«تنگ حمام» منطقه نمونه گردشگری کرمانشاه - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «تنگ حمام» منطقه نمونه گردشگری کرمانشاه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ایسنا: «تنگ حمام» یکی از مناطق نمونه گردشگری استان کرمانشاه است که در منطقه شهرستان سرپل‌ذهاب قرار دارد.

منطقه نمونه گردشگری تنگ حمام در شهرستان سرپل ذهاب یکی از 50 منطقه نمونه گردشگری استان بوده که از ویژگی‌های قابل توجهی جهت سرمایه گذاری برخوردار است.

محورهای گردشگری، جاذبه‌های کوهستانی، ارتفاعات زیبا و مسیر کوهنوردی از جمله ویژگی‌های بارز منطقه نمونه گردشگری تنگ حمام در شهرستان سرپل ذهاب است.

همچنین آب و هوای مطبوع، پوشش گیاهی و طبیعی و مصنوع (باغات)، طبیعت زیبا و بکر و چشمه‌های خروشان از دیگر ویژگی‌های منطقه نمونه گردشگری تنگ حمام است.

«تنگ حمام» منطقه نمونه گردشگری کرمانشاه
,«تنگ حمام» منطقه نمونه گردشگری کرمانشاه تنگ حمام,گردشگری,ایرانگردی,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران


قابلیت کوهنوردی، کایت سواری، برگزاری تورهای علمی، تورهای موتورسواری کوهستان، وجود باغات میوه، فعالیت شکار و طبیعت، تنوع پوشش گیاهی و وجود چشمه‌های آب و جویبارهای روان تنها بخشی از مزیت‌ها، فرصت‌ها و قابلیت‌های منطقه نمونه گردشگری تنگ حمام است.

به اعتقاد کارشناسان حوزه گردشگری، در این منطقه زمینه سرمایه‌گذاری برای احداث کمپ ورزش کوهنوردی، احداث مجتمع تفریحی توریستی، کمپینگ، ویلا، احداث فضاهای فرهنگی و تجاری و احداث فضاهای ورزشی وجود دارد.

این منطقه نمونه گردشگری به دلیل قرارگرفتن در منطقه گرمسیری استان کرمانشاه در ایام نوروز از آب و هوایی بسیار دل‌پذیری برخوردار است که می‌تواند برای گردشگران داخلی و خارجی بسیار مورد توجه واقع شود.
«تنگ حمام» منطقه نمونه گردشگری کرمانشاه گردآوری توسط بخش شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات