در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد عروسک های نمدی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: عروسک جغد زیبایی در خانه بسازید. در این جا با نحوه ساخت جغد مهربان آشنا می شوید. اگر به فکر درست کردن یک کاردستی یا ساخت یک عروسک یا اسباب بازی برای کودکان هستید و یا قصد دارید اتاق کودک را کاردستی های خودتان تزیین کنید و می خواهید سیسمونی نوزاد را تکمیل کنید این آموزش تصویر قدم به قدم شما را برای ساخت یک عروسک زیبای جغد راهنمایی می کند .

طرز ساخت عروسک نمدی,طرز ساخت عروسک نمدی با الگو,آموزش ساخت عروسک نمدی

عروسک نمدی

شما هم می توانید با اعمال سلیقه ی خود در رنگ پارچه ها و یا تغییر در جزئیات عروسک دلخواه خودتان را بسازید . عروسک جغد شما به شکل زیر خواهد شد .جغد هم حیوان زیبایی است می توانید با ساخت چند تا عروسک جغد از آنها در تزیینات خانه هم کمک بگیرید .کار را با کشیدن الگو و بریدن الگو از پارچه ها شروع کنید .

 طرز ساخت عروسک نمدی,طرز ساخت عروسک نمدی با الگو,آموزش ساخت عروسک نمدی

عروسک نمدی

 آکاایران: سپس با قرار دادن قطعات در کنار هم و دوخت آنها آموزش را طبق تصویر تا انتها دنبال کنید .

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آموزش ساخت عروسک خرگوش نمدی برای هدیه پول , آموزش ساخت عروسک های نمدی , آموزش ساخت عروسک نمدی , آموزش دوخت عروسک نمدی , الگوی جغد نمدی , طرزساخت عروسک

تبلیغات