.
.
.
.
.


ساخت حلقه تزئییی فلفلی و کاموایی

1390/09/04

ساخت حلقه تزئییی فلفلی و کاموایی
 
موارد استفاده از کاموا تنها به بافت شال گردن و کلاه و جلیقه محدود نمی‌شود. با استفاده از کامواهای رنگی می‌توانیم انواع و اقسام قاب‌ها را برای نقاط مختلف خانه بسازیم. تنها اگر کمی ذوق و سلیقه به خرج دهیم. برای این کار لازم نیست کلی پول کاموا دهید، از کامواهای نیمه کاره نیز می‌توانید استفاده کنید...


akairan

ساخت حلقه تزئییی فلفلی و کاموایی

ساخت,حلقه,فلفلی,کاموا,فلفلی,کامواهای,نقاط,اگر,کار,نیز,بافت,نیز,قاب‌,اگر,حلقه,نیمه,کامواهای رنگی می‌توانیم انواع,نمی‌شود

. برای ساخت قاب مورد نظر که تصویرش را مشاهده می‌کنید به سه عدد کاموای ۵۰گرمی با رنگ دلخواه، گل‌های خشک و برگ‌های تزئینی، سبزیجات خشک و چند متر سیم مفتولی احتیاج دارید.
برای زیبا جلوه نمودن دسته گل زینتی از کامواهای تیره و با رنگ سرد استفاده کنید. طول کامواها و سیم را نیز بر طبق اندازه حلقه گلی که می‌خواهید داشته باشید، در نظر بگیرید. ولی به طور کلی به عنوان نمونه از هر کلاف رنگی یک دسته ۲۰ ، ۳۰ تایی نخ به طول ۱ متر جدا کنید. رشته‌های رنگی را به شکل گیسو به هم ببافید و سپس انتهایش را گره بزنید. سپس سیم مفتولی را به اندازه نصف طول رشته‌ها یعنی ۵۰ سانت بریده و برای سفت نگه داشتن حلقه دور آن بپیچید. با استفاده از چسب، گل و برگ‌های خشک را به حلقه بافته شده بچسبانید. از سبزیجات خشک نظیر فلفل قرمز نیز می‌توانید برای تزئین استفاده کنید. در نهایت با استفاده از یک روبان پهن یا پوشال بند پاپیون درست کرده و بالای حلقه گل نصب کنید. این حلقه تزئینی یکی از کم خرج‌ترین وسایل زینتی آشپزخانه به کار می‌رود، ضمن اینکه می‌تواند یک کاردستی ساده و جالب برای کودکان در اوقات فراغت باشد.
ویرایش وتلخیص:آکاایران

ساخت حلقه تزئییی فلفلی و کاموایی

ساخت حلقه تزئییی فلفلی و کاموایی


.
نظرات

اولین نفری باشید که نظر خود را راجع به این مقاله بیان می فرمایید

نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیمطالب مرتبط

.
.
.
.
.