آکایران :وقتی به سفر می رویم اولین چیزی که ذهن ما را مشغول می کند این است که جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی آن منطقه کجاست و چطور می توانیم برای رفتن به آنجا برنامه ریزی کنیم. شهرهای مختلف ایران جاذبه های مختلف فرهنگی ، توریستی ، مذهبی ، تفریحی و تاریخی دارد که گاهی از دید ایرانیان نیز پوشیده مانده است. بهتر است قبل از سفر به هر جایی در ایران و یا خارج از آن،اطلاعات خود را نسبت به ان منطقه تکمیل کنیم .

به کوشش:رحیمه زرگر-بخش گردشگری تبیان
,ایران,مسیرهای گردشگری,دانلود کتاب,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

آکاایران: مسیرهای عمومی گردشگری ایران+لینک دانلود


ستاد تسهیلات سفرهای کشور کتابی را در مورد مسیرهای عمومی گردشگری ایران به تفکیک استان منتشر کرده و سایت پارس بوک دانلود آن را در اختیار علاقمندان قرار داده است .
بنا به گزارش آکاایران : در این کتاب بیشتر نقاط گردشگری کشور به صورت تفکیک شده برای هر استان و شهر و جاده جدول بندی شده که در زمان سفر میتوان به این راهنما مراجعه نمود.
برای دانلود این کتاب میتوانید به آدرس ذیل مراجعه کنید:
http://www.parsbook.org/%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

منبع :

مسیرهای عمومی گردشگری ایران+لینک دانلود - آکا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پایان نامه درخصوص طراحی مسیر گردشگری , مسیر های گردشگری ایران

تبلیغات