کشف ۷۹۵ ‬کیلوگرم مواد مخدر در شیراز - آکا

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس اعلام کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان از یک باند قاچاقچی بین‌المللی مواد مخدر۷۹۵ ‬کیلو و۳۰۰‬ گرم تریاک کشف و چهار نفر از قاچاقچیان را دستگیر کردند.

ماموران مبارزه با مواد مخدر استان فارس پس از مطلع شدن از تحرکات باندی از قاچاقچیان مواد مخدر در این‌استان که در سطح وسیعی اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می‌کند پس از تعقیب و مراقبت‌های غیر محسوس، مکان‌های امن ومحل نگهداری مواد مخدرتوسط این باند را شناسایی و چهارنفر اعضای این باند را به سرکردگی‌افرادی به نام‌های شهرام‌ع و خانباز ت دستگیر کردند.

بر اساس این گزارش، ماموران در یک عملیات غافلگیرانه و در سه عملیات همزمان از سه دستگاه خودرو پژو، وانت و پیکان در جاده بوشهر و مرودشت و نیز غرب پاسگاه دودج تریاک‌ها را کشف کردند.

بنا به این گزارش، در اجرای طرح جمع آوری سلاح غیرمجاز و خلع سلاح عمومی، ماموران‌انتظامی شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند، ممسنی ، فسا ، جهرم‌ و ارسنجان، نی ریز، آباده، سپیدان، داراب و شیراز، ‪ ۳۳‬قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز کشف و ضبط کردند.

این گزارش افزوده است: در اجرای طرح پاکسازی مناطق تفریحی‌وتفرجگاه‌های استان فارس، ماموران انتظامی شهرستانهای تابعه با حضور در پارک‌ها ومناطق تفریحی،‪ ۷۶‬نفر را درارتباط با جرایم منکراتی، سرقت و اعتیاد به مواد مخدر به‌همراه مقادیری مشروبات الکلی و ۹‬ قبضه سلاح غیر مجاز دستگیر کردند.

در این گزارش عنوان شده است : ماموران انتظامی استان فارس دراجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستانهای استان با حضور در محله‌های آلوده ‪۲۶۱‬ نفرمعتادو مخلان نظم و امنیت اجتماعی را به همراه ‪ ۹۷‬عدد آمپول اعتیارآور، مقادیر مواد مخدر و مشروبات الکلی و نیز شش قبضه سلاح غیرمجازدستگیرکردند.

همچنین کشف مقادیرقابل توجهی سیگار خارجی قاچاق در داراب، توقیف خودرو حامل مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل لوازم خانگی، آرایشی و البسه خارجی در محور لار - جهرم و نیز کشف ‪ ۴۴۵‬حلقه سی دی و فلاپی حاوی فیلم‌و تصاویرمبتذل در شیراز از دیگر کشفیات فرماندهی انتظامی استان فارس عنوان شده است.

منبع : tebyan.net

تبلیغات