در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد ساخت گیره مو را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: با هنردست گیره موی سر زیبا بسازیم. شما می توانید یک گیره سر ساده را با افزودن یک تکه ورق سوراخ دار طلائی که با طرح گل روی آن گلدوزی شده است تبدیل به گیره زیبا و جذابی نمائید.

ساخت گیره مو,ساخت گیره مو با نمد,ساخت گیره مو با روبان

ساخت گیره مو

- وسائل لازم:
قیچی
تکه کوچک ورق سوراخ دار طلائی
گیره سر
نخ کتانی سبز و صورتی
سوزن برودری دوزی
چسب پارچه
قلم موی کوچک
نوارچسب دو طرفه...

۱. یک تکه کاغذ سوراخ دار طلائی را به اندازه ای که گیره سر را بپوشاند ببرید. هر مربع رنگی روی نقشه معرف یک کوک اریب می باشد.
۲. با استفاده از نخ سه لا در دو انتهای گیره روی کاغذ، یک موتیف گل را با کوک اریب بدوزید.
۳. انتهای آزاد نخ ها در سمت پشت را با کمی چسب پارچه که روی قلم مو مالیده اید محکم کنید. بگذارید تا چسب کاملاً خشک شود سپس اضافی نخ ها را ببرید. پشت کاغذ سوراخ دار نوار چسب دو طرفه بچسبانید و اضافی آن را برید و مرتب کنید. دقت نمائید که کاغذ پاره نشود. کاغذ پشت چسب را جدا کرده و آن را در جای خود روی گیره سر فشرده تا محکم شود.

ویرایش وتلخیص:آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ساخت گیره مو

آموزش تصویری ساخت گیره مو

آموزش تصویری ساخت گیره مو آموزش تصویری ساخت گیره مو با پر طاووس و پرهای رنگی را به طور مرحله به مرحله با ایده هایی خلاقانه در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید. آموزش تص
تبلیغات