عسلی، چیدمان میز عسلی مثل حرفه ای ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک میز عسلی را کلیک نمایید و یا در دسته دکوراسیون و چیدمان از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالب و تصاویری از چیدمان میزهای عسلی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: برای چیدمان میز پیش دستی که در مقابل شومینه قرار دارد می توان مجموعه ای زیبا از وسایل مختلف همچون کتاب،صنایع دستی طرح دار و یک گلدان گل زیبا استفاده کرد. برای جلوه بیشتر این میز می توانید مجموعه ای مشابه را نیز بالای طاقچه بالای شومینه قرار دهید.

میز عسلی

، چیدمان میز عسلی مثل حرفه ای ها
میز عسلی,میز عسلی چوبی,میز عسلی ام دی اف

میز عسلی

نمایش مجموعه ای زیبا

برای چیدمان میز پیش دستی که در مقابل شومینه قرار دارد می توان مجموعه ای زیبا از وسایل مختلف همچون کتاب، جعبه، صنایع دستی طرح دار و یک گلدان گل زیبا استفاده کرد. برای جلوه بیشتر این میز می توانید مجموعه ای مشابه را نیز بالای طاقچه  بالای شومینه قرار دهید. استفاده از گل های طبیعی طراوت بیشتری به میز می بخشد.
 

میز عسلی,میز عسلی چوبی,میز عسلی ام دی اف

انواع میز عسلی


استفاده از پارچه رومیزی بلند

وقتی مبلمان خود را با پیراهنی مبل می پوشانید، می توانید برای میز پیش دستی نیز یک رومیزی گلدار بلند انتخاب کنید. این ایده را بیشتر در خانه های انگلیسی ها می توان مشاهده کرد.  این طرح تا حدی نیز باعث خودمانی تر شدن فضا می شود.
 
میز عسلی,میز عسلی چوبی,میز عسلی ام دی اف

چیدمان میز عسلی


استفاده از سینی لبه دار

میزهای پیشدستی جلوی مبل که بزرگ هستند را می توان با کمک سینی های حصیری زیبا تزئین کرد. به این ترتیب که با قرار دادن برخی از وسایلِ روی میز داخل این سینی ها، به گونه ای باعث مرتب تر دیده شدن میز می شوید. برای مثال، می توانید کتابچه ها یا گلدان زیبایی را داخل یک سینی حصیری مربعی شکل قرار دهید و روی میز بگذارید.
 
میز عسلی,میز عسلی چوبی,میز عسلی ام دی اف

چیدمان میز عسلی


استفاده از فانوس یا جاشمعی

برای تزئین میزهای حصیری خانه های ویلایی می توانید از تزئیناتی همچون فانوس یا جعبه های شیشه ای که شمع داخل آن قرار دارد، استفاده کنید. در مهمانی ها و دور هم جمع شدن های دوستانه می توانید شمع های داخل این جعبه یا فانوس تزئینی را روشن کنید و از فضای رمانتیکی که به وجود می آید، لذت ببرید.
 

استفاده از عناصر طبیعی

استفاده از دکوری های طبیعی همچون ذره بین هایی که از شاخ حیوانات درست شده اند، توپ ها یا بشقاب های چوبی، به میز جلوی مبل نمای فوق العاده زیبایی می بخشند.  این عناصر حس خوبی به بیننده القا می کنند و نیازی هم نیست که پول زیادی برای خرید آنها هزینه کنید.
 

چیدمان ساده

یکی دیگر از ترفندهای چیدمان میز پیشدستی، چیدمان کاملا ساده و تقریبا خالی میز است. شما می توانید با یک گلدان گل ساده و چند کتابچه زیبا میز جلوی مبل را تزئین کنید.
 
میز عسلی,میز عسلی چوبی,میز عسلی ام دی اف

دکوراسیون میز عسلی


بطری های شیشه ای

اینکه بعضی از وسایل خانه دکور قدیمی و برخی دکور مدرن داشته باشند نیز زیباست. اگر حتی مبلمان شما طرح قدیمی دارند، می  توانید میز جلوی آنها را به صورت مدرن تزئین کنید. مثلا می توانید از بطری های شیشه ای بسیار زیبایی استفاده کنید که در بازار به وفور یافت می شوند. البته بهتر است این بطری ها طرح و رنگ های متفاوتی داشته باشند.
 
میز عسلی,میز عسلی چوبی,میز عسلی ام دی اف

انواع میز عسلی


اختلاف ارتفاع وسایل روی میز

ظروف، گلدان ها، جاشمعی یا هر چیز دیگری که روی میز قرار دارند را با اختلاف ارتفاع های مختلف انتخاب کنید. وقتی قد اشیا با هم فرق داشته باشند، بسیار زیباتر نیز دیده می شوند. به نوعی می توان گفت خود رابه خوبی نشان می دهند.  

گردآوری

خانه داری

اکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله میز عسلی، چیدمان میز عسلی مثل حرفه ای ها شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ایده برای تزیین میز عسلی عروس , تزیین روی میز عسلی , میز دکوری گلدان , میزهای وسط زیبا , میز غسلی

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات