این 5 لذت را تجربه کنید - آکا

 آکاایران به نقل از مدآنلاین : فرقی ندارد تازه به خانه بخت رفته باشبد یا هنوز مجرد باشید، یا حتی سال ها از زندگی مشترک تان گذشته باشد. مهم این است که در هر وضعیتی که باشید یا هر کجا باشید، از پاییز دل انگیز امسال لذت ببرید.شاخ و برگ‎های رنگی و زیبای پاییز را می توان به همراه، همراه یا همراهان زندگی به روش های متفاوتی تماشا کرد و از آنها لذت برد. یکی از آنها، لذت بردن هیجان انگیز و غیرمعمول است. اینکه مثلا بانجی جامپینگ بروید و از بالا که به پایین پرت می شوید، از زیبایی درختان اطراف لذت ببرید و ترس و هیجان و زیبایی را همه را یکجا تجربه کنید. یا سوار بر بالن از فراز کوه ها گذر کنیدو یا...

در همین راستا،  برترین ها  5 روش هیجانی برای شما انتخاب کرده است. در ایران تنها یک روش هیجان انگیز از روش های زیر وجود دارد و برای آنان که به کشورهای دیگر سفر می کنند، عر 5 پنج روش در دسترس است. امتحان شان به لذت پاییزی شما می افزاید.

کشتیهای تفریحی (کروز) 

کشتی های تفریحی در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است و گردشگران بی شماری در دنیا برای لذت و تفریح روی آب، سفر با این کشتی ها را انتخاب می کنند. خط کروز کارائیب، نروژ، هلند و آمریکا هر سال بر تعداد کشتی های خود می افزایند. این مسیرها زیبایی های طبیعی زیادی دارد و گردشگران همیشه مشتاق سفر با آنها. از داخل این کشتی های تفریحی در طول سفر در میان هر دو قاره اروپا و آمریکا، مناظر و چشم اندازهایی را مشاهده خواهید کرد که همانند کارت پستال می مانند و خاطره ای زیبا در ذهن تان بر جای می گذارند.

 این 5 لذت را تجربه کنید - آکا

 

بالن سواری
بالن سواری نیز از دیگر لذت هایی است که باید در روزهای پاییز در مناطق زیبا آن را امتحان کنید. بالن ها اصولا بین 4 تا 14 نفر ظرفیت دارند و این تعداد به طول سفر بستگی دارد. سوار بر این بالن های آرام، می توانید کوهستان ها و دشت های پاییززده و درختان زرد و قرمز شده را از دل آسمان تماشا کنید.

 این 5 لذت را تجربه کنید - آکا

 

قطار بخار
یکی از زیبایی های طبیعت در دره و رودخانه Connecticut در آمریکا قرار دارد که طبیعت آن در پاییز زیبایی فوق العاده ای دارد. این دره، خط قطاری دارد که در سال 1892 میلادی ساخته شده است و از دل این دره عبور می کند و می توانید چشم اندازهای رویایی طبیعت را از نزدیک مشاهده کنید. این قطار بخار با سرعت 20 مایل در ساعت حرکت می کند.

 این 5 لذت را تجربه کنید - آکا

 

بانجی جامپینگ
یکی از هیجان انگیزترین تفریحات، بانجی جامپینگ است. حالا تصور کنید این تفریح دوست داشتنی را در دل طبیعت و میان درختان و طبیعت زیبای پاییز انجام دهید. یکی از زیباترین سایت های بانجی در کانادا قرار دارد که از سال 1992 میلادی از بالای صخره ها امکان پرش را برای دوست داران این ورزش مهیا می کند. در ایران هم در تهران و چند شهر دیگر بانجی جامپینگ راه اندازی شده و می توانید لذت این تفریح هیجان انگیز را تجربه کنید.

 این 5 لذت را تجربه کنید - آکا

 

سفر با کشتی در رودخانه
گشت وگذار در روخانه های زیبای دنیا با کشتی های مسافرتی هیجان زیادی دارد. از جمله آنها می توان به کشتی سواری رودخانه هادسن اشاره کرد که حدود نصف روز طول می کشد و در طول این سیاحت می توانید از زیبایی های اطراف نهایت لذت را ببرید.

 این 5 لذت را تجربه کنید - آکا

منبع : modeonline.ir

تبلیغات