در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد چیدمان اتاق دوقلوها را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: شور و شوق والدین برای چیدمان اتاق دوقلوهایی که به زودی وارد زندگی آن ها می شوند، بیش تر است .دکوراسیون اتاق دوقلوها به خصوص اگر دو جنس مخالف باشند، سخت تر بوده یا به عبارتی دقت بیش تری می خواهد.دکوراسیون اتاق دوقلوها بستگی به جنسیت و اندازه اتاق آن ها دارد.اما می توان با کمی سلیقه اطاقی رویایی برای شان چید. با ما همراه شوید و این مطالب را مطالعه کنید.

دکوراسیون اتاق دوقلوها,دکوراسیون اتاق خواب دوقلوها,دکوراسیون اتاق دوقلو

چیدمان اتاق دوقلو

**در مورد دیوارهای اتاق خواب دوقلوهای پسر از رنگ های خنثی استفاده کنید. رنگ های کرم و شکلاتی روشن هم مناسبند. در صورت بزرگ بودن اتاق خواب و مخالف بودن جنسیت بچه ها، با یک دکور یا پارتیشن نصفه دو قسمت را از هم جدا کنید. برای قسمت دخترانه، از رنگ های صورتی یا بنفش و برای قسمت پسرانه، از آبی یا بادمجانی بسیار روشن استفاده کنید.
**در مورد پرده، کرکره های چوبی را انتخاب و برای هماهنگی بیش تر از پارچه پرده ای هماهنگ با روتختی در بالا یا کنار آن به عنوان والان استفاده نمایید.
**جا دادن تخت خواب ها بیش تر از هر چیز دیگر فکر والدین را به خود مشغول می کند. در صورت کوچک بودن اتاق، بهتر است از تخت های دو طبقه استفاده کنید. تخت را به دیوار بچسبانید تا حائل بوده و از افتادن آن ها جلوگیری کند.
در صورتی که فضای بزرگی در اختیار دارید، دو تخت جدا از هم را رو به روی هم یا به صورت ال قرار دهید. دو پاتختی یا در صورت کمی جا یک میز بلند مشترک و یک دراور بلند را برای هر دو در نظر بگیرید.
**روتختی، پتو، ملحفه و روبالشی ها را می توانید تا زمانی که خود تشخیص دهند، یک رنگ و یک شکل انتخاب کنید.
اگرچه قانونی که نشان دهد همه چیز دوقلوها حتما باید مانند هم باشد، وجود ندارد، اما والدین برای راحتی و این که حس حسادت بین آن ها بوجود نیاید ترجیح می دهند همه وسایل آن ها مشابه و هم رنگ هم باشد.
در نظر داشته باشید در صورت انتخاب طرح و رنگ های مختلف باید بین وسایل اتاق هماهنگی وجود داشته باشد. بعضی معتقدند در مورد کالای خواب می توان از رنگ های تکمیلی یا هماهنگ استفاده کرد.
همیشه در نظر داشته باشید دوقلوها از هر جنس که باشند، یکسان یا غیر یکسان، حتی با وجود مشترک بودن اتاق، نیاز به فضای مستقل و مناسبی برای رشد و شکل گیری شخصیت خود دارند
در مورد دوقلوهای دختر و پسر بهتر آن است دو قسمت به گونه ای از هم جدا باشد تا امکان در نظر گرفتن حق انتخاب، روحیات و سلیقه شخصی آن ها در سنین بالاتر فراهم شود.
همیشه در نظر داشته باشید دوقلوها از هر جنس که باشند، یکسان یا غیر یکسان، حتی با وجود مشترک بودن اتاق، نیاز به فضای مستقل و مناسبی برای رشد و شکل گیری شخصیت خود دارند.
**برای اتاق آن ها، نور مناسب در نظر بگیرید. علاوه بر لوستر، در نظر گرفتن دو آباژور کوچک در دو طرف تخت خواب یا دو دیوارکوب که امکان دسترسی به آن ها برای دوقلوها وجود داشته باشد، در سنین بالاتر بسیار مفید خواهد بود.
**فضایی را به بازی آن ها اختصاص دهید. در صورت کوچک بودن اتاق، در قسمت های دیگر خانه جای مشخصی را برای فضای بازی آن ها در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن جای مشخص برای اسباب بازی ها، به آن ها آموزش دهید بعد از بازی، هر چیزی را در جای خود قرار دهند.
**با بزرگ تر شدن دوقلوها، با تغییر چیدمان، یک میز بلند مشترک را برای مطالعه آن ها در نظر بگیرید. در اتاق های خیلی بزرگ از دو میز تحریر جدا همراه با کتابخانه و کشو های کافی به صورت ال استفاده نمایید.
**حالا زمان چیدن سایر وسایل است. یک اتاق بدون وسایل ریز آن کامل نخواهد بود. چیزهایی که دوقلوها دوست دارند، در اتاق خود داشته باشند، را در نظر بگیرید.
عکس آن ها را روی یکی از طبقات قرار دهید. از وسایل تزیینی و دکوری مناسب با سنشان و آن چه از داشتن آن ها لذت می برند، استفاده نمایید. کارهای رنگی زیادی هست که می توانید برای شاد شدن فضای اتاق آن ها انجام دهید. مثلا با تکه چوب های رنگی، اسم آن ها را نوشته و روی میز کنار تختشان بگذارید.
منبع:تبیان
ویرایش و تلخیص:آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

طرح های اتاق کودکهای دوقولو , طرح های اتاق کودکهای دوقلو , دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو , مدل اتاق دوقلوها , سرویس خواب دوقلو


دکوراسیون

دکوراسیون اتاق دوقلوها دخترانه و پسرانه

دکوراسیون اتاق دوقلوها دخترانه و پسرانه دکوراسیون اتاق دوقلوها دخترانه و پسرانه دکوراسیون بچه های دوقلوبچه های دوقلودکوراسیون اتاق بچه های دوقلودکوراسیون دوقلوهادکوراسیون اتاق
دکوراسیون

دکوراسیون اتاق دوقلوها - دکوراسیون

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد چیدمان اتاق دوقلوها را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. به نقل از شور و شوق والدین برای چیدمان
دکوراسیون

چیدمان اتاق دوقلوها - دکوراسیون

همیشه در نظر داشته باشید دوقلوها از هر جنس که باشند، یکسان یا غیر یکسان، حتی با وجود مشترک بودن اتاق، نیاز به فضای مستقل و مناسبی
دکوراسیون

آشنایی با دکوراسیون اتاق دوقلوها

آشنایی با دکوراسیون اتاق دوقلوها شور و شوق والدین برای چیدمان اتاق دوقلوهایی که به زودی وارد زندگی آن‌ها می‌شوند، بیش‌تر است .دکوراسیون اتاق دوقلوها به خصوص اگر دو جنس مخالف باشن
دکوراسیون

دکوراسیون اتاق دوقلوها - دکوراسیون

شور و شوق والدین برای چیدمان اتاق دوقلوهایی که به زودی وارد زندگی آن‌ها می‌شوند، بیش‌تر است .دکوراسیون اتاق دوقلوها به خصوص اگر دو جنس مخالف باشند، سخت‌تر بوده یا
دکوراسیون

دکوراسیون اتاق دوقلوها - دکوراسیون

شور و شوق والدین برای چیدمان اتاق دوقلوهایی که به زودی وارد زندگی آن‌ها می‌شوند، بیش‌تر است .دکوراسیون اتاق دوقلوها به خصوص اگر دو جنس مخالف باشند، سخت‌تر بوده یا به عبارتی دقت بیش
تبلیغات