دکوراسیون آشپز خانه یکی از مهمترین بخش های هر خانه ای محسوب می شود، در چند سال اخیر دکوراسیون جدیدی برای آشپزخانه ها مطرح شده است به نام آشپزخانه جزیره ای که طرفداران زیادی پیدا کرده است، شاید خیلی ها با این دکوراسیون آشنا نباشند. در این بخش از سایت آکاایران جدیدترین مدل های دکوراسیون آشپزخانه جزیره ای را برای شما آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

1.    تیره و روشن

برای کانترهای جزیره ای شکل می توان از ترکیب رنگ های تیره و روشن در کنار هم استفاده کرد. به طور مثال، می توانید سنگ کانتر را از انواع تیره و کابینت های زیر آن را توسی روشن انتخاب کنید. این رنگ ها در کنار وسایل آشپزخانه سفید رنگ، ترکیب فوق العاده جذابی می سازند.
 
2.    سایه ای از رنگ قهوه ای

قرار دادن سنگ اوپن تیره رنگ روی کابینت های چوبی با رنگ قهوه ای، جزیره زیبایی در آشپزخانه می سازد. صندلی های پایه بلند فلزی با رنگ شکلاتی نیز به زیبایی بیشتر این ترکیب کمک می کند.
 
3.    استفاده از میزهای قدیمی

برای ساختن جزیره ای زیبا در آشپزخانه خود می توانید از میزهای بلند و قدیمی کمک بگیرید. برای این کار باید این میز استحکام و دوام کافی را داشته باشد تا بتوان از آن به عنوان کانتری برای انجام کارهای آشپزخانه استفاده کرد. حتی می توان اطراف آن صندلی گذاشت و به عنوان ناهارخوری استفاده کرد.
 
4.    طرح خانه های روستایی اروپایی

این جزیره ای که در عکس می بینید با فلز گالوانیزه تهیه شده است و جایی برای قرار دادن ظروف در داخل خود دارد. این طرح همچون آشپزخانه های قدیمی خانه های اروپایی است که همه چیز در دسترس بوده است. با گذاشتن صندلی های پایه دار می توانید برای صرف غذا نیز از این جزیره استفاده کنید.
 
5.    سفید و استیل

ترکیب استیل و رنگ سفید، نمای فوق العاده زیبایی به آشپزخانه می بخشد. حتی می توانید برای کانتر جزیره وسط آشپزخانه نیز از استیل های ضدزنگ استفاده کنید در حالیکه کابینت ها و کشوهای سفید رنگ در زیر آن قرار دارند. قرار دادن صندلی های چوبی به رنگ سفید نیز بر جذابیت جزیره می افزاید.
 
6.    جزیره سیاه و سفید

کفپوش چوبی تیره، سنگ اوپن سبز و صندلی های بی پشتی، باعث زیبایی بیشتر جزیره سفید رنگ شده اند. همه کابینت ها و کشوهای این جزیره سفید رنگ هستند و سنگ کانتر آن نیز سبز تیره است که ترکیب فوق العاده ای ایجاد کرده است.
 
7.    منظره روشن

این جزیره سفارشی از تنه های رگه دار چوبی ساخته شده و کانتر آن را ورقه ای فلزی تشکیل داده است. ستون هایی که در اطراف این جزیره کار گذاشته شده اند، باعث شده اند نور در فضا جریان داشته باشد و کانتر برای تهیه یا صرف غذا روشن باشد.
 
8.    استفاده از رنگ

حتی جزیره های ساده وسط آشپزخانه را نیز می توان بدون ایجاد تغییر و فقط استفاده از صندلی هایی با رنگ متضاد و قالیچه ای رنگی – همچون قرمز – تغییر داد. یا مثلا می توان دستگیره های کابینت های زیر جزیره را عوض و طرحی جذاب برای  آنها انتخاب کرد.
 
9.    ترکیب قدیم و جدید

جزیره چوبی مستطیل شکل با کانتر سفید رنگ، ترکیب جالبی با وسایل استیل آشپزخانه می سازند. همان طور که در عکس می بینید، این آشپزخانه ترکیبی از طراحی قدیمی و مدرن است.
 
10.    جزیره بازسازی شده

این جزیره از اتصال بخش های مختلف یک قفسه چوبی قدیمی ساخته شده است. در بالای آن یک لوستر بزرگ و روبه رویش یخچالی زیبا گذاشته شده است تا کانتر در این فضای کوچک بهتر خودنمایی کند.
 
11.    زیبایی خانه روستایی

جزیره آشپزخانه می تواند یک میز ساده و آنتیک  بدون هیچ کابینت یا صندلی ای باشد. فقط کافیست فضایی داشته باشید که بتوانید روی آن غذا را آماده کنید.
 
12.    استفاده از ترفندهای جالب

از کمدها و کابینت های بزرگ چوبی نیز می توان به عنوان جزیره در آشپزخانه استفاده کرد. در کشوهای این کمد می توانید وسایل مختلف را نگهداری کنید. کافیست آنها را به رنگ دلخواه نقاشی کنید.
 
13.    جزیره طلایی و مشکی

کابینت های مشکی و تیره زیبایی ویژه ای به آشپزخانه می بخشند. این زیبایی زمانی بیشتر می شود که جزیره ای نیز با همین رنگ داشته باشید. برای خودنمایی بیشتر می توانید از سنگ گرانیت طلایی برای کانتر جزیره و روی کابینت ها استفاده کنید.
 
14.    اتاق سبز

کابینت های سفید مایل به سبز، دیوارهای سبز روشن و کانتر چوبی ترکیب فوق العاده ای است.
 
15.    محل انبار وسایل

در این آشپزخانه، کابینت ها و قفسه موجود برای بشقاب ها محل خوبی برای انبار وسایل آشپزخانه هستند. اما می توان از جزیره ای نیز استفاده کرد که در زیر خود فضای بازی دارد تا بتوان وسایل مختلف را روی آن جا داد. این آشپزخانه با کانتر سنگی تیره، اجاق گاز زرد و کاشی های سفید ترکیبی از طراحی قدیم و جدید دارد. 
 
16.    وسایل ارزان قیمت

وقتی هدف از تغییر فقط سادگی است، نیازی نیست پول زیادی برای کابینت های سفارشی و کانترهای گرانیتی آشپزخانه خرج کنید. می توانید با ساده ترین چیزهایی که دارید، برای آشپزخانه خود یک جزیره درست کنید. به طور مثال، میز کوچک مربعی شکل با صندلی های چوبی می تواند گزینه خوبی برای این منظور باشد. فقط کافیست آنها را به رنگ های دلخواه رنگ کنید. 
 برترین ها

گردآوری خانه داری اکاایران


دکوراسیون امروزی

جزیره آشپزخانه،دکوراسیون امروزی ولی کارآمد!

جزیره آشپزخانه،دکوراسیون امروزی ولی کارآمد!جزیره آشپزخانه چیست؟ در دکوراسیون آشپزخانه گاهی اوقات یک کابینت یا ردیفی از آنها را به گونه ای که با باقی کابینت های آشپزخانه تماسی ندا
کابینت جزیره

10 کابینت جزیره شیک در دکوراسیون آشپزخانه!

۱۰ کابینت جزیره شیک در دکوراسیون آشپزخانه!تجهیزات آشپزخانه: کابینت آشپزخانه جزیره  یکی از طراحی های نوین و خلاقانه کابینت های مدرن است که آن ها را در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخا
جزیره آشپزخانه

دکوراسیون جزیره آشپزخانه !

در این بخش مطلب جدیدی برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان ما را همراهی کنید. عنوان مطلب جدیدی که در این قسمت از سایت گهر به
آشپزخانه ها

آشپزخانه های جزیره ای! + تصاویر

آشپزخانه های جزیره ای! + تصاویر  ایجاد یک جزیره در وسط آشپزخانه، بی شک راحتی و کاربرد بیشتری از کابینت های اپن دارد که این سال ها در خانه های ما مرسوم شده اند اما این امکان برای
برای آشپزخانه خود یک جزیره درست کنید+ تصاویر

برای آشپزخانه خود یک جزیره درست کنید+ تصاویر

برای آشپزخانه خود یک جزیره درست کنید+ تصاویر جدیدترین مدل های دکوراسیون آشپزخانه جزیره ای دکوراسیون آشپز خانه یکی از مهمترین بخش های هر خانه ای محسوب می شود، در چند سال اخیر دکور
مدل های جزیره ای زیبای آشپزخانه+تصاویر

مدل های جزیره ای زیبای آشپزخانه+تصاویر

مدل های جزیره ای زیبای آشپزخانه+تصاویر مدل آشپزخانه ای جزیره وقتی یک میز را در وسط فضای آشپزخانه قرار می دهند به زبان دکوراسیونی به آن، میز جزیره ای می گویند و آشپزخانه نیز اسم و
تبلیغات