ماجرای تغییرات استان بوشهر - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماجرای تغییرات استان بوشهر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ماجرای تغییرات استان بوشهر
,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره به برخی تلاش ها برای تشکیل یک استان جدید در جنوب بوشهر از تحریف صحبت هایش با یکی از نشریات سراسری در این زمینه انتقاد کرد. قیصر صالحی اظهار داشت: چند روز پیش یکی از نشریات سراسری به نقل از من خبری در خصوص ضرورت ایجاد یک استان جدید در جنوب بوشهر متشکل از شهرهای دیر، کنگان و بخشی از استان فارس و هرمزگان به نام استان پارسیان را منتشر کرد که موجب برخی موج سازی ها در استان علیه نمایندگان شد.

صالحی افزود: از مدت ها پیش این شایعه در جنوب استان وجود داشته و هدف من تنها یادآوری این موضوع بوده که با توجه به مشکلات عدیده ساکنان عسلویه و مناطق همجوار تاسیسات نفت و گاز در جنوب استان، باید مسئولان به فکر مشکلات منطقه باشند تا سایه نا امیدی در عسلویه برچیده شود.

نماینده شهرهای دیر، کنگان و جم ادامه داد: بسیاری از برنامه و وعده های مطرح شده در استان برای ایجاد تحول در زندگی و خدمات شهری ساکنان جنوب استان برآورده نشده که این موضوع گلایه های مردمی را به دنبال داشته و موجب شده تا چنین ذهنیتی شکل گیرد که در صورت ایجاد یک استان جدید در این منطقه، مشکلات آنجا برطرف می شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان با اشاره به تلاش های صورت گرفته از سوی مسئولان استان، خواستار توجه ویژه به عسلویه و شهرهای دیر و کنگان شد تا با برطرف شدن مشکلات، سایه نا امیدی در کنار تاسیسات عظیم نفتی برطرف و لبخند امید بر لبان مردم منطقه دیده شود.

 

منبع : tebyan.net

ماجرای تغییرات استان بوشهر گردآوری توسط بخش شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات