بیش از هزار نفر از اینترانت تبیان خراسان جنوبی استفاده کرده اند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیش از هزار نفر از اینترانت تبیان خراسان جنوبی استفاده کرده اند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تهران از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بیش از هزار نفر از اینترانت تبیان خراسان جنوبی استفاده کرده اند
,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

مسئول شبکه تبیان اداره کل تبلیغات خراسان جنوبی گفت: در شش ماهه اول سال جاری بیش از هزار نفر از اینترانت تبیان استفاده کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حسن امیری با بیان این مطلب افزود: عرضه رایگان خدمات اینترانت، انطباق آن با مسایل و شئونات اسلامی و تخصصی بودن اطلاعات در حوزه‌های مختلف از مهمترین عوامل گرایش کاربران در استفاده از این سایت است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اطلاعات در این سایت برای هر سن و گرایش به صورت آنلاین و جوان‌پسند وجود دارد و همین موضوع موجب شده که درصد از کاربران این سایت جوانان باشند.

وی از افزایش 100 درصدی پهنای باند اینترانت و اینترنت تبیان در این استان خبر داد و افزود: با توجه به درخواست‌های مسئولان شهرستان‌های استان، تلاش می‌شود در صورت تأمین اعتبار، اینترانت و سایت در دیگر شهرستان‌های استان نیز راه‌اندازی شود.

حجت‌الاسلام امیری با اشاره به راه‌اندازی اینترانت تبیان در 10 مسجد محوری شهر بیرجند خاطرنشان کرد: در راستای گسترش اطلاعات تبیان در سراسر مساجد این استان،30 مسجد در سطح استان به یک دستگاه کامپیوتر، لوازم جانبی و نرم افزار مجهز شده‌اند.

مسئول شبکه تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از ارائه خدمات اینترانت تبیان رایگان در نمایشگاه قرآنی خبر داد و گفت: این اقدام با نصب چهار سیستم کامپیوتر در محل نمایشگاه و به منظور تبلیغ اینترانت تبیان،و سایت و آشنایی خانواده‌ها با این شبکه و پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم در خصوص این سایت صورت گرفته است.

 

منبع : tebyan.net

بیش از هزار نفر از اینترانت تبیان خراسان جنوبی استفاده کرده اند گردآوری توسط بخش شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات