آکاایران: دکوری خاص برای تزئین اتاق نوزاد با عکس های زیبای نوزاد

اتاق کودک: وقتی نوبت به ساخت چیزی می رسد،همه ما دوست داریم آن کار را خیلی ساده اما تاثیرگذار انجام دهیم. ساخت روبان هایی که عکس های نوزاد به آن وصل است ساده است و وسیله تزئینی بسیار خوبی برای جشن تولد نوزاد یا مراسم  دندونی در دکوراسیون منزل است؛ اگر این عکس ها در این مراسم وجود داشته باشد مهمانان در حین این که با هم گپ می زنند می توانند از عکس های نوزاد نیز لذت ببرند.

تزئین اتاق

آکاایران: دکوری خاص برای تزئین اتاق نوزاد با عکس های زیبای نوزاد

بهترین قسمت این کار این است که پس از مهمانی می توانید این روبان ها را در اتاق نوزاد آویزان کنید و همیشه از آن لذت ببرید و وقتی آن ها را می بینید به یاد جشن اولین سال تولد کودک خود بیافتید. اگر کودک شما عاشق کارتون است در مطلب طراحی اتاق کودک با تم کارتونی پیشنهادات خوبی برایتان داریم.

تزئین اتاق

وسایل مورد نیاز

-عکس ها

-قیچی

-پانچ

-روبان

-دستمال های کاغذی باریک

تزئین اتاق

من عکس ها را به صورت مربع و در ابعاد ۱۰ در ۱۰ سانتی متر چاپ کردم اما شما در هر اندازه ای که تمایل دارید می توانید این عکس ها را چاپ کنید. شما حتی برای ایجاد تنوع در کار می توانید از پانچ های شکل دار استفاده کنید. کار را با پانچ کردن دو گوشه بالایی عکس ها آغاز کنید.

اگر در حال دکور کردن اتاق کودک خود هستید عکس های دکوراسیون اتاق کودک در گالری عکس و نمونه کارهای آکا ایران را ببینید و از آنها ایده بگیرید.

تزئین اتاق

از روبان های کوچک برای گره زدن عکس ها به روبان بزرگ تر استفاده کنید. این کار را تا جایی ادامه دهید تا همه عکس ها وصل شوند.

تزئین اتاق

شما می توانید از دو روبان استفاده کنید و عکس ها را به هر دو وصل کنید. همه چیز به شما وابسته است.

مطالب پیشنهادی:۱۵ اتاق کودک با دست سازه های ساده و رنگی

تزئین اتاق

سال به سال عکس های جدیدتر به روبان ها اضافه کنید و در مهمانی های خاص آن ها را از اتاق کودک بیرون آورده و در محل مهمانی نصب کنید. هم چنین می توانید عکس های همه افراد خانواده را به این روبان ها وصل کنید. این کار را برای اتاق تازه عروس و داماد نیز می توان انجام داد. در مطالب دیگری در آکا ایران رمانتیک ترین ایده ها برای دکوراسیون خانه عروس و ایده های دکوراسیون دلپذیر و ارزان برای خانه عروس را با شما درمیان گذاشتیم.

تزئین اتاق

به ما بگویید: آیا شما هم از چنین ایده های استفاده می کنید؟

مطالب بیشتر: طراحی دکوراسیون اتاق کودک 

اگر سوالی در مورد دکوراسیون منزل تان دارید یا قصد دارید تغییری در آن ایجاد کنید از مشاوره دکوراسیون رایگان  آکا ایران استفاده کنید تا کارشناسان و اهالی فن به شما پاسخ گویند.

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com


تبلیغات