,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت:شعبه صندوق مهر رضا(ع) برای پرداخت تسهیلات مورد نیاز به منظور ایجاد اشتغال بیشتر در کیش آغاز به کار کرد.

مجیدشایسته شامگاه دوشنبه درمراسم‌افتتاح شعبه صندوق مهررضا(ع) در جزیره کیش افزود:این صندوق برای پرداخت تسهیلات ازدواج واشتغال درکیش 30 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته است.

وی مزیتهای شروع به کار این صندوق برای ایجاد اشتغال و اجرای طرحهای زود بازده در کیش را یادآور شد و گفت: بومیان و ساکنان جزیره می‌توانند از طریق معاونت فرهنگی واجتماعی و موسسه صندوق رفاه‌ منطقه آزاد کیش از تسهیلات این صندوق استفاده کنند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش اظهار امیدواری کرد:با راه‌اندازی شعبه صندوق مهررضا(ع)در کیش شاهد افزایش فعالیت ساکنان و بومیان جزیره‌در بخشهای مختلف اقتصادی باشیم.

وی گفت: تا پایان سال جاری فرصت زیادی نمانده است و متقاضیان با ارایه طرحهای اقتصادی خود می‌توانند از تسهیلات این صندوق در کیش استفاده کنند.

مدیر صندوق مهررضا(ع) در استان هرمزگان نیز دراین مراسم گفت: راه‌اندازی این صندوق از سیاستهای دولت نهم است که با بررسی تسهیلات ازدواج، مسکن و اشتغال مشکلات مالی جوانان را برطرف کنند.

مهدی اسدی با بیان آنکه صندوق مهر رضا(ع) از اول مرداد امسال کار خود را در کشور آغاز کرده است، افزود: برای تامین نیازهای مالی زوجهای جوان این صندوق مبلغ 20 میلیون ریال وام پرداخت می‌کند.

به گفته وی، شعبه صندوق مهر رضا(ع) درکیش بدون هیچ محدودیتی وام ازدواج جوانان کیش را پرداخت می‌کند وبرای افزایش اشتغال درجزیره کیش 30 میلیارد ریال تسهیلات برای بیکاران این جزیره در نظر گرفته شده است.

منبع : tebyan.net

تبلیغات