سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی، چگونه سینک ظرفشویی را برق بیاندازیم؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سینک ظرفشویی، چگونه سینک ظرفشویی را برق بیاندازیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +سینک +ظرفشویی را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد سینک های ظرفشویی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: از آن جایی که سینک ظرفشویی هر روز مورد استفاده قرار می گیرد علاوه بر شستشوی روزانه، به دفعات نیاز به شستشو دارد. در این مقاله به شما آموزش داده ایم که چگونه سینک ظرفشویی تان را با مواد طبیعی برق بیاندازید. با ما همراه شوید و این مطلب را مطالعه کنید.

سینک ظرفشویی، چگونه سینک ظرفشویی را برق بیاندازیم؟
سینک ظرفشویی,انواع سینک ظرفشویی,مدل های سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی

آکاایران: نظافت سینک ظرفشویی بسیار مهم است چون محل شستشوی ظروف است و غیر مستقیم با غذایی که می خوریم و سلامتی ما در ارتباط است. به علاوه همواره در معرض دید است و از نظر زیبایی حائز اهمیت است و یک خانم کدبانو همواره دوست دارد تا ظرفشویی تمیز و براقی داشته باشد. از آن جایی که سینک ظرفشویی هر روز مورد استفاده قرار می گیرد علاوه بر شستشوی روزانه، به دفعات نیاز به شستشو دارد. در این چگونه گفته ایم که چطور با کمک مواد طبیعی به این مهم بپردازید.

1 - سینک ظرفشویی معمولاً از جنس استیل است. بهتر است از مواد سفید کننده قوی و جرمگیر برای تمیز کردن استفاده نکنید، زیرا رنگ استیل به مرور کدر می شود.
جوش شیرین برای تمیز کردن سینک های استیل عالی عمل می کند. این ماده را به عنوان پودر تمیز کننده به کار گیرید.
 
2 - برای تمیز کردن سینک های آلومینیومی و چینی محلول پودر ماشین لباسشویی توصیه می شود. بعد از آبکشی، با روزنامه مچاله شده سینک را برق بیندازید.
 
3 - برای از بین بردن لکه ها و رسوبات آب روی سینک، پارچه ای را به سرکه سفید آغشته کنید و روی سطح را با آن مالش دهید.
از محلول نمک و جوش شیرین در آب یا سرکه نیز می توانید برای تمیز کردن سینک ظرفشویی استفاده کنید.
 
4 - نمک ماده طبیعی مناسب برای ضدعفونی کردن سینک است. برای این منظور نمک خشک را روی سطح آن بپاشید و پس از نیم ساعت بشویید.
 
5 - از الحاقات سینک و دستشویی شیرهای آب هستند که برای از بین بردن رسوب آب روی آنها می توانید از محلول نمک و جوش شیرین در آب یا سرکه استفاده کنید.
اگر رسوبات خیلی زیادند نمک و جوش شیرین را به صورت خمیر در آورید و روی رسوبات بگذارید تا آن ها را از بین ببرد.

گردآوری خانه داری آکاایران  


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله سینک ظرفشویی، چگونه سینک ظرفشویی را برق بیاندازیم؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

موارد نگهداری از سینک استیل , برق انداختن سینک ظرفشویی , چرا سینک استیل بهتر است , رفع سیاهی سینک ظرفشویی , تمیز کردنسینک ظرفشویی , نصاب سینک ظررفشویی , نبشی برای روی سینک , سینک ظرفشونی نف , رفع سیاهی سینک , سفید کردن سینک , سینک اشپزخانه , سینک سیاه شده , سینک آشپزخانه , سینگ ظرفشویی , سینک های شاک , سینک ظرفشویی , سبنک ظرفشویی , بی اندازیم

سینک ظرفشویی، چگونه سینک ظرفشویی را برق بیاندازیم؟ گردآوری توسط بخش آشپزخانه، دکوراسیون آشپزخانه، چیدمان آشپزخانه، آشپزخانه زیبا، دکوراسیون آشپزخانه 2015 سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات