گردشگری هوایی در نوروز - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گردشگری هوایی در نوروز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تهران از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تبیان، گروه گردشگری: اگر تصمیم گرفته اید تعطیلات نوروزی امسالتان را در ایلام بگذرانید، خبرهای خوشی برایتان داریم! ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی این استان برنامه های هیجان انگیزی برایتان ترتیب داده که می تواند تجربه یک نوروز متفاوت را برای شما به ارمغان بیاورد. بر اساس اعلام این ستاد قرار است برای گردشگران و مسافران نوروزی تورهای هوایی گردشگری برگزار شود تا مسافران از ارتفاعات هم جاذبه های گردشگری این شهر را تماشا کنند. این تور که برای اولین بار در برنامه های نوروزی استان های کشور جا گرفته است از بیست و پنجم اسفندماه تا بیستم فروردین ماه آمادگی دارد که شما و خانواده تان را بر فراز ارتفاعات زاگرس به پرواز در آورد و جاذبه های طبیعی و تاریخی شهر ایلام را درست از همان زاویه ای که به چشم پرندگان می آید نشان تان دهد!

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام هم اعلام کرده است که هزینه این تور هوایی برای هر نفر 45 هزار تومان است.

آرزو رستم زاد

 

منبع : tebyan.net

گردشگری هوایی در نوروز گردآوری توسط بخش شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات