در این بخش از سایت آکاایران آموزش ساخت بابانوئل را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: کریسمس آیین سال نو در بین مسیحیان جهان است. این آیین دارای آداب و رسوم مخصوص به خود است همانطور که ما ایرانیان نوروز داریم و آداب و رسوم مخصوص به خود را دارد که به شدت هم به آنها پایبند هستیم.  ما ایرانیان سفره هفت سین داریم، مسیحیان نیز در ایام کریسمس درخت کریسمس دارند که بنا بر آن اعتقادات و آداب و رسومی نیز دارند. گفتنی است که تزیینات کریسمس زیاد است اما ما در این مطلب پورتال رنگی تزیین درخت کریسمس و نماد ویژه کریسمس یعنی بابانوئل را برای شما در نظر گرفته ایم. این آموزش بسیار ساده است و امیدواریم در منزل از این آموزش استفاده کنید و از دیدن نتیجه کار لذت ببرید.

پورتال رنگی رسیدن کریسمس ۲۰۱۶ را به تمامی مسیحیان جهان بویژه هموطنان مسیحی مان تبریک می گوید. در ادامه با این آموزش ما را همراهی کنید.

آموزش ساخت بابانوئل,آموزش ساخت بابانوئل با خمیر چینی,آموزش ساخت عروسک بابانوئل

ساخت بابانوئل برای درخت کریسمس

آموزشی که در ادامه آن را فرا خواهید گرفت با وسایلی ساده آماده می شود که ممکن است در منزل بلا استفاده مانده باشند اما با آموزش پورتال رنگی می توانید بهترین استفاده را از انها داشته باشید.

آموزش مدل تزیین درخت کریسمس با بابانوئل دست ساز

به گزارش آکاایران شما می توانید بابانوئل دست ساز را که درست کردید به درخت کریسمس ۲۰۱۶ آویزان کنید و زیباترین درخت کریسمس را داشته باشید.

وسایل مورد نیاز برای درست کردن بابانوئل درخت کریسمس:

سه تیکه پارچه ی یک اندازه از جنس نمد یا گونی و به رنگ کرم
سه عدد کاج زیبای هم اندازه
مقداری روبان سفید
مقداری پنبه یا پشم سفید
سه عدد توپ بزرگ چوبی
سه عدد توپ کوچک چوبی
چسب تفنگی یا چسب چوب
نخ و سوزن برای دوختن پارچه ها
شاخه درخت صنوبر یا کاج

طریقه درست کردن بابانوئل درخت کریسمس:

در ادامه به صورت مرحله به مرحله ساخت بابانوئل را یاد خواهید گرفت.

۱ – در ابتدا سه تیکه پارچه که از جنس نمد و به رنگ کرم و روشن هستند را به اندازه های یکسان و
به صورت مثلثی برش می زنیم .

۲ – پارچه های مثلث شده را به شکل مخروطی به هم وصل کرده و آنها را با نخ می دوزیم و نکته ی مهم آن است که باید پائین پارچه را تا کرده یا اصطلاحا پهن تو بگذاریم .در نهایت سه کلاه کشیده و مخروطی شکل داریم.

۳ – به سر سه کاجی که آماده کرده ایم سه توپ نسبتا بزرگ را به عنوان صورت می چسبانیم.

۴ – سه توپ کوچک دیگر را به عنوان بینی به صورت می چسبانیم.

۵ – کلاه های درست شده را به سر صورت ها می کشیم.

۶ – با استفاده از چسب چوب پنبه یا پشم های سفید را به عنوان ریش به پائین سرهایی که درست کرده ایم می چسبانیم. و یا اینکه روبان ها را فرفر کرده و ریش فرفری درست می کنیم و یا اینکه می توان با روبان سبیل درست کرد و در نهایت می توان سه مدل ریش و سبیل برای بابانوئل ها درست کرد.

۷ – در آخربه سرهر کلاه یک روبان بلند گره می زنیم و سر دیگر آن را به شاخه  درخت آویزان میکنیم. به این ترتیب می توانیم به راحتی یک وسیله ی تزئینی زیبا برای ایام کریسمس درست کنیم.

 گردآوری: بخش خانه داری آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آموزش ساخت عروسک بابانوئل عکس

آموزش ساخت عروسک

آموزش ساخت عروسک بابانوئل - آکا

آموزش تصویری ساخت عروسک بابانوئل برای جشن کریسمس به گزارش در این آموزش تصویری آموزش ساخت عروسک بابانوئل را می بینید . ضمن تبریک تولد حضرت مسیح و جشن کریسمس . این مطلب را تقدیم
تبلیغات