خرید ۳۷۰‬میلیون ریال بن کتاب در نمایشگاه فارس - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خرید ۳۷۰‬میلیون ریال بن کتاب در نمایشگاه فارس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تهران از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خرید ۳۷۰‬میلیون ریال بن کتاب در نمایشگاه فارس
,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

مدیراجرایی ششمین نمایشگاه بزرگ کتاب فارس ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شیراز اعلام کرد: طی روز گذشته تا ظهر روز دوم نمایشگاه کتاب، بیش از ‪ ۳۷۰‬میلیون ریال بن کتاب توسط علاقه مندان خریداری شد.

احمدرضا نداف اظهارداشت: استقبال مردم از نمایشگاه و خرید بن کتاب با توجه به تخفیف ‪ ۴۰‬درصدی که‌اعمال شده، بسیار گسترده است.

به گفته وی، درمجموع پنج میلیارد ریال بن کتاب برای نمایشگاه ششم کتاب فارس در نظر گرفته شده که با اقبال عمومی مردم همراه شده است.

نداف افزود: بن کتاب طی برگه‌های ‪ ۱۰‬هزار ریالی در اختیار متقاضیان خرید کتاب با همکاری بانک اقتصادنوین در مدت زمان برگزاری نمایشگاه قرار خواهد گرفت.

به گفته وی، برای واگذاری بن‌ها توسط ادارات و مردم فارس، دستورالعملی تدوین شده‌است که‌طی آن دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی باارایه کارت دانشگاه مربوط می‌توانند بین ‪ ۲۰‬تا ‪ ۵۰‬هزار تومان بن خرید کتاب دریافت کنند.

وی اضافه کرد: برای متقاضیان ادارات و ارگان‌های دولتی فارس نیز بر اساس نامه مدیران و سرپرستان اداره ها، بن در اختیارشان قرار خواهد گرفت که با در دست داشتن تاییدیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به بانک اقتصاد نوین شعبه عفیف آباد مراجعه کنند و از آن بهره مند شوند.

نداف اظهار داشت: درخصوص دیگر متقاضیان که در این دو بند قرار نمی گیرند، شعبه‌ای از بانک اقتصادنوین در نمایشگاه بین‌المللی کتاب شیراز،مستقر شده است.

به گفته مدیر اجرایی نمایشگاه کتاب فارس، تاریخ واگذاری بن کتاب که از ‪۱۶‬آبان ماه ‌آغاز شده است تا ساعت پایانی نمایشگاه (‪ ۲۲‬آبانماه) ادامه دارد.

وی اضافه کرد: مشتاقان کتاب در محل نمایشگاه کتاب به ویژه عصرها برای خرید بن استقبال خوبی نشان می‌دهند.

 

منبع : tebyan.net

خرید ۳۷۰‬میلیون ریال بن کتاب در نمایشگاه فارس گردآوری توسط بخش شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات