روش های یخ زدایی، صحیح ترین روش یخ زدایی مواد غذایی چیست؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روش های یخ زدایی، صحیح ترین روش یخ زدایی مواد غذایی چیست؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک روش های یخ زدایی را کلیک نمایید و یا در دسته نگهداری از مواد غذایی از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران روش های یخ زدایی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: این نکات به شما کمک می کند تا مواد غذایی موجود در فریزر را با کیفیت مناسب تر مصرف کنید. با ما همراه شوید و این مطالب را مطالعه کنید.

روش های یخ زدایی، صحیح ترین روش یخ زدایی مواد غذایی چیست؟
روش های یخ زدایی,روش یخ زدایی مواد غذایی,صحیح ترین روش یخ زدایی مواد غذایی
 
 
1 - هرگز برای باز کردن یخ میوه های خام و خمیرهای

آشپزی

که در فریزر نگهداری کرده اید آن ها را در محیط گرم مثل ماکروویو قرار ندهید؛ این کار موجب از بین رفتن شکل و مزه این موادغذایی می شود.

2 - برای باز شدن یخ بسته بندی انواع گوشت بهتر است آن ها را درون آب با دمای معمولی قرار دهید.

3 - بسته بندی های موادغذایی را فقط زمانی که تصمیم دارید از آن استفاده کنید از فریزر خارج و آن را برای طبخ آماده کنید زیرا موادی که از دمای انجماد خارج می شوند باید بلافاصله مصرف شوند.

4 - اگر گوشت برش داده شده مانند فیله یا شامی یا کتلت را درون فریزر نگه می دارید برای خارج کردن آن ها از انجماد، آن ها را مستقیم به تابه یا قابلمه منتقل کنید.

5 - برای انجمادزدایی از سبزی هایی مانند اسفناج، کرفس یا دیگر سبزی ها کافی است آن ها را در آبی که مقدار اندکی نمک به آن اضافه شده بگذارید و روی حرارت کم قرار دهید تا یخ سبزی ها به سرعت باز شود.

گردآوری: بخش

خانه داری

آکاایران 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله روش های یخ زدایی، صحیح ترین روش یخ زدایی مواد غذایی چیست؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عکس یخ زدایی غذا , یخ زدایی شده

روش های یخ زدایی، صحیح ترین روش یخ زدایی مواد غذایی چیست؟ گردآوری توسط بخش بهداشت و نگهداری مواد غذایی، نگهداری مواد غذایی در فریزر سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات