با تالاب زیبای انزلی آشنا شویم!!! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با تالاب زیبای انزلی آشنا شویم!!! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نماییدتالاب انزلی در حدود 40 کیلومتری شمال رشت و در جنوب غربی شهرستان انزلی و دریای خزر قرار دارد.

با تالاب زیبای انزلی آشنا شویم!!!
,تالاب انزلی, بندر انزلی, گیلان,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

وسعت این تالاب فصول زمستان و بهار به علت افزایش بارندگی به حدود 120 کیلومتر مربع می رسد و در تابستان و پاییز به حدود 80 کیلومتر تقلیل می باید.

,تالاب انزلی, بندر انزلی, گیلان,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

تالاب انزلی که یک تالاب بین المللی است؛ زیستگاه مناسبی برای برای آبزیان و پرندگان مهاجر به شمار می آید. علاوه بر این؛ تالاب انزلی محل تخم ریزی ماهیان به ویژه ماهیان سفید بوده و در مجموع با توجه به زیبایی های چشمگیر خود می تواند به عنوان اکوسیستم آبی-طبیعی، گردشگران زیادی را به خود جلب کند.

 

 

 

,تالاب انزلی, بندر انزلی, گیلان,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

 

 

 

 

 

تالاب انزلی, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='بندر انزلی' href='http://www.akairan.com/iranshenasi-irangardi/gilan-didaniha/201381612932.html'>بندر انزلی</a></strong>, گیلان, ایران‌شناسی, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='استان گیلان' href='http://www.akairan.com/iranshenasi-irangardi/gilan-didaniha/'>استان گیلان</a></strong>, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='بندر انزلی' href='http://www.akairan.com/iranshenasi-irangardi/gilan-didaniha/201381612932.html'>بندر انزلی</a></strong> تالاب انزلی, تالاب انزلی گیلان, تالاب انزلی تالابی زیبا تالاب انزلی, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='بندر انزلی' href='http://www.akairan.com/iranshenasi-irangardi/gilan-didaniha/201381612932.html'>بندر انزلی</a></strong>, گیلان, ایران‌شناسی, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='استان گیلان' href='http://www.akairan.com/iranshenasi-irangardi/gilan-didaniha/'>استان گیلان</a></strong>, بندر انزلی تالاب انزلی, تالاب انزلی گیلان, تالاب انزلی تالابی زیبا


مرتبط با گردشگری

  • در خرداد ماه به گیلوان سفر کنید
با تالاب زیبای انزلی آشنا شویم!!! گردآوری توسط بخش شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات