شمع میوه ای، آموزش درست کردن شمع میوه ای

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شمع میوه ای، آموزش درست کردن شمع میوه ای ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک شمع میوه ای را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران آموزش ساخت شمع های میوه ای را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: با گلدان های شیشه ای ساده و تعدادی گل یا میوه مورد علاقه تان می توانید شمع هایی رنگی و زیبا متناسب با دکوراسیون تان درست کنید. با ما همراه شوید و طرز ساخت این شمع های میوه ای را آموزش ببینید.

شمع میوه ای,آموزش شمع میوه ای,ساخت شمع میوه ای

شمع های میوه ای

آنچه  نیاز دارید :
ظروف شیشه ای و یا گلدان
میوه یا گل های تازه
آب
شمع

طرز کار :
1 - در ابتدا  ظرف شیشه ای را تقریبا تا نصفه  با انواع میوه های مورد نظر و یا گل های تر و تازه پر می کنیم . یکسری از میوه ها را بهتر است قاچ بزنیم و بعد در ظرف قرار دهیم.

2 -  با دقت ظرف را با آب پر می کنیم و مقداری از سطح روی آنرا می گذاریم تا خالی بماند و در نهایت شمع شناوری که رنگ آن هماهنگ با رنگ گل یا میوه های موجود در ظرف می باشد را روی آن قرار می دهیم. شمع به صورت شناور روی سطح گلدان آب قرار می گیرد.

شمع میوه ای,آموزش شمع میوه ای,ساخت شمع میوه ای

شمع میوه ای

نکته :
برای جشن تولد کودکان ، بهتر است ظرف شیشه ای را با تیله ها و یا اسباب بازی های پلاستیکی و کوچک پر کنیم.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شمع میوه ای، آموزش درست کردن شمع میوه ای شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

شمع درست كردن , شمع ميوه اي

شمع میوه ای، آموزش درست کردن شمع میوه ای گردآوری توسط بخش آموزش شمع سازی و شمع آرایی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات