loading...
ایران در روز پرشکوه حضور(1) - آکا

راهپیمایى بزرگ 22 بهمن صبح دیروز با شکوهى وصف ناشدنى در سراسر کشور برگزار شد.

مردم ایران دیروز در آغاز سى امین سال پیروزى انقلاب، بار دیگر با امام راحل(ره) و آرمان هاى بلند او براى حفظ و اعتلاى جمهورى اسلامى تجدید بیعت کردند. گرماى حضور وحدت بخش مردم در این روز ابرى و تا حدودى سرد، شگفتى محافل داخلى و خارجى را برانگیخت. آنچه در پى مى آید گوشه اى از حضور شکوهمند همه قشرهاى جامعه در گستره بزرگ ایران اسلامى است.

خراسان رضوى

مردم خراسان رضوى، همگام با سراسر کشور، در بیست و نهمین سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى با همان شور روزهاى انقلاب، به خیابان ها آمده و وفادارى خود به نظام برآمده از خون هاى پاک شهیدان و آرمان هاى امام شهیدان خمینى کبیر(ره) را فریاد کردند.

هزاران تن از مردم مشهدالرضا از پیر و جوان، بسیجى، معلم، دانش آموز، دانشجو، کاسب و... در طول خیابان هاى منتهى به حرم مطهر رضوى با حمل پلاکاردهایى وفادارى خود به نظام مقدس جمهورى اسلامى را ابراز داشتند.

همچنین شرکت کنندگان با سر دادن شعارهاى «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» و... ضمن یادآورى مبارزه همیشگى انقلاب اسلامى با استکبار و صهیونیسم، استقلال، آزادى و جمهورى اسلامى را فریاد کرده و یاد روزهاى برافراشته شدن پرچم نظام مقدس اسلامى بر این سرزمین را زنده کردند. همچنین گزارش هاى رسیده از شهرستان هاى درگز، سرخس، قوچان، کلات، نیشابور، سبزوار، فریمان، تربت جام، تربت حیدریه، چناران، تایباد، خواف، جغتاى، جوین، رشتخوار، خلیل آباد، بردسکن، کاشمر، مه ولات و گناباد نیز حکایت از حضور پرشور روستایى و شهرى در روز اعلام وفادارى ملت به آرمان هاى انقلاب اسلامى داشت.

قم

مردم مؤمن و انقلابى شهر قم با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایى یوم الله 22 بهمن برگ زرین دیگرى را در تاریخ انقلاب رقم زدند.

راهپیمایان قمى که از مسیرهاى قبلى اعلام شده در ساعت 8 و 30 دقیقه صبح از نقاط مختلف شهر قم خود را به میدان شهید مطهرى این شهر سانده بودند، در ساعت 9 و 30 دقیقه پس از تجمع در این میدان حرکت خود را از مسیر خیابان اراک، خیابان حجتیه، خیابان ارم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها آغاز کردند.

راهپیمایان قمى در طول مسیر راهپیمایى به سردادن شعارهاى الله اکبر، لااله الا الله ، مرگ بر آمریکا و اسرائیل، انرژى هسته اى حق مسلم ماست، هیهات مناالذله و... پرداختند. برخى از مراجع تقلید قم دوشادوش دیگر مردم در راهپیمایى 22 بهمن حضور یافتند.

حضرات آیات نورى همدانى، مکارم شیرازى، جوادى آملى و برخى دیگر از علما و بزرگان قم هم امروز در راهپیمایى 22 بهمن شرکت کردند. راهپیمایان قمى در پایان مراسم در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها تجمع کردند و غلامحسین الهام سخنگوى دولت در جمع آنان به سخنرانى پرداخت.

زنجان

ایران در روز پرشکوه حضور(1) - آکا

خیابانهای شهر زنجان دیروز با حضور ملتی آذین بسته شد که از بزرگترین هنر آنان «نه» گفتن به سلطه گران و زیاده خواهان است. مردم زنجان در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بار دیگر با حضور یکپارچه خود مشت محکمی بر دهان ابر قدرت های بزرگ زدند و ثابت نمودند تمامی اقدامات استکبار در راستای تهاجم فرهنگی و کم رنگ نمودن فرهنگ ارزشمند اسلامی و انقلاب مردم ایران , بی نتیجه بوده است.

همچنین مهندس ضرقامی رئیس صدا و سیما که در زنجان حضور داشت, طی سخنانی به مناسبت بیست و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان زنجان , ضمن بیان جان فشانی و از خودگذشتگی های مردم ایران برای به ثمر رساندن انقلاب اسلامی , عظمت عزاداری بزرگ و منحصر بفرد مردم زنجان در سالروز شهادت امام حسین (ع) و یارانش را الگوی تمام عیار ملت ایران در سوگواری های محرم دانست.

اصفهان

مراسم گرامیداشت بیست و نهمین سالروز پیروزى انقلاب اسلامى ایران در استان اصفهان با حضور صدها هزار شهروند برگزار شد.

در مراسم بیست و نهمین سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى قشرهاى مختلف مردم اصفهان با حضور گسترده خود حمایت خویش را از اصول و سیاست هاى انقلاب مقدس جمهورى اسلامى اعلام کردند. در این مراسم، صدها هزار اصفهانى با سر دادن «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا» از مسیرهاى 8 گانه به سوى میدان بزرگ و تاریخى امام خمینى(ره) حرکت کردند و در آنجا تجمع کردند. مردم انقلابى اصفهان در این مراسم در حالى که با حمل پلاکاردها و پارچه نوشته هایى از انقلاب اسلامى ایران دفاع مى کردند، با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» تنفر خود را از این کشورها به گوش جهانیان رساندند.

هرمزگان

راهپیمایى عظیم یوم الله 22بهمن همزمان با سراسر کشور در هرمزگان، با نداى الله اکبر در کنار آب هاى نیلگون خلیج فارس برگزار شد.

خیل عظیمى از مردمان عاشق و انقلابى بندرعباس با حضور در میدان هنگام و در کنار آب هاى نیلگون خلیج همیشه فارس و حرکت به سوى میدان لارک، این حرکت انقلابى را با هدف تجدیدبیعت با آرمان هاى حضرت امام(ره) و نظام اسلامى برگزار کردند. همچنین در این راهپیمایى، چهره هاى سیاسى استان و وزیر اقتصاد و دارایى به عنوان نماینده دولت در میان راهپیمایان حضور داشتند. راهپیمایان با ساختن آدمک هاى نمادین از بوش، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانى اعلام داشتند. در ادامه این حرکت عظیم، قایق هاى نیروى انتظامى با حرکتى زیبا روى آب هاى نیلگون خلیج فارس شکوه غیورمردان نیروى انتظامى را به نمایش گذاشتند.

قشم

مرزبانان انقلابى و خداجوى شهرستان قشم با راهپیمایى باشکوه در روز 22 بهمن ماه حماسه اى دیگر آفریند.

مسلمانان جزیره قشم همانند دیگر دلاوران سرزمین اسلامى ایران صبح دیروز در صف هاى منسجم و فشرده با شرکت در راهپیمایى سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى، بار دیگر خشم و انزجار خود را از توطئه هاى آمریکاى جنایتکار و رژیم صهیونیستى علیه ایران اسلامى و همه مظلومان دنیا به گوش جهانیان رساندند.

شرکت کنندگان در راهپیمایى 22 بهمن که پیشاپیش آنان امامان جمعه اهل تسنن و تشیع، فرماندار شهرستان قشم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و رئیسان ادارات مختلف و نیروهاى نظامى و انتظامى حضور داشتند، از برنامه هاى دولت نهم و دانشمندان جوان ایرانى که هر روز بر افتخارات میهن اسلامى با دستیابى به دانشى جدید مى افزایند، حمایت کردند.

آذربایجان غربى

راهپیمایان در آذربایجان غربى با حضور باشکوه در راهپیمایى 22 بهمن حماسه اى دیگر در تاریخ انقلاب اسلامى را رقم زدند.

مردم همیشه در صحنه این خطه با حضور در این راهپیمایى پایبندى خود را به آرمان هاى والاى انقلاب و شهداى نهضت عظیم اسلامى به تمام جهانیان به اثبات رساندند.

ده ها هزار نفر از قشرهاى مختلف مردم این خطه اعم از پیر و جوان و زنان و دختران و بازاریان، کارکنان ادارات، دانشجویان، دانش آموزان و فرهنگیان، روحانیان و نیروهاى مسلح از صبح امروز با حضور در راهپیمایى 22 بهمن سالروز پیروزى انقلاب اسلامى را گرامى داشتند.

راهپیمایان در ارومیه، مهاباد، پیرانشهر، بوکان، سردشت، میاندوآب، تکاب، شاهین دژ و سایر شهرها در حالى که دست نوشته ها و تمثال هایى از بنیانگذار جمهورى اسلامى رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهورى اسلامى ایران را در دست داشتند با فریادهاى مرگ بر آمریکا و الله اکبر نداى استقلال و آزادى سردادند.

حضور مردم این مناطق در راهپیمایى 22 بهمن امسال در مقایسه با راهپیمایى هاى گذشته افزایش قابل ملاحظه اى داشت و شرکت نوجوانان، جوانان و بانوان در این راهپیمایى باشکوه، چشمگیرتر شده بود.

منبع : tebyan.netتبلیغات