ساخت گیره مو، با هنردست گیره موی سر زیبا بسازیم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ساخت گیره مو، با هنردست گیره موی سر زیبا بسازیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +ساخت +گیره +مو را کلیک نمایید و یا در دسته کاردستی از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد ساخت گیره مو را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: با هنردست گیره موی سر زیبا بسازیم. شما می توانید یک گیره سر ساده را با افزودن یک تکه ورق سوراخ دار طلائی که با طرح گل روی آن گلدوزی شده است تبدیل به گیره زیبا و جذابی نمائید.

ساخت گیره مو، با هنردست گیره موی سر زیبا بسازیم
ساخت گیره مو,ساخت گیره مو با نمد,ساخت گیره مو با روبان

ساخت گیره مو

- وسائل لازم:
قیچی
تکه کوچک ورق سوراخ دار طلائی
گیره سر
نخ کتانی سبز و صورتی
سوزن برودری دوزی
چسب پارچه
قلم موی کوچک
نوارچسب دو طرفه...

۱. یک تکه کاغذ سوراخ دار طلائی را به اندازه ای که گیره سر را بپوشاند ببرید. هر مربع رنگی روی نقشه معرف یک کوک اریب می باشد.
۲. با استفاده از نخ سه لا در دو انتهای گیره روی کاغذ، یک موتیف گل را با کوک اریب بدوزید.
۳. انتهای آزاد نخ ها در سمت پشت را با کمی چسب پارچه که روی قلم مو مالیده اید محکم کنید. بگذارید تا چسب کاملاً خشک شود سپس اضافی نخ ها را ببرید. پشت کاغذ سوراخ دار نوار چسب دو طرفه بچسبانید و اضافی آن را برید و مرتب کنید. دقت نمائید که کاغذ پاره نشود. کاغذ پشت چسب را جدا کرده و آن را در جای خود روی گیره سر فشرده تا محکم شود.

ویرایش وتلخیص:آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ساخت گیره مو، با هنردست گیره موی سر زیبا بسازیم شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ساخت گیره مو

ساخت گیره مو، با هنردست گیره موی سر زیبا بسازیم گردآوری توسط بخش کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات