تزیین شمع

آکاایران: تزیین شمع با کنف و نخ های کنفی با جدیدترین ایده ها

آکاایران: تزیین شمع با کنف و نخ های کنفی با جدیدترین ایده ها

0
By یلدا on · شمع آرایی,هنرهای تزئینی

شمع آرایی و تبدیل شمع های ساده به شمع های تزیینی دلپذیر و شیک، هنری جذاب و دوست داشتنی است که اغلب افراد تمایل به انجام آن دارند. اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که علاقه مندید تزیین شمع با روش های مختلف را بیاموزید، با این مطلب از مجله هنر در خانه همراه ما باشید و با ایده های متنوع و جالب برای تزیین شمع با کنف آشنا شوید و مدل های شمع آرایی دلپذیر و خاص با این روش را مشاهده نمایید.

مدل های تزیین شمع با کنف و نخ گونی :

برای تزیین شمع های مختلف می توان از وسایل تزیینی گوناگون استفاده نمود و تزیینات خاص و متفاوتی داشت که در این میان تزیین شمع با مروارید، منجوق و سنگ های تزیینی، تزیین شمع با روبان، تزیین شمع با گل خشک، تزیین شمع با کنف و…. طرفداران بیشتری دارند. در مطالب قبلی شما عزیزان را با برخی از این روش های شمع آرایی آشنا نمودیم، حال قصد داریم ایده هایی برای تزیین شمع با کناف و نخ های کنفی را معرفی نماییم که هر یک از زیبایی و جذابیت زیادی برخوردارند.

تزیین شمع
تزیین شمع با نخ کنفی

تزیین شمع
تزیین ساده شمع با کنف

تزیین شمع
دیزاین شمع با کناف

تزیین شمع
تزیین شمع های ساده با گونی

تزیین شمع
شمع آرایی ساده و دلپذیر

تصاویری که مشاهده نمودید، مربوط به ایده های ساده برای تزیین شمع می باشند، در صورتی که تمایل دارید حرفه ایی تر عمل نمایید می توانید از هر یک از تزییناتی که در ادامه ارائه می دهیم استفاده نمایید و تزیین فوق العاده زیبایی داشته باشید.

تزیین شمع
تزیین شمع شیک و نوین

تزیین شمع
تزیین شمع با نمد و کنف

تزیین شمع
شمع آرایی نوین و دلپذیر

تزیین شمع
تزیین شمع شیک و نوین

تزیین شمع
تزیینات شمع با ایده های نوین

تزیین شمع
دیزاین شمع با نخ کنفی و مهره

تزیین شمع
تزیین شمع با کناف

با کمی خلاقیت می توان به تزیین جاشمعی با کنف نیز پرداخت و از داشتن جاشمعی های دلپذیر و جالب لذت برد.

تزیین شمع
تزیین جاشمعی شیشه ایی با کنف

حال که تصاویری از انواع تزیین شمع با کنف را مشاهده نمودید می توانید به راحتی اقدام به تزیین شمع های ساده نمایید و با کمی ابتکار و خلاقیت، شمع های ساده را به زیباترین شمع های تزیینی تبدیل نمایید. شما دوستان هنرمند که به دنبال ایده های بیشتری هستید می توانید به بخش شمع آرایی مجله هنر در خانه نیز مراجعه نمایید و از این طریق با دیگر ایده ها و مدل های ارائه شده برای تزیین شمع های مختلف آشنا شوید.

تزیین شمع
.

منبع : honardarkhane.com

تبلیغات