آکاایران: جدیدترین ایده ها و اختراعات برای مدل دکوراسیون آشپزخانه شما در سال2025

به گزارش آکاایران: علم و تکنولوژی هر روز بیشتر از روز قبل رو به پیشرفت است بطوری که زندگی روز مره بشر خواسته و یا نا خواسته در گیر معایا و فواید این پیشرفت ها قرار گرفته است هر روز تکنولوژی جدیدی به بازار ارائه می شود و این بار نوبت آشپزخانه ها و وسایل آشپزخانه هستند که بطور محسوسی دگرگون شوند . دیگر خبری از یخچال های درب دار نمانده دو سنگ ظرفشویی کار گذاشته خواهد شد آب آلوده از آب تمیز تر تفکیک می شود  و هزاران ایده نوین دیگر شما در مطلب زیر با اندکی از این اختراعات آشنا خواهید شد

مدل دکوراسیون

آکاایران: مدل دکوراسیون آشپزخانه شما در سال 2025

IKEA یکی از نام های شناخته شده در زمینه لوازم خانگی است. این مجموعه به تازگی طرحی مفهومی از آشپزخانه های آینده را ارائه داده است که در آن تکنولوژی نقش پر رنگی را بر عهده دارد.

IKEA طرح آشپزخانه سال ۲۰۲۵ را با کمک یک شرکت طراحی در لندن و گروهی از دانشجویان خلق کرده است. انتظار می رود طراحی متفاوت این آشپزخانه نحوه رفتار ما در قبال اقلام غذایی را دستخوش تغییر کند.

در ادامه مطلب می توانید با این آشپزخانه بیشتر آشنا شوید.

مدل دکوراسیون

به سال ۲۰۲۵ خوش آمدید. آشپزخانه شما در این سال چنین شکل و شمایلی خواهد داشت.

مدل دکوراسیون

مطمئن نیستید که با یک گوجه فرنگی که تا چند روز دیگر خراب می شود باید چه کار کنید؟ آن را بر روی میز قرار دهید و دستورالعمل هایی را برای استفاده از آن دریافت کنید. IKEA امیدوار است با این روش از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری به عمل آورد.

مدل دکوراسیون

آیپدتان را دیگر لازم نیست با خود به آشپزخانه بیاورید. تمام اطلاعات لازم برای طبخ غذا بر روی سطح میز به نمایش در می آید.

مدل دکوراسیون

میز IKEA برای خانه هایی که فضای اندکی دارند، ایده آل است. این میز به شما این امکان را می دهد تا اجاق گاز را از آشپزخانه خود حذف کنید. سیستم گرمایشی این میز قادر است تا تنها داخل ظرف های مخصوصی که بر روی آن قرار می گیرد را گرم کند؛ بدین شکل دیگر نگران سوختن دستانتان هنگام کار کردن نخواهید بود.

مدل دکوراسیون

ساختار نوین آشپزخانه حتی الگوی کنونی یخچال ها را نیز دستخوش تغییر کرده است. یخچال های آینده دیگر دری نخواهند داشت و شما می توانید مواد غذایی را به راحتی مشاهده نمایید. بدین ترتیب همواره از موجودی یخچال مطلع خواهید بود و اضافه بر نیاز، خرید نخواهید کرد.

مدل دکوراسیون

در این یخچال ها مواد غذایی داخل محفظه هایی شیشه ای نگهداری می شوند که دمای هر یک از آن ها توسط قفسه ای که در زیرشان قرار دارد، کنترل می شود.

مدل دکوراسیون

برای مثال محفظه ای که این ماهی در داخل آن قرار گرفته بر روی دمای ۲ درجه سلسیوس تنظیم شده است.

مدل دکوراسیون

سیستم آب نیز عملکرد هوشمندی دارد. در سال ۲۰۲۵ شما دو سینک خواهید داشت. یکی برای دفع آب های آلوده است و دیگری برای استفاده دوباره از آب های تمیز. سیستم به صورت خودکار آب های تمیز را در ماشین ظرف شویی مورد استفاده قرار خواهد داد. آبیاری گیاهان نیز یکی دیگر از مواردی است سیستم با آب های بازیافتی نسبت به انجام آن اقدام می کند.

مدل دکوراسیون

تفکیک زباله نیز در آشپزخانه های سال ۲۰۲۵ بسیار جدی گرفته شده است.

.

منبع : tmodel.ir

تبلیغات