در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد چیدمان تابلوها را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: چیدمان تابلو و آینه خیلی وقت ها ما را گیر می اندازد به طوری که شاید دچار وسواس شویم و ساعت ها و روزها به تغییر مکان آنها بیندیشیم. کار شما را راحت کرده ایم. بهترین و جدیدترین ایده های دکوراسیونی درباره آینه و تابلو را برایتان فراهم کرده ایم. با ما همراه شوید.
 

1.    تابلوهای دیوارکوب پارچه ای

به جای استفاده از تابلوهای نقاشی که در بیشتر خانه ها یافت می شوند، با تابلوهای چوبی رنگی و بافت دار به دیوار ساده و بی روح خود رنگ و شکل دهید. برای این منظور، می توانید خودتان هنرنمایی کنید و با پارچه های زیبا و شاسی های چوبی تابلوهای کوچک و بزرگ بسازید و به دیوار نصب کنید.
 


2.    دیواری از بشقاب ها

قانون و قاعده نصب و آویزان کردن بشقاب های دکوری روی دیوار را فراموش کنید و هر طور که مایل هستید این کار را انجام دهید. می توانید از سرویس های مختلف، بشقاب ها و دیس های متنوعی را کنار هم بچینید. این بشقاب ها می توانند ارثیه خانوادگی یا عتیقه هایی باشند که از سمساری ها خریده اید.
 

3.    خودنمایی قاب ها

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما می توانید از قاب های خالی عکس و نقاشی برای تزئین دیوارهای خانه استفاده کنید. برای این منظور باید رنگ قاب ها از یک خانواده و شکل و اندازه آنها متفاوت باشد.
 

4.    قاب عکس در کتابخانه

قاب عکس های بزرگ و آینه های ارزان قیمت را می توان برای تزئین دیوارهای خانه به کار برد. اما قاب های کوچک در دیوارهای بزرگ، خود را چندان نشان نمی دهند. بنابراین، آنها را در مکان هایی آویزان کنید که با اندازه آنها همخوانی دارد. به طور مثال، می توانید داخل کتابخانه نصبشان کنید.
 
 
5.    میزهای آینه ای

آکاایران: میزهای کنار مبل یا کاناپه های خود را می توانید با آینه تزئین کنید. به این ترتیب که سطح شیشه ای یا چوبی روی آن را با آینه یکپارچه بپوشانید. این کار به زیبایی بیشتر آن کمک می کند.

6.    آینه های قاب شده

برای تزئین دیوارها، می توانید از نواری از آینه های قاب شده مستطیل شکل در کنار هم استفاده کنید. این کار به بیشتر شدن نور فضا نیز کمک می کند.
 
 
7.    قاب های لوبیایی

لوبیا علاوه بر خوش طعم و مقوی بودن، در دکور خانه نیز حرف هایی برای گفتن دارد. می توانید دور قاب های عکس خود را با این دانه های رنگی تزئین کنید. در این عکس به سه روش مختلف از دانه های لوبیا بهره گرفته شده است. شما هم می توانید ایده های شخصی خود را در تزئین قاب ها به کار بگیرید.
 

8.    قاب های نقش و نگاردار

اگر از طرح های گلدار و پرنقش و نگار خوشتان می آید اما نمی خواهید خانه خود را با آنها کاغذدیواری کنید، می توانید طرح های موردنظر را چاپ و در قاب هایی با مقواهای رنگی قرار دهید و قاب ها را به دیوار نصب کنید. با قرار دادن چند قاب با اندازه ها و طرح های مختلف در کنار هم می توانید منظره زیبایی روی دیوار خلق کنید.
 

9.    آینه های بشقابی

فقط به این دلیل که بشقاب یا دیس عتیقه شما ترک برداشته یا شکسته، نمی توان گفت عمر مفید آن پایان یافته است. حاشیه های کناری این بشقاب ها را می توان به عنوان قابی برای آینه استفاده کرد.
 

10.    قابی از کاغذهای برنجی

این خلاقیت گیاهی که از کاغذهای نازک تهیه شده از ساقه برنج درست شده اند را می توان در دکور خانه استفاده کرد. این کاغذها در این عکس همچون دانه های برف برش خوره اند. می توانید آنها را به صورت تکی یا مجموعه ای یک رنگ یا رنگ های متنوع در کنار هم در یک قاب کار کنید.
 

11.    قاب های پارچه ای

دور قاب عکس های خود را می توانید با کمک پارچه تزئین کنید.
 

12.    مجموعه ای از آینه ها

می توانید بخشی از دیوار اتاق نشیمن را با انواع آینه ها با شکل ها و اندازه های متنوع تزئین کنید.
 

13.    قابی از تصاویر پارچه ها
 
شاید در فروشگاه ها، قاب عکس هایی که با طرح های پارچه ای وجود د دارند را دیده باشید. اما خودتان هم می توانید از این قاب ها درست کنید.
   
14.    چاپ عکس روی آینه

می توان طرح های مختلف را روی آینه چاپ و استنسیل کرد. این آینه ها را می توان بالای شومینه قرار داد.
 

15.    چاپ قارچی
 
قارچ طعم بسیار خوب و شکل جالبی دارد. از این گیاه خوشمزه می توان قاب عکس های عجیب و جالب توجهی تهیه کرد. کافیست پایه آن را بکنید و قسمت زیر چتر قارچ که هاگدان آن به شمار می رود را داخل رنگ بزنید و روی مقواهای رنگی و زیبا چاپ کنید. برای جلوه بیشتر می توانید اطراف این چاپ، سایه های رنگی یا تیره استفاده کنید.
 
16.    قاب های داربستی
 
در باغچه از داربست های چوبی برای زیباسازی فضا یا رشد گیاهان رونده همچون رز و شقایق استفاده می شود. در داخل خانه نیز می توان از طرح این داربست ها برای ساخت قاب عکس های زیبا استفاده کرد. بهترین ایده برای عکس های داخل این نوع قاب ها، گل های رنگی است. این قاب های داربستی را با زنجیر یا نخ های مخصوص آویزان کنید.

گردآوری خانه داری اکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چیدمان قاب عکس و تابلو بر دیوار , ایده چیدمان قاب عکس روی میز , نحوه چیدمان قاب های دیواری , چیدن عکس های قدیمی در قاب , خرید تابلو پازلی دیوار , ایده کنارهم چیدن عکس , ایده چیدمان قاب عکس , تابلو دیواری چیست؟ , آینه کاری چیدمان , شاسی تابلو شعر , وزن تابلو شاسی , ایده تابلو , تیده تابلو


تبلیغات