کاردستی

آکاایران: کاردستی با چوب بستنی ساده و خلاقانه با روش های نوین

آکاایران: با چوب بستنی کاردستی ها و دکوری های دلپذیر و جالب بسازید

0
By یلدا on · کاردستی,هنرهای دستی

ساخت دکوری و کاردستی با چوب بستنی یکی از ایده های خلاقانه و بسیار دلپذیر است که در فصل تابستان که مصرف بستنی خیلی بیشتر است، رونق زیادی دارد. اگر شما نیز چنین قصدی دارید و می خواهید کاردستی های دلپذیر و متنوعی با چوب بستنی هایی که در دسترس دارید بسازید تا پایان این مطلب همراه ما باشید و با جذاب ترین ایده ها در این زمینه آشنا شوید.

ساخت کاردستی با چوب بستنی

ساختن کاردستی با چوب بستنی یکی از جالب تزین ایده ها برای سرگرم کردن کودکان و همچنین خلق وسایل و دکوری های دلپذیر می باشد. شما نیز می توانید از چوب بستنی های بی مصرف استفاده نموده و کاردستی های دلپذیر و جالبی بسازید. بدین منظور با استفاده از خلاقیت با وسایل ساده و معمولی و کمی ابتکار و هنر اقدام به ساخت کاردستی های جالب و نوین نمایید.

کاردستی
کاردستی
کاردستی
کاردستی
کاردستی
کاردستی
کاردستی

ساخت کاردستی با چوب و چوب بستنی را می توان از جمله ساده ترین و در عین حال زیباترین کاردستی ها دانست که با مواد اولیه کمی تهیه می شوند و کاربردهای مختلفی دارند. در ادامه نمونه هایی از کاردستی های دلپذیر با چوب بستنی را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند الگویی برای ساخت کاردستی توسط کودکان شما باشند و امیدواریم آشنایی با آنها برای شما نیز جذاب باشد.

کاردستی
کاردستی خانه با چوب بستنی

کاردستی
ساخت کاردستی هواپیما

کاردستی
کاردستی کشتی با چوب بستنی

کاردستی
ساخت کاردستی کودکان با چوب بستنی

کاردستی
ساخت کلبه با چوب بستنی

کاردستی
کاردستی نیمکت چوبی

کاردستی
کاردستی کودکانه با چوب بستنی

کاردستی
ساخت کاردستی خلاقانه با چوب بستنی

کاردستی
کاردستی جالب با چوب بستنی

کاردستی
خلاقیت با چوب بستنی

کاردستی
کاردستی جالب با چوب بستنی

اغلب کسانی که ساخت دکوری چوبی را تجربه نموده اند می دانند که اینگونه دکوری های دلپذیر به راحتی و در مدت زمان کوتاهی ساخته می شوند و برای ساخت آنها نیاز به تعدادی چوب بستنی یا تکه های چوب، مقداری چسب چوب و همچنین میخ ریز می باشد تا از این طریق و با استفاده از ایده های خلاقیت با چوب بستنی بهترین و جالب ترین دکوری ها را برای منزل داشته باشید.

کاردستی
جعبه دکوری با چوب بستنی

کاردستی
ساخت آباژور چوبی دلپذیر

کاردستی
خلاقیت با چوب بستنی

کاردستی
ساخت جا قلمی با چوب بستنی

کاردستی
آباژور چوبی دلپذیر و نوین

کاردستی
ساخت جعبه کادویی با چوب بستنی

کاردستی
ساخت دکوری دلپذیر با چوب بستنی

حال که با جالب ترین ایده ها برای ساخت دکوری و کاردستی با چوب بستنی آشنا شدید، بهتر است چوب بستنی های خود را نگه داشته و آنها را بشویید و خشک کنید و بعد از اینکه به اندازه لازم رسید با آنها کاردستی های دلپذیر و جالب بسازید. البته می توانید به فروشگاه های لوازم پزشکی نیز مراجعه کنید و از آنها آبسلانگ بخواهید، آبسلانگ همان چوب هایی می باشد که در مطب پزشکان و برای معاینه گلو مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید آنها را تهیه و با استفاده از آنها کاردستی های جالبی بسازید.

.

منبع : honardarkhane.com

تبلیغات