آکاایران: خانه کوچک تان را همچون خانه های بزرگ طراحی کنید

فضاهای مسکونی: اگر به دنبال خانه ای که دارای استخوان بندی خوبی در قالب کفپوش های چوبی، نور طبیعی، سقف مرتفع، یک فضای نشیمن بزرگ و دل باز، و فضاهای بیرونی هستید، پتانسیل های زیادی در این خانه دیده می شود، که شاید به نظر بعضی ها دارای نواقص و کمبودهایی هم باشد.
 

خانه های بزرگ

آکاایران: خانه کوچک تان را همچون خانه های بزرگ طراحی کنید

در یک نگاه

مکان: مبلبورن، ویکتوریا، استرالیا.

اندازه: ۲ اتاق خواب، ۱ حمام و سرویس بهداشتی.
از طریق پنجره های بزرگی که در نمای جلوی این خانه قرار داشتند نور طبیعی فراوانی وارد اتاق نشیمن می شود.
 

خانه های بزرگ

راه پله باز و نرده های فلزی ساده این خانه بسیار زیباست؛ این راه پله شبیه انباری یا اتاق زیر شیروانی می ماند.

استفاده از گل های تازه و شاداب راهی بسیار ساده و ارزان قیمت برای تغییر ظاهر یک اتاق است.به خانه خود زندگی، سبزی، و رنگ بسیار زیادی اضافه کنید. این گل ها به محض این که در گلدان قرار می گیرند تاثیر زیبایی خود را می گذارند.
 

خانه های بزرگ

وقتی در یک خانه اجاره ای زندگی می کنید دیگر نمی توانید به دیوارها قفسه نصب کنید، اما استفاده از قفسه های پایه دار راه جایگزین بسیار خوبی است.
 

خانه های بزرگ

اتاق خواب اصلی خانه ترکیبی واقعی از سبک های مختلف است:ترکیبی از سبک های معاصر، قدیمی، و غیره.
اتاق خواب فضایی است که می توانید با استفاده از پارچه های کتان، کوسن ، و بالشتک دائما به آن رنگ اضافه کنید. وقتی در کنار اتاق خواب یک بالکن وجود دارد که رو به مناظر شهر باز می شود. نگاه کردن به پشت بام های قدیمی و نوین بسیار لذت بخش است. چراکه آن ها نشانه ای از ترکیب سبک های مختلف در آپارتمان های معاصر شهری، تراس های ویکتورین، و کلبه هایی هستند که در شهر ملبورن به وفور یافت می شود.
 

خانه های بزرگ

هیچ گاه از خرید از حراجی ها خجالت نکشید و همیشه سعی کنید تا به مبلمان خانه خود ظاهری شخصی بدهید. 
 

خانه های بزرگ

سبک تلفیقی ترکیبی از وسایل قدیمی و نوین است.این کشوی لباس هم از زیر گروه های سبک تلفیقی است. 
همیشه به دنبال داشتن خانه ای راحت، جذاب، و شاد باشید تا احساس خوبی داشته باشید. گاهی وسیله را از یک حراجی آنلاین یا از یک فروشگاه محلی خریداری می کنید و بعد متوجه می شوید برای تحویل گرفتن آن باید به منطقه دیگری از شهر بروید. اما در این کار همیشه صبور باشید، سوار خودرو خود شوید و مانند یک پرنده کوچک وسیله مورد نظر را به لانه خود آورید.
 

خانه های بزرگ

این گلدان که در واقع سر یک خوک است جذابیت و زیبایی خاصی به اتاق خواب اضافه کرده است. و شما در این تصویر می بینید که گاهی وسایلی که حتی تصورش را هم نمی کنید که زیبایی داشته باشد، می تواند در گوشه ای از منزل شما قرار گیرد و حس خوبی با خود به همراه داشته باشد.
 

خانه های بزرگ

طراحی اتاق خواب مهمان ادای احترامی ست به مهمان و حضورش در خانه شما.
پرچم دانمارک نقطه کانونی برجسته این اتاق خواب است و در ستایش نیاکان به این فضا اضافه شده است.
این پرچم کاملا در فضا عنصر مسلطی است، بنابراین در طراحی دیگر فضاهای این اتاق از طرح رنگی تک رنگ استفاده شده تا فضایی ساده و شیک ایجاد شود. نکته ای که از هر چیزی در طراحی مهم تر است؛ جذاب و دوستانه بودن اتاق خواب برای خانواده و دوستان است 
تا در ذهنشان تصویری دلپذیر از اتاق شما باقی بماند.
 

خانه های بزرگ

چه جایی بیش تر از یک تخت خواب دنج و راحت که دارای پارچه های دلپذیر و شاداب است می تواند برای مهمانی که پس از یک روز طولانی به خانه ما آمده است جذاب و دل پذیر تر باشد؟!
 

خانه های بزرگ

در این عکس گوشه مخصوصی از یک اتاق را مشاهده می کنید. ایجاد قسمت های کوچک تر در یک خانه بزرگ و دل باز راهی است که با استفاده از آن می توان قسمتی را دنج و صمیمی تر کرد.
 

خانه های بزرگ

یک جفت چهار پایه دسته دوم می تواند برای پیش خوان آشپزخانه مکملی برای کابینت های چوبی آشپزخانه باشد.
 

خانه های بزرگ

نقاشی چارلی براون (Charlie Brown) که از یک فروشگاه محلی خریداری شده بسیار زیباست. کارتون Charles M.‎ Schulz و Peanuts در خانواده ما طرفدار زیادی دارد.
رنگ های موجود در این نقاشی عالی است، زیرا رنگ زرد و رنگ سبز در فضای نشیمن خانه بسیار زیاد است. این تابلو توجه زیادی به خود جلب می کند و لبخند را به لب افرادی می آورد که به آن نگاه می کنند.  
 

خانه های بزرگ

در پشت بسیاری از وسایل خانه داستانی نهفته است؛ برخی از آن ها میراث خانوادگی هستند، برخی دیگر از سفرهای مختلف خریداری شده اند، و بعضی از آن ها از فروشگاه های خاصی خریداری شده اند. طراحی داخلی خانه ام بازتابی از شخصیت و سلیقه ام است. خانه شما باید داستان شما را روایت کند و مملو از وسایلی باشد که شما به آن ها علاقه دارید.
 

خانه های بزرگ

اتاق خواب های خانه ، هر کدام دارای بالکن های مجزایی هستند و از طریق آن ها می توان مناظر شهر و فضاهای بیرونی خانه را دید.
 

خانه های بزرگ

این حلقه گل، که در تمام طول سال همین گونه است، یک رنگ متضاد را به رنگ آبی خانه اضافه کرده است و باعث می شود ورودی خانه جلوه ای دلپذیر و خوش آیند داشته باشد.
 

خانه های بزرگ

علیرغم مساحت کم این حیاط، از فضای بیرونی خانه بیش ترین استفاده شده است. تمام قسمت های مختلف با گلدان های گل دار، آثار هنری، و مبلمان مخصوص فضای بیرونی پر شده است تا از این که در بیرون خانه جایی برای نشستن، تفریح کردن، و کباب درست کردن وجود دارد مطمئن شوید.
 

خانه های بزرگ

داخل این قفسه کوچک چوبی یک گلدان پاندا قرار دارد که با گلدان های داخل خانه از نظر بصری در هماهنگی است.
 

خانه های بزرگ

حتی می توانید از فرغون و یا دوچرخه برای طراحی باغچه و حتی چیدن گل روی آن استفاده کنید.

خانه های بزرگ

فضای کار در کنار آشپزخانه و اتاق غذاخوری قرار گرفته است. میز کار در جایی قرار گرفته است که بیش ترین بهره را از نور طبیعی می برد و با نور طبیعی نورپردازی می شود. این میز در جلوی پنجره بزرگ و روبه روی حیاط قرار دارد.

اساسا هر چیزی که به نظر جالب برسد یا بتوان به آن در پروژه ای که مشغول کار روی آن هستیم کمک کند را بر روی برد می چسبانیم. البته اگر کاری داشته باشیم که به فضای بیش تری نیاز داشته باشد آن را بر روی میز غذاخوری انجام می دهیم که درست در کنار فضای کار شما قرار دارد و به راحتی و همزمان می توانید از دو فضا استفاده کنید.
 

خانه های بزرگ

انرژی و حس و حال خانه آرام، ملایم، جذاب، و راحت است. خیلی خوب است که این حالت همیشه در خانه برقرار باشد و دائما در حال تغییر دکوراسیون باشید تا همیشه خانه حالت مناسب و خوب خود را حفظ کند.

ایده هایتان را برای استفاده بهتر از فضاهای کوچک با آکا ایران در میان بگذارید...

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com


تبلیغات