در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد ساخت توپ های رنگی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: برای تزئین خانه می توانید از توپ های رنگی کمک بگیرید؛ توپ هایی که در اندازه ها و رنگ های مختلف در بازار وجود دارد، اما تنوع رنگ های این توپ های آماده خیلی کم است و از طرفی هزینه زیادی هم به همراه دارد. پس اگر می خواهید به کمک این توپ ها خانه تان را تغییر دهید، بهتر است خودتان آنها را بسازید. با ما همراه شوید.

ساخت توپ رنگی,ساخت توپهای رنگی,آموزش ساخت توپ رنگی

توپ های رنگی

برای ساخت این توپ ها به چسب چوب، کامواهایی در رنگ های مختلف، بادکنک های کوچک و وازلین یا روغن احتیاج دارید. هنگام خرید بادکنک دقت کنید بهتر است این بادکنک ها پس از باد شدن حالت گرد داشته باشد. 

آکاایران: وقتی می خواهید کارتان را شروع کنید، قبل از هر چیز چسب چوب را کمی با آب مخلوط کنید. نکته مهم در ترکیب چسب و آب این است که میزان آب نباید به حدی زیاد باشد که چسب از روی کارتان بریزد، بلکه فقط به کمی آب احتیاج دارید تا چسب چوب را از حالت سفتی اولیه در بیاورد. پس از آن، سطح روی بادکنک ها را چرب کنید. سپس چسب چوب رقیق شده را درون ظرف مناسبی بریزید و کامواها را درون آن قرار دهید. بعد از این که کامواها کاملا به چسب چوب آغشته شد، آنها را دور تا دور بادکنک به صورت نامرتب بپیچید. کارتان که تمام شد، بادکنک را در جای مناسبی قرار دهید تا کاملا خشک شود. بعد از این که مطمئن شدید چسب ها کاملا خشک شده است، با یک سوزن بادکنک را بترکانید و آن را از بین نخ ها دربیاورید. حالا توپ های شما آماده است.

ساخت لوستر
برای ساخت لوستر با بادکنک باید از بادکنک با سایز بزرگ تر استفاده کنید. برای این هنر هم به کاموا یا کنف، چسب چوب، قلم مو و وازلین یا روغن احتیاج دارید.
ساخت این لوستر کاملا شبیه ساخت توپ های کاموایی است با این تفاوت که سایز بادکنک باید بزرگ تر باشد و پس از این که کار آماده شد، باید آن را از درون سیم چراغ رد کرد. البته بجز استفاده از کاموا برای ساخت این لوستر می توانید از تورهایی که در منزل دارید نیز استفاده کنید. برای تهیه آن، بادکنک را چرب کنید. تور را روی بادکنک قرار دهید و با استفاده از قلم مو، چسب چوب رقیق شده با آب را روی تور بزنید. حواستان باشد تمام سطح تور شما باید با چسب پوشانده شود و نکته دیگر این که قسمت بالای لوستر را کمی باز بگذارید تا بتوانید سیم چراغ را از بین آن عبور دهید.

گرداوری: بخش خانه داری آکاایران 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عکس های کار با نخ و میخو طرز درست کردن ان , طرز ساخت توپ تزئینی با سوزن ته گرد وپولک , اموزش درست کردن ماشین بادکنکی بدون نب , عکس کاموا هایی که از آتش درست شده اند , ظرف تکنیک کامو ظروف قدیمی تازیخ هنر , نحوه جداکردن پولک حرارتی ازروی لباس , اموزش درست کردن هر چیزی با کاموا , مواد لازم برای بهبود مغز بادبادک , چطور دور قاب عکس پارچه بپیچیم؟ , چطور دور قاب عکس پراچه بپیچیم؟ , آموزش توپ تزیینی با کاغذ رنگی , تنوع رنگی نخ های کاموایی , درست كردن لوستر با كاموا , تزیین لوستر کاموایی , رقیق کردن چسب چوب , ساخت توپ با کاموا , آموزش ساخت بادکنک , توپ های رنگی کنفی , تزیینات با نخ کنف , ساخت توپک تزیینی , طریقه ساخت لوستر , تزیین با بادکنک , قلب با نخ کاموا , کار هنری با کنف , درست کردن لوستر , اویزبانخ کاموا , توپ‌های تزئینی , یونولیت توپکی , لوستر کاموایی , تزيين با كنف , روش کارباکنف , لوستر بادکنک , توپ‌های نخی

تبلیغات