آموزش تزئین دیوار آشپزخانه با سی دی های قدیمی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش تزئین دیوار آشپزخانه با سی دی های قدیمی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: آموزش تزئین دیوار آشپزخانه | دکوراسیونبا سی دی های قدیمی

آکاایران: آموزش تزئین دیوار آشپزخانه | دکوراسیونبا سی دی های قدیمی

در هر جای جهانآشپزخانه | دکوراسیون و طراحی داخلی منزل مورد توجه اهل خانه است و اعضا خانواده هم در این راستا به دنبال شیک ترین و به روزترین طرح ها و مدل هایآشپزخانه | دکوراسیون هستند تا بتوانند ضمن اینکه فضای دل انگیزی را برای خودشان مهیا کنند تحسین مهمانان و کسانی که به منزل شان می آیند را نیز برانگیزند. اما گاهی ما فکر می کنیم برای زیبایی منزل باید حتما از وسایل گران قیمت استفاده کنیم تا به هدف دلخواه برسیم؛ در صورتیکه چینین ایده ای اشتباه است و می توان با وسایلی که در منزل و دم دست تان قرار دارد زیباترین دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنرا داشته باشید. در این مطلب از پورتال رنگی به شما آموزش می دهیم که چگونه می توان با استفاده از سی دی های قدیمیآشپزخانه | دکوراسیون آشپزخانه | دکوراسیونخود را دلپذیر کنید و به عبارتی کاشی کاری آشپزخانه | دکوراسیوندلخواهی را برای خودتان طراحی کنید. البته دو آموزش دیکر شامل روش تزئین بشقاب و روش ساخت جا شمعی با سی دی را نیز به شما آموزش می دهیم. امیدواریم در منزل این آموزشها را اجرا کنید و از نتیجه آنها لذت ببرید. با ما همراه باشید.
شما در این آموزش با ابتکاری خلاقانه می توانید با سی دی های قدیمی دیوار آشپزخانه | دکوراسیونتان را کاشی کاری کنید

,[categoriy]

روش تزئین آشپزخانه | دکوراسیونبا سی دی های قدیمی:

به گزارش آکاایران: همه سی دی های غیر قابل استفاده در منزل را در یک جا جمع کنید و سپس سی دی های قدیمی را با انبردست در شکل های مختلف بشکنید. از چسب مخصوص سرامیک و اگر در دسترس ندارید چسب مخصوص شیشه استفاده کرده و سی دی های شکسته را به دیوار آشپزخانه | دکوراسیونتان بچسبانید.

,[categoriy]

البته شما می توانید با استفاده از سی دی های قدیمی، بشقاب تان را تزیین کنید و در هر جای منزل قرار دهید

روش تزئین بشقاب با سی دی های قدیمی:

سی دی های قدیمی را با انبردست به تکه های کوچکی تقسیم کنید. این تکه ها را با چسب شیشه یا چسب سرامیک و کاشی روی بشقاب قدیمی تان بچسبانید. برای پر کردن جاهای خالی بین تکه های سی دی، پودر سنگ و مقداری آب را با هم مخلوط کنید تا خمیری شکل شود سپس این خمیر را روی تمام سطح بشقاب بکشید. بعد از خشک شدن با یک دستمال خیس، روی سطح بشقاب بکشید تا روی سی دی تمیز شود.

,[categoriy]

شما اگر می خواهید جاشمعی دلپذیر درست کنید از سی دی های قدیمی بهره بگیرید

روش ساخت جا شمعی با سی دی های قدیمی:

یک بسته سنک تزیینی یا تیله های یک اندازه خریداری کنید. سی دی را مانند شکل از طرفی روی زمین بگذارید که سمت براق آن به سمت بالا باشد. مانند شکل با چسب قطره ای، روی لبه بیرونی تیله ها را به ترتیب بچسبانید. همین کار را برای سه الی ۴ ردیف انجام دهید. از این کاردستی هم می توانید به عنوان زیر لیوانی و هم به عنوان جاشمعی استفاده کنید.

پورتال رنگی _ آموزش تزئین دیوار آشپزخانه | دکوراسیونبا سی دی های قدیمی

loading...
.

منبع : https:portal-rangi.com

آموزش تزئین دیوار آشپزخانه با سی دی های قدیمی گردآوری توسط بخش کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات