ساخت جاقلمی، ساخت جا قلمی با قوطی کنسرو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ساخت جاقلمی، ساخت جا قلمی با قوطی کنسرو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +ساخت +جاقلمی را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران آموزش ساخت جامدادی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: برای درست کردن جا قلمی خیلی شیک و زیبای پایین شما به یک قوطی کنسرو یا رب گوجه فرنگی نیاز دارید و چسب نواری ، فوم ، چسب چوب ، چسب مایع و مقداری کاموا. اموزش تصویری در ادامه.

ساخت جاقلمی، ساخت جا قلمی با قوطی کنسرو
ساخت جا قلمی,آموزش ساخت جاقلمی,ساخت جامدادی

ساخت جاقلمی

در این کاردستی جالب و سریع با استفاده از یک قوطی خالی کنسرو یک جامدادی درست می کنیم. ابتدا یک قوطی کنسرو را کاملاً بشویید و برچسب های روی آن را بردارید. برای این کاردستی لازم است برای باز کردن درب کنسرو، از درب بازکن هایی که گرد بُر هستند استفاده نمایید، تا یک استوانه باز بدون لبه های تیز داشته باشید. برای برداشتن برچسب های روی قوطی، می توانید از الکل، سرکه و یا آب داغ استفاده نمایید.

1- از اسپری رنگ استفاده نمایید که این کار باید در فضای باز و با پهن کردن روزنامه باطله در زیر کار انجام شود.

2- روی قوطی را با پارچه های زیبا، کاغذهای کادو به خصوص نوعی که ضد آب هستند، مقوا، فوم کاردستی، سنگ و یا صدف بپوشانید و تزیین نمایید

3- روی قوطی را با رنگ آکریلیک نقاشی نمایید که این روش به دلیل دشواری و ایجاد لکه های احتمالی، برای بچه های کوچک تر توصیه نمی شود. برای تزیین بیشتر، از چشم های عروسکی، پولک، برچسب، پوست درخت و یا هر چیز زیبای دیگری که در دسترس دارید، می توانید استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که ما در اینجا با گذاشتن تصاویری مختلف، سعی در دادن ایده های جالب به شما کاربران عزیز داریم و نمی خواهیم با دادن دستوراتی معلوم، محدودیتی در پرورش خلاقیت شما ایجاد نماییم.

امیدواریم از آموزش این کاردستی جالب استفاده کرده و با درست کردن این کاردستی، بچه ها را نسبت به حال و هوای رفتن به مدرسه و سال تحصیلی تشویق کنید.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ساخت جاقلمی، ساخت جا قلمی با قوطی کنسرو شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جا قلمی کودکانه , ساخت جاقلمی , جا قلمی

ساخت جاقلمی، ساخت جا قلمی با قوطی کنسرو گردآوری توسط بخش کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات