آموزش قلاب بافی - شماره های نخ و کاموا در قلاب بافی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش قلاب بافی - شماره های نخ و کاموا در قلاب بافی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران : 

آموزش قلاب بافی - شماره های نخ و کاموا در قلاب بافی
,لوازم,بافتنی,ابزار,بافتنی،آموزش بافتنی،قلاب بافی

آکاایران: آموزش قلاب بافی

 

شماره نخ در قلاب بافی

 

بنا به گزارش آکاایران : نخ ها و کامواهای متنوعی برای قلاب بافی وجود دارد که شما میتوانید بر حسب نیازتان آنها را خریداری کنید ، بر روی این نخ ها و کامواها برچسب هایی درج شده که راهنمای بسیار خوبی میباشد.

 

وزن و طول نخ : در زمان خرید به طول نخ دقت کنید ، کاموا یا نخی را انتخاب کنید که طول بیشتری داشته باشد ، بعضی کامواها بدلیل بافت شان دارای حجم زیاد و طول کمی هستند و ممکن است نیاز باشد تعداد بیشتری خریداری کنید.

 

شماره پیشنهادی میل بافتنی یا قلاب : بر روی هر برچسب شماره ای درج شده که نشان دهنده میل یا قلاب مناسب برای بافت است ، در صورتی که شماره مورد نظر را در دسترس ندارید میتوانید از شماره های نزدیک به آن هم استفاده کنید.

 

کد های مربوط به رنگ ( Col.No و Lot.No ) : این کدها نشان دهنده رنگبندی نخ یا کاموا هستند و شما میتوانید برای یافتن نخی همرنگ نخ قبلی که حین کار تمام شده به این کدها توجه کنید.

 

جدول gauge : بر روی بعضی برچسب ها جدولی درج شده که به شما پیشنهاد میدهد برای هر ردیف چند گره بزنید ! ، این اعداد با توجه به جنس کاموا و کشش آن محاسبه شده است و در صورت رعایت این نکته ها بافت شما ماندگاری و استحکام بیشتری خواهد داشت ( این مورد اغلب برای بافت لباس کاربرد دارد ).

 

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله آموزش قلاب بافی - شماره های نخ و کاموا در قلاب بافی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نوع کاموایی مورد نیاز برای فرشینه بافی , انواع نخ کاموای مناسب برای بافتن کیف , بهترین کاموا برای قلاب بافی , نخ های مناسب بافت کیف , نخ مخصوص مکرومه بافی , انواع نخ قلاب بافی , سایز بندی کاموا , نخ قلاب بافی , سایز کاموا

آموزش قلاب بافی - شماره های نخ و کاموا در قلاب بافی گردآوری توسط بخش بافتنی،آموزش بافتنی،قلاب بافی سایت آکاایران
تبلیغات