درست کردن گل سر

1 2 3 4 5 6
1 2 3 4 5 6

درست کردن گل سر، آموزش درست کردن گل سر یا تل - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درست کردن گل سر، آموزش درست کردن گل سر یا تل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +درست +کردن +گل +سر را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد ساخت گل سر را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: این گل های پارچه ای بسیار زیبا و شیک هستند و درست کردن آنها کار دشواری نیست. حتی باید بگوییم درست کردن آن بسیار جالب و سرگرم کننده است و اگر دقت و حوصله به خرج دهید، دوام زیادی خواهند داشت. این گل های پارچه ای بسیار زیبا و شیک هستند و درست کردن آنها کار دشواری نیست. حتی باید بگوییم درست کردن آن بسیار جالب و سرگرم کننده است و اگر دقت و حوصله به خرج دهید، دوام زیادی خواهند داشت.

درست کردن گل سر,درست کردن گل سر با روبان,آموزش درست کردن گل سر

ساخت گل سر

 

کل این روند 20 تا 25 دقیقه طول می کشد، ولی سرتان را گرم می کند و از درست کردن آن بسیار خوشحال می شوید، شاید حتی سفارش هم بگیرید. قبل از شروع کار لوازم موردنیاز را آماده کنید، اگر در منزل آنها را ندارید، می توانید از خرازی ها بخرید.

به این موارد نیاز دارید: تور (یا هر پارچه دیگری که لبه هایش بتواند تاب بخورد و فر شود)، شمع و کبریت، منجوق یا مروارید، سوزن، نخ، قیچی، سنجاق سر یا کش.

1. مراحل کار بسیار ساده است:

پارچه را به شکل دایره هایی با قطرهای مختلف ببرید و تعداد کل آنها 14یا 15 عدد باشد.

درست کردن گل سر,درست کردن گل سر با روبان,آموزش درست کردن گل سر

آموزش ساخت گل سر

2. با استفاده شمع، با دقت و به آرامی لبه های دایره ها را بسوزانید تا فر شود.

درست کردن گل سر,درست کردن گل سر با روبان,آموزش درست کردن گل سر

آموزش ساخت گل سر

3. آکاایران: دایره ها را به ترتیب قطر مرتب روی هم بگذارید، بزرگترین دایره زیر باشد و به ترتیب ادامه دهید تا کوچکترین دایره رو قرار بگیرد.

4. از منجوق ها یا مرواریدهایی با رنگ مشابه پارچه یا در صورت دلخواه با رنگ مخالف انتخاب کنید و آنها را با نخ و سوزن به وسط دایره ها بدوزید تا شبیه پرچم این گل شود.

5. مرحله آخر این است که با نخ و سوزن این گل را به سنجاق یا کش بدوزید.

حتی می توانید این گل ها را روی هدبند، دستبند، تل سر، کلیپس، یا غیره بچسبانید یا بدوزید. هر گلی و با هر پارچه و با هر رنگی یک کار دستی زیبا می توان درست کرد، ترکیب دو یا چند گل هم نمای تازه ای می آفریند. سعی کنید در انتخاب منجوق ها یا مرواریدها خلاقیت به خرج دهید.

گردآوری: بخش خانه داری اکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله درست کردن گل سر، آموزش درست کردن گل سر یا تل شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

درست کردن گل سر، آموزش درست کردن گل سر یا تل گردآوری توسط بخش آموزش خیاطی، گلدوزی، تکه دوزی، ربان دوزی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات