ایده های جدید

آکاایران: تزیین لباس شب یلدا برای کودکان با ایده های نوین و خلاقانه

آکاایران: با این ایده های خلاقانه به تزیین لباس های شب یلدا بپردازید

0
By یلدا on · خیاطی,لباس

انتخاب مدل لباس شب یلدا برای کودکان دختر و پسر برای همه والدین مهم و قابل توجه است و اغلب سعی می کنند بهترین و زیباترین مدل لباس را برای این شب  انتخاب نمایند. لباس های شب یلدا را می توان با طرح ها و مدل های متنوع و دلپذیر تهیه کرد اما جالب ترین ایده برای تزیین این لباس ها استفاده از طرح و یا رنگ میوه هایی چون هندوانه، انار و… است. از این رو سعی نمودیم مجموعه ایی از بهترین ایده ها برای تزیین لباس های شب یلدای کودکان را گردآوری نماییم که امیدواریم این طرح ها و مدل ها مورد توجه شما عزیزان قرار گیرند و با الگو برداری از آنها لباس های ساده کودکان را تبدیل به لباس هایی دلپذیر و خاص برای شب یلدای بچه ها نمایید.

تزیین لباس شب یلدا دخترانه و پسرانه با طرح های نوین و دلپذیر :

برای دوخت و یا تزیین لباس شب یلدا برای بچه ها، بهتر است از طرح میوه های شب یلدا استفاده کنید، هندوانه و انار را می توان پر کاربرد ترین طرح ها در این زمینه دانست. در مطالب قبلی نحوه دوخت سارافون بچگانه، پیراهن دخترانه و لباس های مختلف را ملاحظه نمودید، حال با ایده هایی آشنا می شوید که با استفاده از آنها می توانید اقدام به تزیین لباس برای شب یلدا نمایید. در ادامه بهترین و جذاب ترین عکس ها را در این زمینه مشاهده نمایید.

ایده های جدید
مدل لباس برای شب یلدا

ایده های جدید
بلوز و شلوار هندوانه ای شب یلدا

ایده های جدید
سارافون دخترانه برای شب یلدا

ایده های جدید
مدل پیراهن شب یلدا دخترانه

ایده های جدید
مدل لباس بچگانه برای شب یلدا

ایده های جدید
مدل دامن هندوانه ای شب یلدا

ایده های جدید
لباس مجلسی دخترانه برای شب یلدا

ایده های جدید
مدل لباس پسرانه شب یلدا

ایده های جدید
سارافون دخترانه برای شب یلدا

ایده های جدید
مدل پیراهن بچگانه با تم شب یلدا
ایده های جدید
مدل لباس بافتنی شب یلدا

با زیباترین مدل لباس های شب یلدا برای کودکان دختر و پسر آشنا شدید، هر یک از این مدل های دلپذیر می توانند الگویی برای والدین محترم باشند تا از این طریق اقدام به دوخت و یا تزیین لباس کودکشان برای شب یلدا نمایند. شما عزیزان همچنین می توانید برای مشاهده مدل های بیشتر و آشنایی با آموزش های متنوع و کاربردی برای دوخت لباس های کودک به بخش خیاطی مجله هنر در خانه مراجعه نمایید.

.

منبع : honardarkhane.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تزیین لباس کودک

تبلیغات