در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اسکان دو هزار مسافر در راه های همدان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تهران از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اسکان دو هزار مسافر در راه های همدان
اسکان دو هزار مسافر در راه های همدان - آکا

مدیر کل دفتر بازسازی و حوادث غیر مترقبه استان همدان گفت: از زمان آغاز بارش برف و شروع سرما و یخبندان در همدان دو هزار نفر از مسافران در راه مانده اسکان داده شدند.

علی مردان طالبی در همدان افزود: در این مدت یک تن مواد غذایی بین در راه ماندگان توزیع شده است.

طالبی با اشاره به رفع افت فشار گاز در شهرستان اسد آباد اظهارداشت : بیش از 700 دستگاه چراغ والور بین خانوارهای این شهرستان توزیع شده و به هر خانوار 20 لیتر نفت داده شده است.

وی با بیان اینکه 590 نفر در تیم های راه و ترابری و راهداری استان همدان عملیات برف روبی و بازگشایی راههای اصلی و روستایی استان همدان را انجام داده اند، تصریح کرد: سه هزار تن مخلوط شن و ماسه و نمک نیز برای جلوگیری از یخ زدگی سطح جاده ها مصرف شده است.

مدیر کل دفتر بازسازی و حوادث غیر مترقبه استان همدان از وقوع 22 مورد تصادف در محورهای مواصلاتی استان همدان خبر داد و یادآور شد: 79 نفر از نیروهای اورژانس به صورت شبانه روزی فعالیت خود را در جاده های استان ادامه می دهند.

منبع : tebyan.net

اسکان دو هزار مسافر در راه های همدان گردآوری توسط بخش شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران سایت آکاایران
تبلیغات