loading...
ویژه اخبار استانی هفته دوم بهمن - آکا

تبیان تهران

تجدید بیعت مجدد با آرمان های امام راحل(ره)

جمعی از کارکنان سازمان تبلیغات استان تهران به همراه نمایندگان تشکل های دینی با آرمان های امام راحل تجدید میثاق نمودند. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران، در این مراسم که با حضور پرشور جمع کثیری از کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران،اعضای شورای هیئات مذهبی و انجمن های اسلامی برگزار شد، حضار ضمن نثار گل و قرائت فاتحه و تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای تجدید بیعت کردند.

تبیان کردستان

برگزاری جلسه نهایی ستاد دهه فجر سنندج     

جلسه نهایی برگزاری مراسم شبی با قرآن در ایام الله دهه فجر و دهه سوم ماه محرم الحرام از سوی تبلیغات اسلامی و دیگر ادارات این استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان: در این جلسه که 8 بهمن ماه با حضور مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی ،اتوبوسرانی و نمایندگان آموزش و پرورش ،ارشاد اسلامی ،مرکز بزرگ ،دانشگاه علوم پزشکی ،ارتش و صدا و سیمای استان کردستان در اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد .

در این جلسه حجت الاسلام بکتاش به اهمیت برگزاری مراسم شبی با قرآن در این استان و در محل مسجد قبای بهاران اشاره کرد .

وی تصریح کرد: برگزاری این مراسمات می تواند فضایی معنوی را در بین حاضرین و شرکت کنندگان در مراسم شبی با قران ایجاد نماید .

وی افزود: قرآن تاثیر گذار مثبتی برای جوانان است و می تواند آنان را از بسیاری از مشکلات جامعه امروزی دور نماید .

در ادامه هر کدام از حاضرین به ارائه راهکاری برای بهتر برگزار شدن برنامه مراسم شبی با قرآن در دهه فجر و ماه محرم الحرام در سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی پرداختند .

شایان ذکر است در پایان مقرر گردید این مراسم در تاریخ 18 بهمن ماه با حضور فعال ادارات و نهادهای شرکت کننده در این مراسم برگزار گردد .

تبیان خراسان شمالی

بررسی نحوه برخورد با والدین در گفتمان دینی مسجد چهارده معصوم (ع) 

گفتمان دینی جوان با موضوع مهارتهای زندگی در جلسه مذهبی چهارده معصوم (ع) برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ؛ عذرا هاشمی مسئول این جلسه مذهبی با اعلام این خبر گفت : در این گفتمان معصومه نیشابوری زاده ، مهارت ارتباط با فرزندان را محور بحث خود قرار داد و نکاتی از قبیل نصیحت کردن فرزندان در موقع عصبانیت آنها ، مقایسه نکردن آنان با دیگران ، بوسیدن آنها ، تشویق فرزندان و عمل به وعده هایی که به آنها داده شده است را از مهمترین مواردی بر شمرد که در برخورد با فرزندان باید لحاظ شود .

وی در پایان به سئوالات خواهران در این زمینه پاسخ گفت .

منبع : tebyan.netتبلیغات