دکوراسیون جزیره در آشپزخانه، آشپزخانه جزیره ای - دکوراسیون

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دکوراسیون جزیره در آشپزخانه، آشپزخانه جزیره ای ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک آشپزخانه جزیره ای را کلیک نمایید و یا در دسته دکوراسیون و چیدمان از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دکوراسیون آشپز خانه یکی از مهمترین بخش های هر خانه ای محسوب می شود، در چند سال اخیر دکوراسیون جدیدی برای آشپزخانه ها مطرح شده است به نام آشپزخانه جزیره ای که طرفداران زیادی پیدا کرده است، شاید خیلی ها با این دکوراسیون آشنا نباشند. در این بخش از سایت آکاایران جدیدترین مدل های دکوراسیون

آشپزخانه جزیره ای

را برای شما آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

1.    تیره و روشن

برای کانترهای جزیره ای شکل می توان از ترکیب رنگ های تیره و روشن در کنار هم استفاده کرد. به طور مثال، می توانید سنگ کانتر را از انواع تیره و کابینت های زیر آن را توسی روشن انتخاب کنید. این رنگ ها در کنار وسایل آشپزخانه سفید رنگ، ترکیب فوق العاده جذابی می سازند.
 
2.    سایه ای از رنگ قهوه ای

قرار دادن سنگ اوپن تیره رنگ روی کابینت های چوبی با رنگ قهوه ای، جزیره زیبایی در آشپزخانه می سازد. صندلی های پایه بلند فلزی با رنگ شکلاتی نیز به زیبایی بیشتر این ترکیب کمک می کند.
 
3.    استفاده از میزهای قدیمی

برای ساختن جزیره ای زیبا در آشپزخانه خود می توانید از میزهای بلند و قدیمی کمک بگیرید. برای این کار باید این میز استحکام و دوام کافی را داشته باشد تا بتوان از آن به عنوان کانتری برای انجام کارهای آشپزخانه استفاده کرد. حتی می توان اطراف آن صندلی گذاشت و به عنوان ناهارخوری استفاده کرد.
 
4.    طرح خانه های روستایی اروپایی

این جزیره ای که در عکس می بینید با فلز گالوانیزه تهیه شده است و جایی برای قرار دادن ظروف در داخل خود دارد. این طرح همچون آشپزخانه های قدیمی خانه های اروپایی است که همه چیز در دسترس بوده است. با گذاشتن صندلی های پایه دار می توانید برای صرف غذا نیز از این جزیره استفاده کنید.
 
5.    سفید و استیل

ترکیب استیل و رنگ سفید، نمای فوق العاده زیبایی به آشپزخانه می بخشد. حتی می توانید برای کانتر جزیره وسط آشپزخانه نیز از استیل های ضدزنگ استفاده کنید در حالیکه کابینت ها و کشوهای سفید رنگ در زیر آن قرار دارند. قرار دادن صندلی های چوبی به رنگ سفید نیز بر جذابیت جزیره می افزاید.
 
6.    جزیره سیاه و سفید

کفپوش چوبی تیره، سنگ اوپن سبز و صندلی های بی پشتی، باعث زیبایی بیشتر جزیره سفید رنگ شده اند. همه کابینت ها و کشوهای این جزیره سفید رنگ هستند و سنگ کانتر آن نیز سبز تیره است که ترکیب فوق العاده ای ایجاد کرده است.
 
7.    منظره روشن

این جزیره سفارشی از تنه های رگه دار چوبی ساخته شده و کانتر آن را ورقه ای فلزی تشکیل داده است. ستون هایی که در اطراف این جزیره کار گذاشته شده اند، باعث شده اند نور در فضا جریان داشته باشد و کانتر برای تهیه یا صرف غذا روشن باشد.
 
8.    استفاده از رنگ

حتی جزیره های ساده وسط آشپزخانه را نیز می توان بدون ایجاد تغییر و فقط استفاده از صندلی هایی با رنگ متضاد و قالیچه ای رنگی – همچون قرمز – تغییر داد. یا مثلا می توان دستگیره های کابینت های زیر جزیره را عوض و طرحی جذاب برای  آنها انتخاب کرد.
 
9.    ترکیب قدیم و جدید

جزیره چوبی مستطیل شکل با کانتر سفید رنگ، ترکیب جالبی با وسایل استیل آشپزخانه می سازند. همان طور که در عکس می بینید، این آشپزخانه ترکیبی از طراحی قدیمی و مدرن است.
 
10.    جزیره بازسازی شده

این جزیره از اتصال بخش های مختلف یک قفسه چوبی قدیمی ساخته شده است. در بالای آن یک لوستر بزرگ و روبه رویش یخچالی زیبا گذاشته شده است تا کانتر در این فضای کوچک بهتر خودنمایی کند.
 
11.    زیبایی خانه روستایی

جزیره آشپزخانه می تواند یک میز ساده و آنتیک  بدون هیچ کابینت یا صندلی ای باشد. فقط کافیست فضایی داشته باشید که بتوانید روی آن غذا را آماده کنید.
 
12.    استفاده از ترفندهای جالب

از کمدها و کابینت های بزرگ چوبی نیز می توان به عنوان جزیره در آشپزخانه استفاده کرد. در کشوهای این کمد می توانید وسایل مختلف را نگهداری کنید. کافیست آنها را به رنگ دلخواه نقاشی کنید.
 
13.    جزیره طلایی و مشکی

کابینت های مشکی و تیره زیبایی ویژه ای به آشپزخانه می بخشند. این زیبایی زمانی بیشتر می شود که جزیره ای نیز با همین رنگ داشته باشید. برای خودنمایی بیشتر می توانید از سنگ گرانیت طلایی برای کانتر جزیره و روی کابینت ها استفاده کنید.
 
14.    اتاق سبز

کابینت های سفید مایل به سبز، دیوارهای سبز روشن و کانتر چوبی ترکیب فوق العاده ای است.
 
15.    محل انبار وسایل

در این آشپزخانه، کابینت ها و قفسه موجود برای بشقاب ها محل خوبی برای انبار وسایل آشپزخانه هستند. اما می توان از جزیره ای نیز استفاده کرد که در زیر خود فضای بازی دارد تا بتوان وسایل مختلف را روی آن جا داد. این آشپزخانه با کانتر سنگی تیره، اجاق گاز زرد و کاشی های سفید ترکیبی از طراحی قدیم و جدید دارد. 
 
16.    وسایل ارزان قیمت

وقتی هدف از تغییر فقط سادگی است، نیازی نیست پول زیادی برای کابینت های سفارشی و کانترهای گرانیتی آشپزخانه خرج کنید. می توانید با ساده ترین چیزهایی که دارید، برای آشپزخانه خود یک جزیره درست کنید. به طور مثال، میز کوچک مربعی شکل با صندلی های چوبی می تواند گزینه خوبی برای این منظور باشد. فقط کافیست آنها را به رنگ های دلخواه رنگ کنید. 
 برترین ها

گردآوری

خانه داری

اکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله دکوراسیون جزیره در آشپزخانه، آشپزخانه جزیره ای شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترین طرحهای کابینت و کانترآشپزخانه , آشپزخانه طرح جزیره ای و باز , نمونه طراحی کابینت آشپز خانه مدل جزیره , طراحی آشپزخانه به سبک جزیره ای , اپن آشپزخانه به انگلیسی , اپن آشپزخانه طرح جزیره , اپن جزیره ای آشپزخانه , آشپزخانه اپن یا جزیره , مدل جزیره آشپزخانه , میز جزیره ای , اپن جزیره ای , اپن جزیرهای , میز جزیره

دکوراسیون جزیره در آشپزخانه، آشپزخانه جزیره ای گردآوری توسط بخش دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل سایت آکاایران

آشپزخانه جزیره ای

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات