سرو بلورین جشنواره شعر فجر در خانه محمدعلی بهمنی کاشته شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرو بلورین جشنواره شعر فجر در خانه محمدعلی بهمنی کاشته شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


سرو بلورین جشنواره شعر فجر در خانه محمدعلی بهمنی کاشته شد
,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

محمدعلی بهمنی از شاعران استان هرمزگان به عنوان شاعر برگزیده شعر فجر برگزیده شد و سرو بلورین این جشنواره در باغچه این شاعر کاشته شد.

به‌گزارش روز شنبه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان این شاعر هرمزگان در نخستین دوره این جشنواره در بخش شعر کلاسیک، از بین یک هزار شاعر شرکت‌کننده از استان‌های مختلف کشور به عنوان نفر برتر برگزیده معرفی شد.

طی مراسمی که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگان هفت کشور هلند، فرانسه، تاجیکستان، ازبکستان، افغانستان، پاکستان و ارمنستان در تالار وحدت برگزار شد، این شاعر مورد تقدیر قرار گرفت.

بسیاری از ترانه‌های محمدعلی بهمنی توسط خوانندگان کشور خوانده شده است که از آن جمله می‌توان به ترانه " هوای حوا" با صدای زنده‌یاد ناصر عبداللهی و ترانه "دهاتی" اشاره کرد.

کتاب "گاهی دلم برای خودم تنگ می‌شود" از جمله آثار این شاعر است.

منبع : tebyan.net

سرو بلورین جشنواره شعر فجر در خانه محمدعلی بهمنی کاشته شد گردآوری توسط بخش شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات