تغییر دکوراسیون

1 2 3
1 2 3

تغییر دکوراسیون، تغییر دکوراسیون با صرفه - دکوراسیون

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تغییر دکوراسیون، تغییر دکوراسیون با صرفه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +تغییر +دکوراسیون را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد تغییر دکوراسیون را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: وقتی صحبت از تغییر دکوراسیون خانه به میان می آید، منظور لزوما تغییر تمام وسایل و تغییرات کلی نیست. بلکه می توان با بودجه محدود هم تغییرات قابل توجهی ایجاد کرد و حال وهوای خانه را به کلی عوض کرد. با ما همراه شوید و مطالبی درمورد تغییر دکوراسیون منزل مطالعه کنید.

تغییر دکوراسیون,تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه,تغییر دکوراسیون منزل

دکوراسیون با صرفه

1- برای زیبا و جذاب جلوه دادن محیط زندگی خود لازم نیست حتما از مبلمان های گران قیمت استفاده کنید توصیه می کنیم قبل از خرید مبلمان و یا رنگ آمیزی منزل خود چند کتاب دکوراسیون تهیه کنید حتما در آنها ایده های جالبی برای رنگ و نحوه چیدمان وسایل پیدا می کنید.

2- گاهی می توانید از وسایل و مبلمان قدیمی برای منزل خود استفاده کنید وسایل و اشیایی که ممکن است در زیرزمین منزل شما بلا استفاده مانده باشد.

3- رنگ آمیزی و تغییر لوازم، ارزان ترین روش ممکن برای ایجاد تنوع در دکوراسیون است، ضمن اینکه خود شما هم می توانید آن را انجام دهید.

فقط یک معمار داخلی می تواند طراحی و چیدمان زیبایی را ارائه دهد ولی اگر کمی خلاقیت و ابتکار به خرج دهیم می توانیم با دقت، ظرافت و مطالعه، چیدمانی صحیح و مناسب از وسایل و لوازم خانه را داشته باشیم.

4- نقش ها و عکس های قدیمی در صورتی که بتوانید قابی مناسب برای آنها پیدا کنید از بهترین و ارزان ترین وسایل تزیینی دیوارها هستند. و سرانجام هدایایی را که دوستان و اقوام به عنوان هدیه منزل جدید برای شما می آورند در کمد نگذارید. بلکه می توانید از آنها در مکان های مختلف منزل جهت دکوراسیون استفاده کنید.

آکاایران: در عمل مشاهده می کنیم که خیلی کارها برای ایجاد تغییر در دکوراسیون منزل، قابل اجرا و با صرف هزینه ای محدود و در اندک زمانی امکان پذیر است. از این رو همه ما می توانیم تغییراتی هر چند جزیی در منزل خود ایجاد کنیم و از نتیجه نشاط آور آن بهره مند شویم.

چیدمان مناسب یعنی آرامش خانه

آپارتمان ها و ساختمان های کوچک وسایل زیاد خانه، جای محدود و دسترسی آسان به وسایل و اسباب مورد نیاز سبب می شود که ما بیشتر به اطرافمان دقیق شده و در پی یافتن مکان هایی برای جا دادن وسایل باشیم.

برخی از اسباب و لوازمی که مورد نیازمان نیست یا کهنه و غیرقابل استفاده هستند را دور بریزیم و آنهایی که قابل مرمت و استفاده مجدد هستند را تعمیر کنیم.

باور غلط ما در این باره این است که فقط یک معمار داخلی می تواند طراحی و چیدمان زیبایی را ارائه دهد ولی اگر کمی خلاقیت و ابتکار به خرج دهیم می توانیم با دقت، ظرافت و مطالعه، چیدمانی صحیح و مناسب از وسایل و لوازم خانه را داشته باشیم.

باید چیدمان وسایل منزل به نحوی باشد که بتوان نهایت استفاده را از حداقل فضا برد اما آن چیزی که نباید فراموش کرد این است که طراحی و چیدمان خانه و وسایل آن باید بر گرفته از فرهنگ ایرانی باشد.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات