آکاایران: کاغذ دیواری فانتزی، انیمیشن های محبوب روی دیوار!

از ما بپرسید: فرزندان من به دلیل علاقه بسیار زیادی که به انیمیشن ها و شخصیت های کارتونی دارند، اصرار دارند در دکوراسیون اتاق کودک شان از این انیمیشن ها استفاده شود. آیا کاغذ دیواری کارتونی و فانتزی در تنوع کامل در بازار وجود دارد؟ از نظر طراحی داخلی طرح کاغذ دیواری کودک باید چه مدلی باشد؟

در اصول طراحی داخلی استفاده از کاغذ دیواری فانتزی برای دکوراسیون اتاق کودک منع نمی شود. زمانی که فرزند شما فضای درس و خواب خود را دوست داشته باشد، زندگی شاداب تری دارد و همیشه خوشحال است.

کاغذ دیواری

آکاایران: کاغذ دیواری فانتزی، انیمیشن های محبوب روی دیوار!

پوستر دیواری انیمیشن

قیمت نامشخص

شما می توانید یکی از دیوارهای اتاق کودک را با پوستر دیواری با طرح انیمیشن پوشش دهید. در این حالت بهتر است باقی دیوارها را ساده و تک رنگ انتخاب کنبد تا جلوه بیشتری از این پوستر دیواری فانتزی را در دکوراسیون ببینید. سعی کنید اطراف پوستر دیواری را خلوت نگه دارید تا علاوه بر اینکه فضای اتاق کودک شلوغ و نامرتب به نظر نرسد، فرزندتان بتواند خود را در دنیای تخیل خودش غرق کند. 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری کمیک

قیمت نامشخص

کاغذ دیواری طرح کمیک از گروه دکورچی از جنس پی وی سی ساخته شده و تولید کشور چین است. عرض رول این کاغذ دیواری ۵۳ سانتیمتر است و بر اساس طول دیوار در اتاق کودک می تواتید تعداذ رول های مورد نیاز را محاسبه کنید. 

کاغذ دیواری
قیمت نامشخص
کاغذ دیواری
قیمت نامشخص
کاغذ دیواری
قیمت نامشخص

گروه دکوراسیون داخلی زنگنه معتقد است استفاده از انواع کاغذ دیواری فانتزی در دکوراسیون اتاق کودک بر روحیه فرزند شما تاثیر مثبتی دارد و باعث می شود برای فصای محبوب خود همیشه بیشترین انرژی را بگذارد و آن را تمیز نگه دارد. 

کاغذ دیواری

پوستر دیواری دخترانه یونیک مدل َA-36

قیمت نامشخص

کاغذ دیواری اتاق کودک دختر قطعا نیازمند شخصیت های مهربان و لطیف انیمیشن ها است. استودیو یونیک انواع زیادی از کاغذ دیواری اتاق دخترانه را معرفی می کند. 

کاغذ دیواری
کاغذ دیواری
لینوم فلکس

کاغذ دیواری اتاق کودک پسر را از میان انیمیشن های مورد علاقه او انتخاب کنید. رنگ سبز، زرد و آبی را برای دکوراسیون اتاق کودک پسر پیشنهاد می کنیم. 

کاغذ دیواری

استیکر دیواری کودک طرح پو

۲۶,۶۰۰تومان
کاغذ دیواری

استیکر دیواری طرح باب اسفنجی

۷۳,۰۰۰تومان
کاغذ دیواری

استیکر دیواری طرح گیسو کمند

۶۹,۰۰۰تومان

برای تزیین گوشه ای از اتاق کودک می توانید از انواع استیکر دیواری فانتزی و کارتونی استفاده کنید. بوتیک خلاقیت سالسو و ژیوار انواع گوناگونی از این محصولات را در محدوده قیمتی متفاوت حدود ۲۵-۸۰ هزار تومان ارائه می دهد. این نوع از استیکرهای دیواری ضد خش و مقاوم به ضربه است و فاقد آسیب به دیوار و گچ یا رنگ آن، جابه جا می شود. 

مطلب مرتبط: استیکر اتاق کودک، تزئین دیوار با کمترین هزینه!

کاغذ دیواری

پوستر دیواری کارتون brave

قیمت نامشخص
کاغذ دیواری

پوستر دیواری اتاق کودک angry bird

قیمت نامشخص
کاغذ دیواری

پوستردیواری smurf

قیمت نامشخص
چ

چنانچه می خواهید فروشگاه و مغازه های درون شهر را از نزدیک بازدید کنید، به خیابان سهروردی در تهران بروید و با تنوعی از محصولات موجود در بازار بیشتر آشنا شوید. اگر می خواهید هر کدام از محصولات معرفی شده در این مطلب را داشته باشید، تصاویر را باز کنید و با برقراری تماس با فروشنده، برای خرید کاغذ دیواری اتاق کودک اقدام کنید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
دانستن حق شماست
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
<>
.

منبع : chidaneh.com


تبلیغات